O czym chcesz poczytać na blogach?

Zobacz również

Przejdź do wyników poniżej

Fallout

Magazyn Gier | By gamer for gamers

Odkrywać. Za wiele lokalizacji, pełnych rozbudowanych i ciekawych zadań, oraz ciekawych NPC, z których niektórzy mogą się do nas przyłączyć. Za tragiczną historię świata i jego mieszkańców, którą możemy poznać. Za wspaniałe uczucie, że zagłębiamy się w znany-ale-nieznany nam świat. Za możliwość stworzenia naszej postaci od podstaw i rozwijania jej jak chcemy w świetnym systemie S.P.E.C.I.A.L. Za tonę ekwipunku, broni, amunicji i pancerzy. Za dobrą walkę w systemie turowym. I za dobrą fabułę.

FALLOUT 2

Część druga ma miejsce osiemdziesiąt lat po wydarzeniach z Fallouta 1. Jesteśmy potomkiem Bohatera Krypty 13, żyjącym w spokojnej wiosce Arroyo na Zachodnim Wybrzeżu, wolnym od trosk i zajmującym się uprawą roli, okazjonalnie polowaniem i handlem. Tak, jesteśmy dzikusem. Niestety, plaga susz i nieurodzajów sprowadza mieszkańców naszej wioski groźbę klęski głodu. Starsza wioski wybiera nas – potomka mieszkańca Krypty, abyśmy udali się znów do atomowego schronu w poszukiwaniu mitycznego G.E.C.K.’a, Garden of Eden Creation Kit, narzędzi do terraformowania gleby, które miało zapewnić mieszkańcom krypt po wyjściu na powierzchnię zdrowe środowisko z urodzajnymi glebami.

.

PCGame

Zadania wykonać możemy na kilka sposobów, czasami wystarczy tylko wysoka umiejętność retoryki jeżeli nie chcemy gdzieś biec. Oczywiście główny wątek fabularny jest też bardzo ciekawy ale także dość krótki, jeżeli postanowimy robić tylko zadania główne to... Nie. To się nie uda.

Zacząłem więc od nowa

Dlaczego się nie uda? Bo Fallout 3 to gra dość trudna nawet dla zaawansowanego gracza. Ja musiałem grę zacząć od nowa bo nie korzystałem w walkach z systemu V.A.T.S. który pozwala dokładnie wycelować w dowolną część przeciwnika i strzelałem na pałę a później okazało się że nie mam amunicji i kasy a moimi jedynymi broniami są: pierwszy pistolet 10mm, wiatrówka i kij bejsbolowy. No i zacząłem od nowa a że samouczka nie da się przerwać to trochę potrwało zanim dotarłem do Megatony.

Amunicje i leki trzeba bardzo oszczędzać bo są drogie a kasy nigdy nie będziesz.

GiErY

                                        

                  

Komentarzy: 3 Fallout Tactics 2007-05-06

 Strategiczna wersja jednej z najpopularniejszych serii cRPG – Fallout, ponownie przenosi nas do postapokaliptycznego świata przyszłości. Tym razem zostajemy członkiem Brotherhood of Steel, technologicznie zaawansowanego ugrupowania dążącego do odbudowania zniszczonego wojną jądrową świata. Zadaniem gracza jest odnalezienie dawno zapomnianych technologii, które umożliwią pokonanie niebezpiecznych wrogów.

Do celu prowadzą nas kolejne misje składające się z konkretnie wyznaczonych zadań, które trzeba wykonać wykorzystując nasze taktyczne umiejętności. W kampanii przeznaczonej dla jednego gracza można kontrolować drużynę składającą się nawet z sześciu.

Blog o grach

Efektów cząsteczkowych, dopracowane modele, większe tekstury i o wiele więcej detali. Poza tym większe mapy, na których będziemy walczyć.

 

Tagi: Killzone 3
14:42, lobby04
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 19 października 2010
Fallout: New Vegas

W najbliższy piątek będzie miała miejsce premiera Fallout: New Vegas, najnowszej gry, którą tworzą deweloperzy z firmy Obsidian Entertainment. W naszym kraju jej wydaniem zajmie się firma Cenega, a sam tytuł przygotowywany jest na konsolę Xbox 360, PlayStation 3 oraz komputery PC.

