O czym chcesz poczytać na blogach?

Fajne teksty

Recenzje - Onet.pl Blog

Nudny, bardzo dobrze. Zdecydowanie jedna z najlepszych piosenek z całej płyty.
Never Let Me Go - Bardzo spokojna piosenka, taka... no właśnie, jak to określić? Wszystko jest takie wyraźne. Tak samo tekst, który nie wydaje mi się być optymistyczny, jest śpiewany z takim spokojem. Ale nie mówię, że to źle, lubię tę piosenkę.
Breaking Down - Haha, oczywiście muszę napisać, że ta muzyczka.Ale to nie wpływa na moją ocenę, więc po prostu - podoba mi się.
Heartlines - To chyba jedna z takich piosenek, które dają nadzieję, tak bym ją określiła. A przyznam, że takie zawsze są fajne, dlatego lubię tę piosenkę. No i chyba tyle ;D
Spectrum - Ta piosenka wydaje się taka spokojna, ale jednak nie do końca, bo refren jest dosyć... wybuchowy :D W każdym razie tekst może być,.

Jadę żółtym samochodem...

:
- Nie dzieki, prowadzie
No i Filip odrazu
- Eee Gaznik to dobre bylo.
I pozniej chodzil i jak sie go o cos spytalo ty odpowiadal nie dzieki prowadze .. mowie wam co nie zlewke z tego mielismy tam wogole jeszcze innte teksty po mnie powtarzali nie bede wam pisac bo wy bedziecie powtarzac ... wtajemniczeni wiedza jakie teksty :P dobra teraz juz serio koncze tylko paputy i pozdro dla wszystkich ktorych wymieilam i juz raz pozdrowilam i causki :*:* ... spadam ..

Nabazgrala Monia dnia2004-05-04 o godzinie22:47:09
skomentuj (6)


Hmmm.....

Chyba czas na przemyslenia .... jutro idem na imieninki chyba bedzie fajnie ... musi byc fajnie .. niewiem poprostu gubie sie .... dzis nie bylam w szkole bo nie kcialo mi siem isc .. a co to mozna raz opuscic ... siedzialam i myslalam ... i nic nie wymyslilam .. a w czwartek czy tam w srode kupilam sobie nowe.

Pisać znaczy czynić myśl widzialną... - Onet.pl Blog

..chcialam....ale po  dzisiejszym chyba nie zmienie zdania..poOotem ci oOopoOowiem....jak i co...ale pwenic i nie  oOopoOowiem..BoOo mnie zbalokowales..i słusznie boOo zachowalam się jak jakas ..debilka....a ty Filip...jetsem naprawde fajnym chlopakiem....to tlyko ze mna jest cos nie tak..dzieki że tak o mnie dbasz....naprawde Przepraszam z ca lego mojego wielkiego i koffanego serducha....w którym jest nie taki mały kącić dla ciebie....boOo jetses moim przyjacielem!!!ale.Maciek...szybko zmieniłyśmy zdanie...i podrałowałyśmy w poszukiwaniu wolnej ławki...i jakimś cudem ją znalazłyśmy..i wszystko by było ok..ale kiedy już się ulokowałyśmy..kapłam się że za mną siedzi Damian,Krzsiek i Zgredek..takie teksty tam puszczali..potem cały czas mnie szarpali  za włsoy..kopali...pierwsza w ławce siedziała Karola...potem Pirka...potem July...potem...Kamcia..potem ja...a potem Gatek...i żeby było jeszcze eckem "lepiej"...to przed nami usiadł.

anta.blog

Nic do dodania, poza tym, że na pewno jeszcze odwiedzę tego bloga!
Pozdrawiam
eee

skomentuj (0)

lato.blog.pl 2004-03-17 16:49:25

Szablon:
Fajne foto, interesujący. Kolorystyka dopasowana, jednorodna. Wszystko ze sobą dobrze skomponowane. Fajnie jest. Podoba mi się. Może i to nie jest jakiś szczególny wytwór natury, ale podoba mi się. Zadbany, dopracowany.
OCENA:5+
.

Znalazła sięnastepna osoba protestująca przeciwko nauce gramatyki i poproawnej polszczyzny, która przekręca wyrazy, tworzy ich nową pisownię, zmienia sens i znaczenie. Dla mnei beznadzieja, Nie lubię tego. Strasznie mnie denerwująwszystkie teksty typu „tesh cem:, „domq” , „ocyfiscie” itd. itp. Notki są nudne, opisujązwykłe dni. Nie no, nie ma co pisać. Mi sięnie podoba
Ocena: 2
OGÓŁEM: 3
KOMENTARZ: nie mam co napisać. Mi sienie.