O czym chcesz poczytać na blogach?

Expose tuska

refleksje - Onet.pl Blog

I....staje się przywódcą partii i wygrywa wybory a paru „świątobliwych”z PiS-u przegrywa...

Szczytem obłudy jest moim zdaniem dyr. Rydzyk , który po expose Tuska powiedział : Jest już po Polsce – jeszcze parę lat i Pan Bóg jakoś nam pomoże. Ale Pan Bóg ludziom podłym nie pomaga .Tym razem dyr. Rydzyk może mieć rację , że Pan Bóg ludziom podłym nie pomaga bo już szósty raz.

zjadacz chleba - Onet.pl Blog

18 listopada 2011
Jak dążyć do zgody narodowej
Piszę te słowa na pół godziny przed expose Premiera.Nie wiem co w nim będzie ale podejrzewam że nie będzie realizowane jak poprzednie.Mam pomysł jak do pracy dla dobra Ojczyzny zmobilizować wszystkie ugrupowania sejmowe.Szkoda że twórcy konstytucji tego nie zapisali w.

Copyright 1996-2012 Grupa Onet.pl SA (system)
Obserwator53(treść i ilustracje);
 

Gaz łupkowy w Polsce

  • O autorze
Napisane przez: eko | 11/18/2011

Gaz łupkowy w expose Donalda Tuska

Bądź pierwszą osobą, która doda ten do listy ulubionych.

Kopia Kataryny

Indeks percepcji, który w 2002 za rządów SLD wynosił 4,0 nie dlatego przecież, że SLD było tak dobre w walce z korupcją, ale dlatego, że taka była wtedy jej percepcja w nieświadomym jej rozmiarów społeczeństwie), to i tak nie rządu Tuska w tym zasługa. Bo Polska zaczęła się piąć w rankingu po objęciu rządów przez PiS i stworzeniu CBA, a największa dynamika wzrostu przypada właśnie na rządy PiSu, i na okres gdy na czele CBA stał Mariusz Kamiński.

Na tym przykładzie widać jednak, że jest dziedzina, w której ten rząd nie ma sobie równych, a której skromnie nie uwzględnił w tabelce. To propaganda sukcesu, Tusk jest tutaj czempionem. Choć i tutaj coś się zaczyna psuć, bo ta propaganda jest - przyznacie - wyjątkowo toporna.
Realizacja expose - strona z sukcesami rządu