Czy kolejna część Fallout, po sukcesie Fallout 3, ma szansę podbić serca graczy? Hmm, ciężko powiedzieć, chociaż opinie są dość pozytywne - szczególnie jeśli liczycie na więcej tego samego. Z drugiej jednak strony recenzenci narzekają na masę błędów, które spotkać można podczas zabawy, a część z nich jest dość bezsensowna.

Cóż, marka jednak tutaj mówi sama za siebie i Fallout z.

Gry nowe i starsze na Rapidshare - Lukefiles.blog.plUwaga !!
Wszystkie pliki sciagniete z tej strony nalezy sprawdzic czy sie podobaja a nastepnie usunac i kupic oryginal !!

Blog.pl

design by gingery
Fallout 2 PL
2009-04-04 22:57:22

Komputerowa gra cRPG, kontynuacja Fallouta, została wydana w roku 1998. Jest to gra skierowana przede wszystkim do osób dojrzałych - porusza wiele kontrowersyjnych tematów, z niewolnictwem, rasizmem, seksem i przemocą włącznie i często stawia graczowi wybory natury moralnej. W porównaniu do swojej poprzedniczki, została o wiele bardziej rozbudowana. Zmieniła się też lekko koncepcja - fabuła skupia się na świecie i "sytuacji politycznej" w zrujnowanej wojną Ameryce, kosztem mrocznego klimatu i nie rozbudowanego w tak dużym stopniu wątku głównego. Produkcja korzysta z tego samego silnika co pierwszy Fallout, w praktycznie nie zmienionej formie. Jednakże liczba lokacji,.

ksiegarnia

Wszystkich wspólników spółki.

Madonna (Remastered)


03:11, ksiega123
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 06 czerwca 2011
Fallout 3
"Fallout 3" to powrót legendy. Wysoko oceniana i często wspominana seria gier amulety RPG zbudowała wokół siebie jedną z najbardziej aktywnych grup fanów w dziejach programów wideo. Dzięki Fallout wróciła moda na postnuklearne klimaty w stylu Mad Maxa. Nic więc dziwnego, że informacja o kontynuacji serii zelektryzowała graczy i "Fallout 3" to jedna z najbardziej oczekiwanych gier 2008 roku.

Krypta 101 ? klejnot na pustyni. Przez 200 lat wiernie służyła mieszkańcom Waszyngtonu i okolic, znanych teraz jako stolica pustkowi. Choć wojna nuklearna z roku 2077 niemal w całości zniszczyła Stany Zjednoczone, mieszkańcy Krypty 101 korzystają z życia i nie przejmują się problemami świata zewnętrznego. Gigantyczne insekty, rajderzy, handlarze niewolników i supermutanci nie są w stanie sforsować zabezpieczeń z serii Vault-Tec.

No Boundaries

Ten, zajmujący się sprzedażą cyfrową starych gier rozdaje Fallouta 1 za darmo. Tej gry chyba nie muszę nikomu przedstawiać, jest to jedna z najlepszych gier rpg wszech czasów, o niepowtarzalnym klimacie i jeden z moich ulubionych tytułów, do którego do dziś wracam. Zachęcam wszystkich do zagrania i przemierzenia zdewastowanej po nuklearnej wojnie amerykańsko-chińskiej Kalifornii. Mam nadzieję, że nie macie mi za złe jeszcze tej monotematyczności na blogu .

http://www.gog.com/gamecard/fallout

Fallout online

Recenzje wielu gier

Recenzje wielu gier
Intensywnie rozwijający się blog, z recenzjami gier, RPG, MMO, online, PBF, Strategiczne i wiele innych, oraz dodatków do gier.
| < Kwiecień 2012 > |
Pn
Mount&Blade - Nie czekałem na tą grę. Dwa tygodnie temu nawet nie wiedziałem, że istnieje. Po zobaczeniu pudełka spodziewałem się kolejnej, kiepskiej zrzynki z HoM&M. Zainstalowałem… i wsiąkłem. Fallout III leży nie skończony, World At War leży nawet nie rozpoczęty. A ja co dzień zasiadam przed komputerem  paląc wioski na pograniczu, wykonując misje szpiegowskie, handlując, rabując i przeprowadzając bezpiecznie karawany. Moje imię jest już.

