O czym chcesz poczytać na blogach?

Fallout 3

Blog

(amunicja waży) i planowania ataków (w tym również pilnowania życia towarzyszy, którzy giną na dobre, gdy przytłoczy ich masa wrogów). Trzeba dbać o zdrowie (poważne rany wymagają wizyt u lekarza, bo toreb lekarskich jest niewiele). Trzeba pic, jeść i spać. W końcu retoryka odgrywa równie ważną rolę co podręczne uzbrojenie.

Oblivion i Fallout 3 cierpiały na tę samą przypadłość. Rozmycie przeciętnej fabuły w morzu akcji. New Vegas wychodzi ponad przeciętność i oferuje całkiem niezłą fabułę (jak również dość dynamiczną akcję). Jednym słowem przyzwoita rozrywka. I o to właśnie chodzi.

Szkoda tylko, że tak dobre produkcje wychodzą tak rzadko (1-3 na rok). Choć z drugiej strony,.

Jeżozwierzum

Arcania: Gothic 4 – 12 października

Tylko 4 dni później będziemy mogli się rozkoszować beznadziejnym polskim dubbingiem do nowego Gothica. To w zasadzie jedyna rzecz, która jako tako przekonuje mnie do kupna tej gry.

Medal of Honor – 15 października

Po 3 dniach uczta dla miłośników zabijania przez internet – nowy Medal of Honor, który niezwykle oryginalnie wszedł w XXI wiek i opowiada o konflikcie w Afganistanie. Oczywiście, że nie kupię (nie lubię wojennych FPSów, a tym bardziej w multi), chociaż kusi niepowtarzalny klimat. Gra wywołała też pewne kontrowersje, co na pewno stanie się świetną maszyną napędową dla sprzedaży.

Fallout: New Vegas – 22 października

Kolejny Fallout ma być bardziej hardkorowy niż poprzednik, czym ma trafiać do rzeszy fanów, której nie podobało się uproszczenie w trójce (ja nie wiem o co chodzi, F3 i tak jest cholernie trudny). Mimo tego, że niewątpliwie będzie to świetne RPG (będzie też niebywale brzydkie, za grę odpowiada Obsidian), to w plebiscytach na RPG roku liczę na…

Wynurzenia znad matery...

Ma namiary na ten buczący bazar mojej elokwencji.
A nic, tak właściwie to złoszczę się, bo skończył się słonecznik i nie mam czym zająć palców.
Jest jedna dobra rzecz, objadłyśmy się lodami z Katarzynką, i wpadłam w stan jasnego oświecenia (pewnie od cukru) i nareszcie mam jakiś pomysł na licencjat. Co najlepsze, w rolach głównych: Fallout, Fallout 2, Fallout Tactics, Fallout 3. To będzie czysta rozkosz...
Gacek nabazgroliła: 2009-05-18 22:26:19 skomentuj (1)


***
No fajnie, i fajnie, bo fajnie, jak fajnie, tak fajnie, że fajnie, o fajnie... Bo wakacje idą! Bo góry, bo zlot ZHR, bo morze z Mooniakiem, bo jesienne Bieszczady.
A egzaminy, zdam, nie zdam, nie ważne, wszystko staje.

lukaszkusmierz.wordpress.com

Nie jest też jednym z tych wykonawców ze specjalistycznych for dla muzycznych freaków, który wygrał los na loterii i podarował swój utwór reklamie nowego Peugeota. Co z tego skoro raz puścisz „Magic Was Ruler” i po chwili do niego wrócisz. I znowu go puścisz. I znowu. I znowu. I znowu. I znowu.

5. Neon Indian „Fallout”

Masz hamak w pokoju? To masz już też soundtrack do niego. Jeśli nie masz, to znajdziesz kilka w konkurencyjnych cenach na Allegro. „Fallout” to jednak nie tylko definicja beztroskiego byczenia się w słońcu (dlatego szef kuchni poleca jednak otwarte przestrzenie, niż cztery ściany własnego m2), ale też.

Share this:

Tagged: battles, Bon Iver, Bullion, Cool Kids Of Death, Die Flöte, Eris Is My Homegirl, Foster The People, Friendly Fires, Gatto Fritto, James Blake, Junior Boys, Kamp!, Kobiety, muzyka końca lata, najlepsze piosenki 2011, Neon Indian, Peaking Lights, PJ Harvey, radiohead, The Rapture, Washed Out

§ 3 Responses to Najlepsze piosenki 2011

Schronowe Służby Informacyjne

Posted: 10 Wrzesień 2010 by nie wiem in Film, Gry
0

Zarówno laicy, którzy nigdy nie grali w tę legendarną serię, jak i jej wyjadacze mogą dowiedzieć się czegoś ciekawego z zawartej na serwisie YouTube sześcioodcinkowej opowieści(dwie części dotyczą Fallouta, a cztery kolejne Fallouta 2). Pewną niedogodnością może być fakt, że filmy przeznaczone są dla władających językiem angielskim. Tak czy inaczej zapraszam do oglądania:

Fallout story część 1
Fallout story część 2
Fallout 2 story [część 1;  część 2; część 3; część 4]

dukeolo *He walks among us, but he is not one of us. - blog4u.pl

Nie przyjedzie. Wujek nie ma czasu gdzieś lata zabiegany, ciotka chrzestna mieszka w cholere daleko. Jestem tutaj sam mama zawsze pamięta i to zresztą czy to ważne kto co robi ... nie. A do dziadków pojechać mogę ale na cmentarz kiedyś wezmę rower i pojadę tam i posiedzę koło Nich.
Nienawidzę tego dnia - choć całe 356 dni czekam na niego nie ustającą niecierpliwością, nie chce być sam - choć dość często uciekam w kąt i nikogo nie zapraszam. Nienawidzę sam siebie bo nienawidzę tego słowa, a często je wymawiam.

"Take this happy ending away, it's all the same"
/Andian Beautiful Things/

.
Bydle niszczące wszystko i co jakiś czas jakieś potężne wybuchy. I powracam oczyma moimi na rodzinne łono wszyscy w szał pakujemy się ja ogłupiały lecę pakuje Swojego Spasa 12 przelatują mnie myśli "jak by to była broń - po co mi ona" i jeszcze Gloka "smutne myśli bosze to też jest tylko atrapa" psim swędem łapie jedną ręką 3 pudełka z grami Fallout Fallout 2 i Fallout Tactics i naglę migawka z przyszłości ucze dzieci grać w fallouta na piasku patykiem wśród zniszczonego i zrujnowanego lasu gdzie zieleń występuje w marzeniach. Gdy już spokowałem gry czuje radość ale widzę mamuśkę i nagle widzę swoje rzeczy uzbierałem dobrą paletę 120 cm na 120 cm i zonk i zciągam to na dół i myśl boże.