O czym chcesz poczytać na blogach?

Express bus

Wszystko co nasze - Onet.pl Blog

Moją ulubioną lekturą była prasa sportowa, jednak od czasu gdy imprezy sportowe stały się  transakcjami biznesowymi, przestały mnie  interesować, przynajmniej na tyle, aby nie poświęcać im cennego czasu, przeznaczonego na psychiczne przygotowanie do uzdrawiania. 
    Teraz czytam w przychodnianych poczekalniach (i tylko tam) tabloidy - Fakt lub Super Express. Wybór zależy od tytułu głównej wiadomości.
    Dziś padło na Super Express, krzyczący na czołówce: "Edyta Herbuś (29 l.) dementuje plotki; Nie jestem zaręczona z Trelińskim". Nie wiedziałem kim jest Edyta Herbuś i kto zacz ów Treliński -  teraz już wiem. Nie wiem natomiast po co o tym pisać, ale widać kogoś to interesuje. Nie sądzę żeby.- ale wycofałem się uznając, że wołanie na puszczy jest sensowniejsze od polemizowania z panią Fotygą. 
         Dziś nie wytrzymałem. Z powodu wczorajszej tragedii na Mazowszu. !8 ofiar wypadku samochodowego to rzecz niezwykła. W pierwszej chwili, zaraz po przeczytaniu suchej informacji o wypadku, słałem wiązanki pod adresem kierowcy busa. I mimo ogromnego współczucia dla niego i osieroconej jego rodziny, prawdopodobnie nie da się go uwolnić od bezpośredniej winy za spowodowanie tragedii. Ale...
         Z TVN24 dowiedziałem się dziś, że rodziny ofiar tego wypadku otrzymały pomoc finansową - po dwa i pół  tysiąca złotych na rodzinę. I to jest  powód mojego.

Blog drużyny harcerskiej

Wyjazd!! 2010-10-20 Po pierwsze: wyjeżdżamy w piątek i nie jedziemy busem z dworca głównego tylko autobusem z pod Carrefoura Express koszt przejazdu od osoby to 12zł.
Jest to wygodniejsze, bezpieczniejsze i cenowo wychodzi bardzo podobnie (koszty busa i biletów to ok. 10-11zł).

Zbiórka godz. 15:50 pod Carrefourem.

Blog dhtajga

Notki
Wyjazd na Złaz 2010-10-20  KILKA BARDZO WAŻNYCH INFORMACJI DOTYCZĄCYCH WYJAZDU!!

Po pierwsze: wyjeżdżamy w piątek i nie jedziemy busem z dworca głównego tylko autobusem z pod Carrefoura Express koszt przejazdu od osoby to 12zł.
Jest to wygodniejsze, bezpieczniejsze i cenowo wychodzi bardzo podobnie (koszty busa i biletów to ok. 10-11zł).

Zbiórka godz. 15:50 pod Carrefourem.

Po drugie: zabieramy ze sobą: buty na przebranie, karimatę, śpiwór, bieliznę na zmianę, ciepły sweter/polar, kurtkę przeciwdeszczową,.

books, apples and classical music

2010-05-02::21:51:09::(2)::buda&pest:.


Węgry. ojczyzna Beli Lugosiego, Franza Liszta, Rezső Seressa i zaledwie niemal 10 milionów innych ludzi, o większości których pewnie nie usłyszymy w Fakcie ani Super Expressie. ogólnie mówiąc, kraj o którym nie wiem niemal nic, poza tym, że ich ustrojem przez jakiś czas była monarchia, tyle, że nie mieli króla, więc w zastępstwie rządził nimi admirał, tyle, że nie miał on żadnej floty, bo kraj nie ma dostępu do morza. wynaleźli kilka fajnych rzeczy, np. długopisy i Gömböc, a to drugie dowodzi, że chyba dość lubią bezsens. ja też lubię bezsens, np. taki, jak dwudniowy wyjazd do Budapesztu, podczas którego 1/3 czasu spędza się w busie, jadąc po autostradzie, na której są milusie wyboje, trzęsie jak cholera i nie da się zasnąć. pozostałe 2/3 czasu spędza się myśląc o jedzeniu, chodząc po mieście, w ostateczności śpiąc w hostelu, ale, jak wiadomo, historycy sztuki nie śpią i nie jedzą, więc to mało istotne.
Budapeszt jest śliczny. oczywiście w dzielnicach położonych dalej od centrum.