O czym chcesz poczytać na blogach?

F1 2010

WeronikaPCD - Onet.pl Blog

Ulubione strony:
pcdfan.ru


30 marca 2010
PCD fotki

 

 

 

 

Narka.

WeronikaPCD (18:12)
18 komentarzy :)

14 marca 2010
F1 2010 (Nicole Scherzinger) i dollsy

Hey. Wczoraj oglądałam kawałek F1. Zauważyłam, że w intro w czasie: 00.22 jest tam Nicole Scherzinger.

 

Formuła 1 - F1 i nie tylko

Wyścigi danej pary kierowców) pokonał 7 (m.in. w podsumowaniu 57 startów wygrał z Kubicą 150:137). Nieznacznie uległ tylko T.Glockowi (1:2) oraz S.Vettelowi (0:1). Jedynym kierowcą, który wyraźnie wygrał z Heidfeldem, był H.-H.Frentzen (6:13). Co warte odnotowania, Heidfeld przegrywał wyłącznie z innymi Niemcami (pomijając oczywiście sezon 2008).

15:19, rob89f1 , Formuła 1
Link Dodaj komentarz »
Powrót Nicka Heidfelda do F1 cz.2

Tabela 2. Porównanie wyników kwalifikacji

Ferrari (u boku M.Schumachera); Mark Webber walczy obecnie o mistrzostwo świata, a Robert Kubica jest absolutnym liderem zespołu Renault. Tymczasem Nick Heidfeld do tej pory śledził rywalizację z ławki rezerwowych i wciąż musi udowadniać swoją wartość. Zobaczymy, jak sobie poradzi u boku nieprzewidywalnego Kobayashiego. Kto wie, czy to nie będzie najciekawszy powrót tego roku?

15:19, rob89f1 , Formuła 1
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 14 września 2010
Grand Prix Włoch

Formuła1. Aktualności, fakty, opinie. Blog miłośniczki. - Onet.pl Blog

Wysiłków naszych mechaników, inżynierów i ludzi pracujących w Ferrari. Ważne, aby należycie przygotować się do nowego sezonu. Trzeba nam zaangażować się całkowicie w to, co robimy. I jesteśmy gotowi. Jesteśmy gotowi, aby sprostać temu wyzwaniu.
Gdy ścigasz się w imię Ferrari, zawsze towarzyszy ci presja. Zawsze, zwłaszcza w moim przypadku. Mam za sobą ciężki rok, ale ważne, aby z wielką ekscytacją oczekiwać kolejnego. Chciałbym rozpocząć dobry dla nas rok z korzystnymi wynikami, a jestem pewien, że ten samochód nam na to pozwoli."


Filmik i zdjęcia F150.


 
   


  19 stycznia 2011
Co dalej z Nico?
Nico Hulkenberg- bez wątpienia najlepszy debiutant sezonu 2010. Odważna i zdecydowana, czasami brutalna jazda, po tym właśnie można rozpoznać młodego Niemca. Kibicowałam mu gdy jeździł jeszcze w serii GP2, dlatego bardzo ucieszyłam się rok temu, kiedy dotarła do mnie wiadomość, że będzie ścigał się wraz z najlepszymi kierowcami świata w Formule 1.  Teraz jednak nie wiadomo, a nawet.

Okiem kibica

Dziś jeszcze arcyciekawa rywalizacja w Madrycie - Real musi odrobić gola straty, bo porażka na tym etapie nie mieści się w głowie nikomu w tym klubie. Nie po to ściągali za setki milionów euro gwiazdy, by znowu patrzeć w na porażkę swojej drużyny w 1/8 finału. Ostatnie dobre występy w hiszpańskiej lidze pozwalają na optymizm.

Tagi: futbol Liga Mistrzów
06:37, tomolesrow
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 08 marca 2010
Sensacyjna 2 kolejka !
.
Ekstraklasa piłka
12:23, tomolesrow
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 07 marca 2010
Parę nowości z ostatnich dni w F1

Po kolejnych paru dniach najwięcej wieści spłynęło z mojego "ulubionego" nowego teamu HRT. Nowy kierowca Bruno Senna z rozbrajającą szczerością wyznał , iż ich w wiekszości "metalowy" bolid na ze względu właśnie na użycie wielu metalowych części będzie około 20 kg cięższy od.

Pole position - Onet.pl Blog

(których zapewne nie zabraknie jeszcze w tym sezonie) tykać będzie wolniej i ciszej, lecz w sytuacjach napięcia i kryzysu będzie przybierać na sile. Wybuch, jak w przypadku sytuacji z 2007 roku, wydaje się być nieuchronny. Wtedy zapalnikiem był Fernando Alonso, teraz może nim zostać rodak Hamiltona - Jenson Button. 
mh (19:25)
131 komentarzy

28 marca 2010
Siła spokoju, bycza zabawa.
Się, a w efekcie Michael Schumacher i Lewis Hamilton musieli zjechać na pobocze. W dalszej części wyścigu oglądaliśmy kapitalną walkę Schumachera, Alonso i Hamiltona, którzy przedzierali się z dalszych miejsc.
Robert Kubica po raz kolejny udowodnił, że jest zawodnikiem, który relatywnie popełnia najmniej błędów z całej stawki F1. Kiedy trzeba było - przepuścił Buttona, kiedy trzeba było walczyć - nie odpuścił. Nie wiem, czy Kubica pobierał nauki u medytujących mnichów z Tybetu, ale jedno jest pewne: Polak jechał jak w transie. Przez 10 okrążeń oglądaliśmy wielkie starcie Kubicy z Lewisem Hamiltonem. Wszystko działo się na styku, walka toczyła sie o.

Robert Kubica- the best car driver - Onet.pl Blog

W Formułę 1 jak doszliśmy do porozumienia. Jednocześnie, miałem od dawna plan nie ubiegania się o reelekcję w październiku. Mogłem więc wczoraj potwierdzić Tobie oba te punkty.”

A tak na marginesie zespoły nie na wszystkie zmiany się zgadza znowu, ale tak pozytywnie. Zespoły są jednak za wprowadzeniem na sezon 2010 zakazu tankowania. Uzasadnione to jest zbyt dużymi kosztami przewozu maszyn tankujących.

***
Jak dla mnie to niepotrzebne oskarżenia, ale nic. ;p A teraz tak na koniec kilka słów ode mnie. Sorka. Notka miała się pojawić już w czwartek, ale do tego czasu pisałam ją już sześć razy i sześć razy mi się skasowała. Niestety nie jestem na tyle cierpliwa, ale nic. W każdym bądź razie dzięki za cierpliwość do mnie i chyba cieszmy się razem, bo ludzie w F1 przejrzeli na oczy. (: **, Pa!)
Ewenne