O czym chcesz poczytać na blogach?

Extreme sport

Blog siwek555

0 Interesuje sie tym : 2006-04-14

Ten sport jest jednym z moich zainteresowan
bardzo lubie oglondaci extreme sport najlepszym z moich seriali jest DROP IN <telewizja otkrywców>

Kawały o naumixie - Ciemnogrodzkie bajki

O stanie umysłów koalicji
12.20 Problemy jelit politycznych czyli niestrawnosci inteligentnych inaczej komentuje
Szakal
13.00 Extreme sport - reportaże z spółek  
14.00 Badanie piersi to przyjemnośc - rozmowa z mokrą krysią
14.20 Polszczyzna Ojczyzna.

...

No prócz tego że urwałem się z historii i pojechałem z lisem na piździku na kopalnie.... już nigdy z nim nie jadę!!! tak mnie poschizował że mi łzy poleciały i całe nogi się trzęsły jak zszedłem... uoooo.... jeżdżenie z lisem zaliczamy do EXTREME SPORT, serce w gardle i te sprawy:P hehe...
Później przyszedłem sobie do domku i jak przeglądałem gazete znalazłem artykuł o RYSIU Z KLANU.... wreszcie się dowiedziałem że rysiu to całkeim kultowa postać w tej telenoweli, nie dość że jest.

kate-skate.blog

Ze juz niedlugo pojade nad jeziorko z bratem , agatą i tatą. Będe mogła się wtedy wyszaleć pożądnie, w wodzie i na nartach :), po urodzinach planuję zdać kurs na młodszego sternika...:)
wiecie co..
naoglądalam sie w telewizji "ex games" extreme sport i tera mi sie chce na deskorolcxe pojezdzic :P
jak dosiadlam mojego sprzęta (bo mam deskorolke, ale ona sluzy do specjalnych wyczynów i mi sie ja ciezko obsluguje...:P)
to myslalam ze sie zglebie...
a tak w ogóle to w nowym roku.

Blog extreme

Blog.interia.pl Następny blog »
EXTREME47
najleprzy blog extreme w sieci
5 Bull riding jazda na byku 2006-12-10 Jazda na byku lub po angielsku bull riding jest to sport dla twardzieli i facetów o mocnych wręcz stalowych nerwach polega on na ujeżdżaniu rozwcieczonego byka należy się na nim utrzymac ujeżdzic go przez minimum 8 sekund jest to sport bardzo extremalny oraz strasznie niebezpieczny,dlatego kowboje.

grubszaodciebie.blog

Bloga podczas odchudzania, bo teraz ja mogę dzięki Tobie stać się szczęśliwsza. O 6-9kg szczęśliwsza. Dziękuję.

skomentuj (9)

Extreme makeover 2006-02-05 19:08:05

Extreme makeover - mój ulubiony program. Postaram zrobić sobie sama własną ekstremalną metamorfozę. No może nie tak bardzo ekstremalną, chce zostać sobą. Plan jest następujący:

- schudnąć
- zadbać o ciałko (porządnie.

Bądź razie nawiązuje do tego, że jest mi przykro, że rzadko tu wpadam ;/// Ale jakoś tak się układa. Może dlatego, że nie mam sie czym pochwalić, czyli z dietka do du*y??? Hmmm, maybe. W czwartek 3 pączki - jak na mnie to mało, ale i tak za dużo. A sport? Ostatnio na wfie intensywniej ćwiczę i to odczuwam. A w domu to najwyżej potańczę 15-30min, i nic więcej. Ale mamy jechać w pierwszy weekend marca znów na deche, w góry ;) Super!!! No i dziś sobie kupuję deske, bo mi w zeszłym roku ukradli i.