O czym chcesz poczytać na blogach?

Factory girl

BrocaBeat! Spis recenzji muzycznych. - Onet.pl Blog

Że zespół musiał nagrać coś na szybko, jako 10 piosenkę na płytę, ale mogli się bardziej wysilić. Mimo to, piosenka jest dobra. Nie należy do najlepszych ani najgorszych. 
Factory Girl zaczyna się (ponownie) grą na perkusji. Jednak nie trwa ona długo, po chwili pojawia się Taylor. Masakrycznie przerobiony komputerowo głos. Melodia psuje się od końcówki pierwszej zwrotki. Tak samo jest jednak z tekstem. Strasznie.
Jest trochę cukierkowa. Największym plusem tej piosenki jest głos Taylor, który wypowiada co jakiś czas kilka słów. Piosenka trwa 3:31 min. Uważam, że gdyby trwała 4 minuty, odstawiłabym tą płytę, nie przesłuchując reszty piosenek. Factory Girl była trzecią piosenką zespołu, którą usłyszałam. Dobrze, że nie pierwszą, bo skreśliłabym ten zespół, a szkoda by było.
You jest piosenką, która promuje powrót zespołu. W.

Mary-Kate and Ashley _ across the sky . . .                   » » olsen-paradise.mylog.pl

Boba Sinclair'a.
Ashley: 'Young Folks' Petera, Bjorn and John'aGAZETY

+w najnowszym "TWIST"-cie 2 zdjęcia MKA średniej wielkości [cena z prezentem 4,99]

FACTORY GIRL
Tak więc MK pojawiła sie w filmie "Factory girl". TUTAJ możecie sobie obejrzeć caps'y z filmu...

1.07 - MKA visit Nobu in Malibu (ładna fryzurka..)8.07 - Ashley visiting.

Georgie-Henley-and-Willam Mosley

Znanej i odnoszącej wielkie sukcesy serii.

Winstead zagrała także w Death Proof, drugiej części znakomitego Grindhouse autorstwa spółki Tarantino / Rodriguez. Wśród jej wcześniejszych dokonań warto wymienić Factory Girl oraz obraz Bobby. Za rolę w tym ostatnim filmie aktorka wraz z partnerami z planu uzyskała nominację do nagrody SAG Award za wybitne kreacje zespołu. Do sukcesów Winstead należą również Krwawe święta, Final Destination.

expose yourself

Są ciągle osobno i wiedzą jak sobie poradzić. Ashley zrobiła furore na okładce Harper's Bazaar. W lipcu Mary-Kate poszła w jej ślady będąc na okładce styczniowego 'W' i zagości na okładce grudniowego magazynu jako element historii 'Factory Girl' i pionierki boho Sienna Miller. Mimo znajomości Mary-Kate z Annie Leibovitz, nie ona zrobi bliźniaczkom zdjęcia do Teen Vogue. Rzeczniczka magazynu nie udzieliła komentarza...

Nr 2

Siostry Olsen, znane najlepiej.

Z chmurami sobie radzę, ale nie mogę walczyć z zaćmieniem." -Eclipse - bloog.pl

Kolumbijską aktorką, która została nominowana do Oscara.

Jack Huston zagra postać Royca Kinga II czyli niedoszłego męża Rosalie. Jack urodził się 7 Grudnia 1982r. w Londynie. Na swoim koncie ma role w takich filmach jak Factory Girl czy Outlander.:D

Film dostarcza swego rodzaju fałszywej wieczności. - Onet.pl Blog

No i ten angielski humor, przecież można go wyczuć już od pierwszych minut filmu.

 

Inne godne wymienienia: Przeklęnistwa niewinności, Slumdog. Milioner z ulicy, Sen Kasandry, Wszystko za Życie, Kochanice Króla, Factory Girl, What goes up, Gothika i Alfie. 

 

Najlepszy obejrzany film polski:

Wahałam się jeszcze między kultowym Weselem i Galeriankami, jednak to film, który najbardziej do mnie.