O czym chcesz poczytać na blogach?

Fair game

krab blog

Nie myslec o tym co u niej i jak sie miewa...i chcialabym zamknac dzis i wstac sobie jutro jako czlowiek...pewny siebie, zdecydowany ...z wizją jutra niezalezna od krokow innych ludzi, pogody, sprzyjajacych badz niesprzyjajacych wiatrow...i chcialabym wreszccie napisac te 10 stron od razu.shit.
krab 2006-03-02 01:17:39
skomentuj (1)


new game

bez ucieczek.gra trwa dalej.
tylko priorytety muszę zmienić.
krab 2006-03-02 12:30:37
skomentuj (0)
tiri tirirr ti...


Nostalgia w rytm Life in mono, znów, dlaczego niektóre rzeczy ( osoby;P) sa z gruntu nieosiągalne?zachowuję się jak 5letnie dziecko, które koniecznie chce.Your pain
cuando no puedes mas/ when you no longer can

Yo doy de mi amor /I give from my love
si te hace falta /if you need it
soy fiel de tu vivir /I am faithful to your life
mi destino de abril /my April destiny

El destino de abril The April destiny
se confiesa en mi /confesses in me
es justo recibir /it is fair to recieve
destino igual /the same destiny
con la voz que la … /with the voice that

doy todo lo bueno/ makes everything good
es justo recibir /it is fair to recieve
el destino de abril /the April destiny

En tus horas de sueno/ in your hours of rest
cuando el mundo esta quieto/when the world is quiet
.

Co MAJą na Tajwanie.

Zasługiwaliśmy na kąpiele, saunę, bicze wodne i jacuzzi nic dodać nic ująć było cudowanie… Po tak wyczerpującym dniu i pysznym tapanyaki (potrawy przygotowywane są bezpośrednio pod twoim nosem udaliśmy się do holendrów na jedno małe. “Małe” niestety ze względu na 7 godzin zajęć dzisiaj. Nie ominęła mnie jednak “drinking game”. Nie tak skąplikowana i zabawna jak ta, którą grałam w Polsce (z tego miejsca chciałam pozdrowić ekipę Gogo Power Rangers oraz Oral B-Oral C). Gra polega na wypiciu jednego łyka za każdym razem gdy padnie fraza “one more time”  w piosence Duft Punk’a “One more time”. Dodam, że zdanie to pada 47 razy w trakcie trwania.

Tak myśli i czuje kobieta . Ta kobieta !

Serca mego lód " , " dlaczego czuję , że jestem dla niego ważna ??!

Klika dni temu powiedziałam mu , że szanuję jego rodzinę i nie mam najmniejszego zamiaru mu w niej mieszać . Nie mam ochoty się wcinać między wódkę a zakąskę . Powiedziałam mu , że to byłoby zwyczajnie nie fair , żeby zabierać dzieciom ojca . Poza tym budowanie własnego szczęścia na cudzym nieszczęściu nigdy nie da szczęścia !! Nigdy w życiu nie chciałabym od jego dzieci usłyszeć : : " bo pani to nam tatę zabrała !!!!!!! "

To mojej Myszy mówiłam : Jeżeli kiedyś miałabym się.

nemo_eu
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 21 lutego 2008
Game over

Moje " fajne " małżeństwo .......................... game over

Wczoraj z nim rozmawiałam . Nic się nie zmienił . Nic nie zrozumniał . Nadal uważa , że za rozpad tego związku ja jestem odpowiedzialna . Człowiek , który potrafi tylko obiecywać : " dla ciebie zrobię wszystko " , " chcę , żebyś wróciła do mnie " etc .

Kolce i Kwiaty Mamilarii

Zabraknie czasu, już nie przeproszę i oni być może także, bo i za co. Czekam na to słowo już dwadzieścia kilka lat i nie zanosi się, żebym się go doczekała, a wciąż jest za co. Szans ku temu też było sporo. Kilka ostrzeżeń od "szefa" także, a okazjonalnie przechwalać się potomkami, których na co dzień ma się gdzieś, też nie jest fair.

10 lat temu, w 3 dni po spędzonych u mnie świętach odeszła babcia, 5 - papież J.P.II, teraz tragedia pod Smoleńskiem i wujek, wszyscy w kwietniu. Chyba przestaję lubić ten miesiąc. 
Świadczy mi pełnopłatne przysługi, w zamian kombinuję recepty na potem). Szefostwo rozdwoiło się na ona - szefowa i on - mąż swojej żony, zatem decyzyjność obojga też zdublowana (ona: wiśta, on: prr), a załodze dwoi się w oczach od błędów - jego, znaczy szeffa, z nazwiskiem na liście płac pracowników. Wnet kolejne święta, a sprawa game over utknęła i stoi. Musi zaczekać. Konfesjonał z kancelarią chwilowo nieczynny - inni też niech poczekają. Mdli mnie i to nie od czerwonego. Mdli i ssyczy. Że mdli rozumiem, ale ssyczenia ni cholery nie kumam. Nie powinno, już nie. Już / jeszcze /ciągle nie teraz.