O czym chcesz poczytać na blogach?

Fair play

offside

Dyer, jako oni sami.

Premiera (Polska) 2005-10-21

Szukam chętnych ;)

19:03, offsiderka
Link Komentarze (1) »
Kto gra fair, ten zawsze wygrywa!!

Fair play oznacza więcej niż proste przestrzeganie reguł gry; termin ten obejmuje pojęcia przyjaźni, poszanowania drugiej osoby oraz ducha sportowego. Jest to sposób myślenia, a nie tylko sposób zachowania. Obejmuje problematykę walki z oszustwem, podstępu przy poszanowaniu reguł, środków dopingujących, przemocy (zarówno fizycznej, jak i werbalnej), wyzysku,.

Szydząc z życia

Gorzej, bo na podium znalazła się petra Majdic - absolutna bohaterka - coś jakby... man of the match całych igrzysk - i dwie hieny, które żerując na jej nieszcześciu zajęły wysokie pozycje i skacząc jak małpy na podium epatowały szcześciem zdobytym na nieszczęściu kolejnej osoby, skazanej przez organizatorów igrzysk na niebezpieczeństwo. W czasach gdy fair play miało jakąś wartość dwie gwiazdeczki przepuściły by walczącą Majdić na mecie lub wbiegły by na metę razem - ale dziś liczy się tylko kasa i miejsce w almanachu... a zwykła ludzka uczciwość i walka na równych sprawach zgineła wraz z klapą przy odpalaniu olimpijskiego ognia.

Sytuacje można było jeszcze uratować... wystarczyło.

Bez kozery, o wszelkich rozgrywkach piłkarskich...

Szwarc oddał futbolówkę, jednak za piłką momentalnie pognał wspomniany już wcześniej Adamus, a wtórował mu wprowadzony kilkanaście minut wcześniej Artur Łaciok. Obrońcy gości z niedowierzaniem obserwowali poczynania młodych napastników Drzewiarza, którzy z całą pewnością nie dorośli jeszcze do seniorskiej piłki i nie potrafią uszanować zasad fair play. Ostatecznie akcja miejscowych została przerwana i nie odbiła się zbyt głośnym echem w środowisku piłkarskim.

Sobotnia sytuacja takiej interwencji jednak wymaga, bo głupotę.

Biuroserwis – artykuły biurowe i szkolne – blog

Że przedsiębiorstwo postępuje według najwyższych norm etycznych obowiązujących w biznesie.

To już 14 raz, konkurs pod tytułem “Program Promocji Kultury Przedsiębiorczości” stowarzyszony przy Krajowej Izbie Gospodarczej wyłonił firmę postępującą Fair Play w interesach. Według organizatorów, przedsiębiorstwo otrzymujące taką nagrodę dba o nienaganne stosunki zarówno z klientami jak i kontrahentami, pracownikami oraz władzą państwową.

Co zrobić aby otrzymać nagrodę za rok?

Przede wszystkim firma musi zdać audyt na piątkę. Czyli spełnić bardzo rygorystyczne kryteria.