O czym chcesz poczytać na blogach?

Exquisite

Neopetsiarze ^_^

Swoim inventory rzecz ze słowem "starry".

 Znajdź 6 rzeczy (nie guwien) w grze Pick Your Own.

 Daj swokemu petowi do jedzenie jakąkolwiek rzecz ze słowem "garlic".

 Kup w Uni's Clothing ubranie za rarity 80 lub więcej.

Niestety tylko tyle jest avków!

21:39, wodi13
Link Dodaj komentarz »
Dzień 10

Collector

Najpierw trzeba mieć tyle samo pieniędzy ile w inflacji, jeśli masz tam 3.17% to musisz mieć 307.

Żeby zobaczyć konstelacje musisz chodzić do trzech sklepów Illustrious Armoury, Magical Marvels, Exquisite Ambrosia. Musisz tam kliknąć na rzecz, ale konkretną:

Lapkoart - rysunki, malunki i fajne dziewczyny po kliknięciu w toplistęMały eksperyment 04.02.2008 :: 20:32
Kategoria : Główna


"You will never know the exquisite pain of the guy who goes home alone..." - Vanilla Sky
Komentuj (20)Podaruj komus swoje serce! 14.02.2008 :: 21:27
Kategoria : Główna

Aztekowie skladali niegdys w ofierze serca jencow wojennych. Caly zabieg trwal kilka sekund, poniewaz wszystkich ofiar do wypatroszenia bylo tysiace. Teraz wedlug ich sposobu i ty mozesz podarowac komus swoje serce. Zrob to dzis, w koncu mamy walentynki (tak, wiem, koncza sie)!
Do calego zabiegu potrzebny jest jedynie zwykly noz kuchenny z malymi ostrzami.


Na wyjecie serca sa dwa spodoby.
Pierwszy polega przecieciu skory w okolicach klatki piersiowej, przepilowanie mostka, rozszerzenie zeber i w koncu wyjecie serca. Pilowanie mostka nie nalezy jednak do najlatwiejszych zadan, wiec pozwole sobie przedstawic drugi sposob wyjecia serca stosowany przez Aztekow.
Cala.

Polaca En Venezuela

Flagą oraz nosi miano Polnischewurst. Dziewczyny, czy pamiętacie jak uczyłyśmy się na Majorce poprawnie poprosić “Eine kleine bratwurst, bitte”? Teraz możemy również zamówić po niemiecku polską kiełbasę.

Kolejnym akcentem polskim jest oczywiście wódka. Wyborową sprowadza francuska firma Pernod Ricard, w której mam przyjemność prowadzić lekcje angielskiego. Pewnego dnia na początku lekcji wywiązała się rozmowa na temat designu butelki Wyborowej, który, moim zdaniem, mógłby być dużo lepszy. Wtedy jeden z pracowników wstał, wyszedł i wrócił z dwiema butelkami w rękach. Jedną z nich była tradycyjna Wyborowa, drugą – Wyborowa Exquisite w pięknej formie zaprojektowanej przez Franka Gehry. I tak oto, lekcja upłynęła nam z dwiema butelkami polskiej wódki stojącymi na stole. Kiedyś, w jednym z klubów w Caracas, natknęłam się jeszcze na Belvedere – co do jej stylistyki nie mam zastrzeżeń.

To jeszcze nie koniec. Niedługo po przyjeździe do Caracas, szłam deptakiem nieopodal swojej pracy, kiedy to z naprzeciwka nadchodził mężczyzna o kreolskiej urodzie w czerwonej koszulce z orłem białym w koronie oraz napisem “POLSKA”. Czy to T-shirt “made in China” – tego nie wiem, gdyż w osłupieniu nie zdążyłam zapytać pana, dlaczego ma na sobie taką.

Obiektywy

   Obiektyw AF-S Nikkor 16-35mm f/4G ED VR
  • Sigma 17-50 mm F2.8 EX DC OS HSM – jasny standard
 • Najpopularniejsze wpisy

  • Brak
 • Strony

  • About
  • About

PowerShot SD950 IS

PowerShot SD950 IS
Digital Camera
An Ingenious Merger of Elegance and Power.
The PowerShot SD950 IS Digital ELPH, with its curved sleek Titanium body, is as powerful as it is exquisite: There’s a high-resolution 12.1 megapixel CCD, an Optical Image Stabilizer and.