Fallout 4

cyrograf blog

Zabiegom można ją zmusić do ponownego przejścia w stan energetyczny, a najprościej zrobić to z plutonem Pu239, bądź uranem U235. W obliczenia bawił się nie będę, bo to nie jest lekcja fizyki, ale proszę mi wierzyć, z kilograma materii można uzyskać absurdalne wręcz ilości energii.I przemówił Plutonius do atomu. (Fallout Tactics)

Później była

bomba atomowa, którą naukowcy odpalili za pierwszym razem, jak by to ująć..., „Trochę na czuja”, bo, jak się niedawno okazało, onegdaj wspomniani „skrybowie” mięli mały, naprawdę drobny dylemat, mianowicie chodziło o skład gazowy naszej atmosfery. Przed odpaleniem pierwszego.

...8...

Mam żonę i dzieci, nie byłem jeszcze w Zimbabwe...

...7...

A ja mam ukochaną złotą rybkę.

...6...

Pierdolicie głupoty, nic się nie stanie.

...5...

Ja..., ja idę do domu, zostawiłem żelazko na gazie..., znaczy się, sam nie wiem...

...4...

Nie próbowałem jeszcze seksu analnego :(

...3...

Chce mi się jeść! Gdzie moja ostatnia bułka, no kurwa gdzie!

...2...

Zamknijcie już te głupie ryje, odpalamy!

...1...DETONACJA!!!

BLASK!!!

Błysk termonuklearny.

CSI:Kryminalne Zagadki Miami - Onet.pl Blog

Nie chcę się chwalić, ale zajęłam II miejsce w konkursie na naj bloga o CSI 2008 na www.csi-miami-1.blog.onet.pl   

No i trzecia najważniejsza:

IV ETAP KONKURSU NA NAJ BLOGA O CSI JESIENI 2008!!!!

  

Wyniki po III etapie:

1. csi-------miami 4+1=5

2. natalia-boa-vista 16+76=92

3. csi-kryminalnezagadki 9+4=11

6. csi-miami-blog 102+44=146  

7. csi-miami-city 195+145=340  

8. horatio-yelina 2+0=2 - odpadasz  

9. csi-lv-m-ny 455+65=520  

W IV etapie oceniam wasze.

Brać pod uwagę różne rzeczy: wygląd bloga, treść i regularność notek i coś tam jeszcze, zresztą wszystko będzie dokładnie opisane za co ile punktów itd. Postaram się to zrobić jak najszybciej. W tym etapie odpadają 2 blogi.

A teraz cosik o naszych gwiazdach.;)

Fotki Jonathana z 16 października z premiery gry Fallout 3 w Los Angeles.

   

 

I na koniec pytanie. Kto wygląd lepiej w tej kreacji?

Eva La Rue czy Tichina Arnold?

  

 

Odpowiedzi udzielajcie w komentarzach;). Pozdro!!!

P.S.Zdjęcia i informacje do tej notki brałam.

Fallout 2

Blog Cereneus

Komentarzy: 0 dziś 2008-12-29

Dziś:

Dzień spędzony na:

60% relaksu- fallout 3 + rohan online na przemian
30% remontu kuchni nad którym pracuje
5 % pracy- nad która 90% składały się moje nerwy z powodu szefa
2%- sesji która prowadziłem i wniosła 80% mojej satysfakcji dziś
3%- w których martwię sie jutrem a konkretniej godziną 17.00 bądź 17.30 gdyż nie jest to jeszcze konkretnie ustalenie własnie tej godziny zerowej gdy trzeba zmierzyć się z przeszłościa i tysiącami obrazów.


wniosek na dziś: nie wyśpie się, i mam.

violaa.blog.pl

Ze łzami które nie przychodzą
Lub z chwilą prawdy w swoim życiu
Gdy wszystko wydaje się być niczym film
Krwawisz tylko po to by poczuć że żyjesz

I nie chcę by świat mnie zobaczył
Bo nie sądzę, że oni zrozumieją
Gdy wszystko istnieje by zostać zniszczone
Chcę po prostu byś wiedziała kim jestem2008-02-09 00:16:08 skomentuj (0)


Goo Goo Dolls - Big machine

Goo Goo Dolls - Big machine

Ecstacy is all you need
Living in the big machine now
Oh, you're so vain
Now your world is way too fast
Nothin's real and nothing.

