O czym chcesz poczytać na blogach?

Fajne piosenki

.I like the way you smile.I just wanna be your number one. (; ^^ - Onet.pl Blog

Indians Cry
19. Vanilla Ninja-Never Got To Know - supcio piosenka ;)

OKI TO CHYBA NA TYLE.  

Jeszcze ściąga mi się piosenka Destiny Child-Soldier - o jak ja jej dawno nie słuchałam.
Troszke długaśna ta notka bo przez te piosenki,ale nic nie szkodzi bo i tak bym nie wiedziała o czym mam pisać a wdodatku zara spadam bo musze wziąść tabletki (bo przecie jestem chora ale już mi się polepszyło i co najważniejsze w poniedziałek ide do szkoły!Ciesze się z jednej strony a z.

Jestem co nie?Hehehe) i jeszcze musze...pościelić łózko mojego brata!Nieno to jest skandal!Musze pościelić moje łóżko,odrobić polski ale naszczęście tylko 1zadanie i o 11 przychodzi Ty$ka bo chce poczytać jej gazete Bravo Girl (z diodami ;)) i musze jej jakieś fajne piosenki zgrać na płyte i jeszcze musze sie przebrać.No dobra kończe bo się rozpisałam :/ Papatki  
Emily

my-own-hsm - Onet.pl Blog

Te foty są zniewalające!!! Ale ja zazdroszcze Van!!!

Okay a teraz foty Zac'a jak promował "Hairspray" w New York:)

      

    

Niom tyle starczy;) ale fajne te focie sa;) 

Jeszcze nie opuszczamy Zac'a, bo własnie znalazlam kilka fotek z "Hairspray"

Jest artykuło hsm2 oto on:

Ten film podbił nastoletnią publiczność na całym świecie. Ich sercauwiodło smakowicie przyrządzone połączenie komedii romantycznej i filmumuzycznego. Każdy może znaleźć tu coś dla siebie: fajne piosenki,układy taneczne i co najważniejsze pierwsza wielka miłość. Odtwórcygłównych ról szybko osiągnęły status gwiazdy: one są śliczne, oniprzystojni, wszyscy zdolni, sympatyczni, wrażliwi i cool. Przy czym niejest to tylko błaha zabawa, perypetie Troya i.

…Pppfff:)…

 • Nie mogę się doczekać płyty, bo każdy z kolejnych singli podoba mi się bardziej niż poprzednie. Tym razem wszystkie piosenki uważam za naprawdę fajne. Nawet te, które po pierwszym odsłuchaniu nie za bardzo do mnie trafiły, zyskały moje serce nie po kilku dniach, czy miesiącach, ale po kilku odsłuchaniach! Może też dlatego, że praktycznie od razu poznałam tekst wszystkich, a to zawsze wpływa na moje.

 • Selena and Lily show =) - bloog.pl  Jordan Pruitt to młoda dziewczyna, która bardzo ładnie śpiewa, jednak jej kariera nie układa się zbyt dobrze i gwiazdka nie podbija list przebojów.  Urocza Jordan pokazała wczoraj na swoim blogu bardzo fajne zdjęcie w towarzystwie z Demi Lovato. Panienka Pruitt napisała, że fotka ma już dwa lata.

  BY Lilka =)

   

   
  Podziel się:
  Trackback: http://bloog.pl/id,5574154,trackback

  komentarze (0) | zaloguj się, aby dodać komentarz

  Miley Cyrus – I Hope You Find It – zapowiedź nowej piosenki!

  środa, 03 marca.

  Eurowizja IN MY OPINION - blog po mojemu | Eurowizja 2012

  Która od samego początku była faworytem wśród Madziarów. Moim również, jednakże do czasu ich występu w preselekcjach, gdzie wykonali swój utwór bardzo sztucznie. We wczorajszym finale było podobnie. Ja nie czułem ŻADNYCH emocji. Proste odśpiewanie bardzo fajnej piosenki. Z przesłaniem. Wielka szkoda, że Pan Wokalista nie potrafi tego przesłania odpowiednio zaserwować. Jeżeli chodzi o pozytywne strony, to zauważyłem lepsze ujęcia kamer w ich występie w porównaniu od tego z półfinału. No.... to by było na tyle.

  M&M witają na blogu

  Pomysł...jasne ciekawe dla kogo,bo napewno nie dla nas.Niemiecki cały przesiedzieliśmy i się dowiedziałyśmy,ze wszystkie w szkole okna na plastikowe wymieniaja...mogli wymienić przed zimą,a nie marzliśmy;/.A co do angielskiego...to jeszcze nigdy nie było takiego fajnego.Dostałyśmy po 4 ze sprawdzianu z anglika;d...śpiewaliśmy Nelly Furtado "I'm like a bird",wygłupialiśmy się razem z panią,choć ona raczej żadko ma taki dobry humor.Na religii facet też się wygłupiał i stwierdził ,że się nas czepia ,bo się.Skarb ...sens naszego życia.Już nigdy tak nie będzie jak w ferie...i niedziele...ale my i tak ją będziemy pamiętać do końca życia.

  Nasze uczucia,odczucia...

  Od pewnego czasu zaczełyśmy słuchać hip-hop'u.Zauważyłyśmy jakie niektóre piosenki mają mąde słowa i przesłania...np.piosenka DKA "Marzenia"...

  "[...]Wtedy kiedy wołasz człowiek zimno cię olewa.Dookoła ludzie chcą mnie oceniać. Nie widzą serca ,nie widzą duszy,nie widzą tego co w mej głowie huczy,co moje usta.