O czym chcesz poczytać na blogach?

Facebook login

Czesława twierdzi, że cię zna - Onet.pl Blog

29 sierpnia 2011
SKLEROZA!!!!!!!
ło matko jaką mam sklerozę!!!!zapomniałam na śmierć jakie jest hasło i login do mojego bloga  . Nie mogłam nic pisać, nic! żadnego zdjęcia wrzucić, nic! DRAMAT!!!!!Agunia dała mi tableteczkę na sklerozę, łyknęłam, kazała popić to popiłam, posadziła przed kompem i powiedziała "teraz będziesz tu siedzieć do puki pawłow Ci.
Spada na Was wiadomość, że Waszego konta już nie ma  !!!! Nie ma się gdzie zalogować, nie ma przyjaciół, nie ma linków, nie ma żarcików, nie ma quizów do jakiej gwiazdy jesteś podobny  , co na to dżoana  ,werset z biblii na dzisiaj, facebook już nie odpowie Ci na pytanie z kim powinieneś się dziś napić  , z kim iść do łóżka  , kto cię kocha  , kto jest Twoim fanem   NIC!! AMBA!!! CZARNA DUPA!!!!Dlatego Agunia założyła grupę na fb

CIĘŻKI KALIBER

- chcesz slit focie na nasza klase?

- e nie, on teraz na fejsbuku siedzi.

 

Masz konto na fuckbook (znaczy facebook)... i co z tego? Co ci to daje? Jakie masz z tego korzysci procz nowego loginu i hasła do zapamietania (no chyba ze twoj geniusz obejmuje to samo haslo i login w calym internecie :))?

Co to wlasciwie jest ten facebook? Niby jakis portal spolecznosciowy, ale konkrety, po co on jest i co ma dawac ludziom?

Ze niby mozwa dzieki.

naked-but-safe

Też z tego wiele radości. Później zresztą sterroryzowała mnie forma i pomyślałam też, że nie ma sensu się kryć, że niby tak właśnie jest się wolnym w ekspresji, że –

Ma się piątego bloga, mogą przeczytać go wszyscy znajomi na facebooku, może być to więc mama, tata, byli mężczyźni, dręczyciele i dręczeni ze szkolnych lat, pan z dziekanatu wreszcie. Pewnie, miło jest tam pisać, miło się tym a tym pochwalić, z tego a tego publicznie cieszyć, ale gdzie i jak się smucić będę, co z.

Oczywiście, głupio, gdy ktoś cię skrytykuje, a potem myślisz że miał rację. A jednak miał rację ten sfrustrowany i sam zapewne nurzający się w problemach krytyk. Tylko prawdę ukrył pod ozdobnikami. ;)

Nie miałam loginu, gdybym tak mogła bez loginu, ale nie mogę, i na dodatek sporo zajętych, i to przeze mnie samą. Myślałam więc nad loginem czytając ustawy, kupując kosmetyki i piorąc koc, i po prostu nagle stał się oczywisty.

Jarosław Sokolnicki

.  W zależności od przeznaczenia korzystając z wbudowanego konfiguratora budujemy naszą witrynę i wypełniamy danymi.

Teraz potrzebujemy strony Twojej firmy na Facebook.  Aby założyć stronę na Facebooku musisz posiadać konto w tym serwisie. Jeśli go nie posiadasz to musisz je założyć poprzez wypełnienie formularza. Gdy już masz konto na Facebooku utwórz stronę firmową.

, Comments, Facepile,Like Box, Like Button, Live Stream, Login Button

moda*news*

14 grudnia 2009
10 sd za FREE

Uwaga! Darmowe 10 SD dla wszystkich, którzy mają konto na Facebook! Wchodzimy na www.stardoll.com/pl/account, i klikamy w zakładkę "Ustawienia konta". Zjeżdzamy na sam dół strony i klikamy na "Połącz z Facebook". Na nowo otwartej stronie logujemy się na Facebook, a następnie wpisujemy swój login i hasło ze Stardoll. Dostaniemy za to 10 SD :) Za info dziękuję Tofcio_aug.


Komunikaty od autorów Bloog.pl - bloog.pl

Wielu z was już pewnie zauważyło, że pod notkami i zdjęciami w galeriach pojawił się nowy przycisk „Lubię to!". Coś wam to przypomina? Już gdzieś go widzieliście? No jasne! To kolejna na naszym blogu funkcjonalność Facebooka, ułatwiająca dzielenie się ze znajomymi tym, co wam się spodoba.


Funkcjonalność dodawania komentarzy o nowy sposób logowania - poprzez OpenID. Cóż to takiego ?  OpenID jest to standard, który umożliwia logowanie się do wielu stron WWW za  pomocą jednego konta. Jeżeli masz konta w kilku serwisach, na każdym inny login i hasło to OpenID  jest dla Ciebie wprost stworzone. Posiadając jedno konto (czyli jeden login i jedno hasło) w  bezpieczny sposób można logować się do wielu serwisów!

Jak zdobyć.

nyfi's considerations

Users = users.collect{ [id:it.id, name:login] } def jsonUser = [ users: users ] render jsonUser as JSON } 

Wyświetlanie podpowiedzi odbywa się przy pomocy JSONa, gdzie wybrany element jest parą id(nie wyświetlane na formatce) i login(pokazywane). Oczywiście można dodać różne parametry do autouzupełniania jak np opóźnienie, minimalną długość wpisanego ciągu.