I'm not the one who broke you
I'm not the one you should fear
We got to move you darlin
I thought I lost you somewhere
But you were never really ever there at all

And I want to get free
Talk to me
I can feel you falling
And I wanted to be
All you need
Somehow here is gone

And I dont need the fallout
Of all the past that's in between us
And I'm not holding on
And all your lies weren't enough to keep me here

And I want to get free
Talk to me
I can feel you falling
And I wanted to be
All you need
Somehow here is gone

And I want to get free
Talk to me
I can feel you falling

witam w moim pokoju :)

A tak sobie siedzę sam...
...bo żonka poszła się uczyć na egzamin a ja po ciężkim wyzwaniu jakim było zafugowanie lusrta, włączyłem sobie Fisza i Emade i kołyszę sie na fotelu w rytmie ich utowrków. Dawno już ich nie słuchałem i teraz dochodzę do wniosku, że to była pomyłka :)

A tak poza tym to zakupiłem sobie super gierkę "Fallout Tactics" tylko czasu za bardzo nie ma, żeby sobie pograć.

A i na koniec :)
Jak dobrze pójdzie to w przyszłym tygodniu będzie ważny dzięń. Ale o tym narazie cicho sza... :)
michael102 2004-07-07 20:37:33
skomentuj (3)


Komiksy
Mam pytanie. Czy nie posiadacie w swoich piwnicach albo gdzies na półkach komiksów i sa ona wam zbędne. Jeśli tak to napiszcie a ja może od was je odkupię. Poszukuję komiksów "Tytusa", "Aria" i "Yans".
Dajcie znać i z góry dzięki :)
michael102 2004-07-26 14:33:52
.

Fallout 3

Blog Surfo

!!!!!! 2006-08-13 wątpie by to kogoś zainteresowało...przeszedłem Gothic2


gram w Ultime online na serwerze NV(Night Vision)

Komentarzy: 0 komeeeentarze!!! 2006-08-10 czemu ich nie ma???chlip:(
a tak pozatym:instaluje sobie Fallout 1 odinstalowuję JA2 BG.... .
2006-04-18
Święta Święta i po Świętach...fajnie było...
YO 2006-03-02
Fiu!prawie dostałem uwage do zeszytu!uff!ale się nasza pani wnerwiła...

HARLEM 77 OPOLE

Harlem 77 2k9 Mixtape – zapowiedź

Nie będę ukrywał – rok 2009 nie był dla Harlem 77 z Opola zbyt łaskawy. Spadek formy, plaga kontuzji, a nawet złośliwość rzeczy martwych w postaci uszkodzonej kamery cyfrowej – to wszystko sprawiało wrażenie, jakby za nami podążał upierdliwy pies, przez którego nasz współczynnik szczęścia spadał do jednego punktu (graliście w Fallout’a?).

Nasze trzy mixtejpy z materiałami z 2008 roku osiągnęły dość spory sukces, a w szczególności ‘dwójka’, która została zmontowana w parę godzin po motywującym wyjeździe do Krakowa.

W tym roku wszystko było ‘inaczej’. Pepa zaczął częściej pojawiać się na boisku. Śledziu jeździł z nami na.

chomikuj to ...

.z 2011r.

GRY:Need For Speed World,Need For Speed HOT PURSUIT,Mass Effect 2,Fifa2011,Batllefield-Bad Company 2,Assasins Creed 2,CRYSIS 2,Bioshock 2,Pes 2011,Colin Macrae DIRT 2,Need For Speed Shift,GTA-Liberty City,FAllOUt 3,Mafia 2,Call of Duty 5........i wiele innych.

 

FILMY:IRONMAN 2,Legion,Ninja-Zabójca,Starcie Tytanów,Jak wytresowa smoka,Parnasuss,Sherlock Holmes,AVATAR,SHREK FOREVER,Ksiaże Persji,Zejście 2(super.

19wiolus1995

Oh Timbaland 2. Give It To Me Feat Nelly Furtado & Justin Timberlake 3. 14. Time Feat She Wants Revenge 15. One And Only Feat Fallout Boy