O czym chcesz poczytać na blogach?

Eyeliner

......☼☼ ♫ ♪ ♣♣♣ Planeta Szczęścia ♣♣♣♪ ♫☼☼..... - Onet.pl Blog

  ... można znaleźć skarb. Nie przestawaj szukać
    
Czyli ja przemalować oczy w kolory tęczy!
 

Czyli:Oko pod kreską
Namalowanie równych kresek eyelinerem z pędzelkiem może na początku sprawiać pewne trudności. Dlatego jeśli dopiero się tego uczysz, wybierz eyeliner w postaci flamastra. Tusz wypływa z niego równomiernie, są więc większe szanse na to, że kreska będzie ładna. Jeszcze łatwiejsze jest rysowanie kredką.

Jeśli uznasz, że kreska nie jest idealna, możesz rozetrzeć jej kontury: będzie wtedy wyglądać bardziej naturalnie. Niektóre kredki są nawet wyposażone w specjalną gąbeczkę do rozcierania konturów. Kreska nie musi być koniecznie czarna, choć taka jest najpopularniejsza. Gdy masz delikatny typ urody, wybieraj lżejsze kolory eyelinerów, np. brąz, szary, i maluj nimi.

Modnefryzury08′s Weblog

Zastosuj umocowanie powyżej górnej linii, rysowania linii grubsze w środku oka. Dla mniejszych oczy, przestać linii połowie drogi do dwóch trzecich całej drodze pokrywę. Jeśli masz duże oczy, można przedłużyć linii prawie do wewnętrznej kącik oka. Następnie mieszankę do usunięcia twardych krawędzi linii.

Dark Shadow: Użyj szczotki liniowej (Należy płaski i wąski, w około ¾ szerokości) i przejść nad liniowej z oczu ciemnym tle. Blend tak, że jest bardzo smudgy i pozostawia jedynie ciemnym tle efekt – nie trudno linii! Jak można zastosować ciemniejszy odcień, należy rozciągnąć w pokrywę, po prostu wstydzi, gdzie kończy swój eyeliner.

Wszystko o urodzie i modzie! - Onet.pl Blog

Upałów bardziej się pocisz.Powinnaś więc dużo pić,by uzupełnić płyny w organizmie.

Jedz arbuzy.Ma sporo soli mineralnych,mało kalorii i świetnie gasi pragnienie.

Chroń głowę przed przegrzaniem.Noś nakrycia głowy.

Perfumy i dezodoranty idą podczas opalania w odstawkę.Dlaczego?Bo mogą zostawiać plamy na skórze.

10  W ich miejsce wskakuje mgiełka do ciała.Odświeża,lekko chłodzi,przyjemnie pachnie.

dusia (12:22)
Nie lubicie cytrusów??...:(
Eyeliner

  Perfekcyjnie narysowane kreski na powiekach,dzięki którym oko wydaje się większe?To sprawka eyelinera.

Jak.

+ Trochę o mnie, moim życiu i wszystkim, co z nim związane + - Onet.pl Blog

Wiem, nie powinnam ich golić, ale na nic innego nie mam czasu, poza tym depilator hałasuje, a wosk nie wyrywa wszystkiego...
EyeLiner (12:50)
2 | No, nieźle :)

05 stycznia 2010
Początek...Trochę o mnie...
Kim jest EyeLiner ? EyeLiner to zwykła nastolatka kochająca i ciesząca się życiem. Muzyka jest dla niej całym światem. Ponoć jest ładna, jednak sama nie zawsze to widzi ze względu na pewną ułomność w jej ciele...jest to hirsutyzm.
Tak, to o mnie...
Przyznałam się do mojego problemu jedynie dlatego, że tutaj jestem anonimowa. Wiele kobiet popada w depresje, załamania nerwowe i Bóg wie, czego jeszcze, właśnie z powodu tej choroby - ja natomiast jestem kobietą szczęśliwą, prawie zawsze uśmiechniętą, często śmiejącą się, która przypomina sobie o hirsie właściwie tylko, gdy musi odkryć ciało, lub.

withmee - Onet.pl Blog

Wakacje przebiegają mi bardzo fajnie. Zaliczyłam już Wisłę i Ustroń śpiąc w aucie oraz wypad nad staw i kąpiel w ciuchach. Planuję jeszcze parę spotkań i wyjazdów. Chciałabym żeby wszystko poszło po mojej myśli. Postanowiłam dodawać na bloga częściej posty i więcej informacji o urodzie. Ucierpi na tym grafika, bo nie mam ani ochoty ani weny na jej tworzenie. Założyłam konto na yt, zobaczymy co z tego będzie. Co do bloga udostępniłam go jak na razie 3 osobą z mojego otoczenia i nie wiem czy ta liczba się nie powiększy, zobaczymy.
==========================================================

 Corri

 Kategoria : Makijaż - instrukcje
eyeliner
Wiele osób prosiło mnie o to, abym zrobiła jakieś instrukcje na kreskę eyelinerem. Sama temu nie umiałam sprostać, więc postanowiłam poszukać w necie i wyłapać te najlepsze sposoby.
Polecę wam tutaj dwie strony:
http://www.mojecialo.net/2011/05/jak-narysowac-kreske-eyelinerem/
http://www.zeberka.pl/art.php?id=3464
W internecie znajdziecie wiele takich instrukcji, ja pokazuje te które mi pomogły.
Moje eyeliner-owe kreski też kiedyś wychodziły strasznie krzywo. Teraz mam wprawę, ponieważ dużo ćwiczyłam i wam też.