O czym chcesz poczytać na blogach?

Zobacz również

Przejdź do wyników poniżej

Expose

Wypociny

Komentarze:
(0)
Tagi:
 • Gowin
 • ministrowie
 • Mucha Joanna
 • rząd
 • skecz
 • śmieszne
Autor(ka):
gregku73
Czas publikacji:
piątek, 18 listopada 2011 07:27

Opcje

 • Przejdź do wpisu „Rząd dusz.”
 • Dodaj komentarz do wpisu „Rząd dusz.”
 • Expose

  Dziś Donald Premier Tusk wygłosi expose, ale jest już przeciek... Oto co powie:

 • Blog katrinka1990

  Słówko o mnie
  Zainteresowania hmm... POLITYKA bo głównie o tym będzie mój blog. Oraz piłka nożna i muzyka.
  Zobacz mój profil
  Notki
  Expose.... 2007-11-23
  Dziś premier rządu wygłosił ponad trzy godzinne expose, a końcu którego poprosił parlament o wotum zaufania dla jego rządu. Nie szczędził w nim krytyki dla ustępującego rządu. Słowo klucz dzisiejszego expose było "zaufanie". Tego wyrazu premier wręcz nadużywał. Bez zaufania nie ma tego, bez zaufania nie ma tamtego i tak w kółko. Premier mówił ze 21 października ludzie odrzucili "cyniczny radykalizm".  żane z ważniejszych przemówień polskich polityków nie może obejść się bez słów Jana Pawła II, tak i Pan Tusk nie wykazał się niczym orginalniejszym i powtórzył to co powtarzają w.

  Kubaturski1988′s Weblog

  Wywołał wesołość na sali obrad, gdy przekładając kartki, powiedział: “to nie jest ta kartka, na której napisano: »powinieneś kończyć«”. – Droga opozycjo, tak się stało, nasz czas dopiero się zaczyna, a nie kończy – zwrócił się do rozbawionych posłów. W Sejmie ogłoszono przerwę do godz. 14.45. Potem odbędzie się debata nad przedstawionym przez Tuska programem rządu PO-PSL, a głosowanie nad wotum zaufania dla tego gabinetu zaplanowane jest późnym wieczorem.

  Posłanka PiS Jolanta Szczypińska powiedziała, że Donald Tusk “prześlizgiwał się po tematach”. Według niej expose przypominało przedwyborcze przemówienie premiera. – Expose było długie, ale to nie przełożyło się na jakość – skomentowała. – Osobiście się rozczarowałam – powiedziała Szczypińska.

  - Niespodzianką tego expose jest jego długość – skwitował publicysta Tomasz Lis. Dziennikarz zauważył, że ani razu nie padło słowo “reforma” czy “liberalizm”. Publicysta “Dziennika” Cezary Michalski uważa, że przemówienie było defensywne.

  Po expose premiera planowana jest 2,5-godzinna przerwa, podczas której kluby przygotują się do debaty nad.

  Teka Stańczyka

  Ministerstwu Kultury. Chcemy, aby każdy mógł powiedzieć; tak, u mnie w kraju kultura stoi na bardzo, bardzo wysokim poziomie. Również w sprawach sportu nie pozostaniemy ślepi; jak widzimy piłka nożna stoi już na dość dobrym poziomie. Prezes AWFP oraz Kancelaria Premiera prowadzą pracę nad ożywieniem tej Federacji.

  Moi Drodzy!

  Ministrem Wojny został nieoceniony Edmund von Rabl. Znając jego doświadczenie oraz zaangażowanie możemy być spokojni o stan Sił Zbrojnych.

  Ministerstwo Wojny oraz Sztab Generalny są w trakcie reformowania Wojska. Jednak wszystkich szczegółów w tym expose zdradzić nie mogę, gdyż Armia objęta jest lekką nutką tajemniczości, co jest na pewno dobre dla niej. Nie chcemy mieszać wojskowości w sprawy polityczne.

  Wysoka Izbo!

  Przeczytali właśnie Państwo swego rodzaju plan działań Rządu. Na pewno nie zawiera on wszystkiego, co zrobimy oraz zawiera rzeczy, których niedane będzie nam zrealizować. Proszę Szanownych Panów Posłów oraz Delegatów o poparcie mojego Rządu i wyrażenie votum zaufania dla niego. To da zielone światło do modernizacji Monarchii. Mogę zapewnić, iż żadna szansa na zmienienie, oczywiście na lepsze, Austro-Węgier.

  Expose tuska

  nonkonformista - Onet.pl Blog

  Że lud to łyknął. Zdaje sobie również on sprawę z tego, że nawet jeśli wspominany lud zorientuje się, iż to jakaś "ubranowska propaganda" to najwyżej krzyknie: "kłamca!", "dureń!" - więc nie zostanie przekwalifikowany ze statusów nadanych mu już sporo wcześniej. Cóż więc do stracenia? Władza przyzwyczaiła się do krytyki już na tyle, że nawet gdy jest słuszna i "czymś poparta" to "spływa jak... po kaczce (za przeproszeniem)"

  A szkoda... lud nie lubi.Sans MS'">         Wracając do mistrzostwa w zręcznym kłamstwie... to jak dobrego łgarza musimy mieć u władzy dzisiaj? Skoro na początku drugiej kadencji notuje 40%-owe poparcie? Co najlepsze- w expose zapowiada podniesienie wieku emerytalnego, zniesienie wielu ulg, poza tym robi jakieś zamieszania z refundacją leków i delikatnie rzecz ujmując nie imponuje wyborcom swoim dobrodziejstwem. Dochodzą tu zatem dodatkowe polityczne atuty.

  Skubany

  O autorze
  Ojciec grzegorz
  Tagi
  • arka
  • emerytura
  • expose
  • piłka
  • PO
  • rząd
  • Tusk  Pisz blog
  Dodaj blog do ulubionych
  Wersja mobilna

  ...::: Każdy dzień jest dziełem tworzącym Życie... :::...

  Częściową treść jak wygląda treść ustawy, ale zanim nam pokazała, opowiedziała jak wyglądały przygotowania do uznania PJM przez sejm/rząd (?), i w jaki sposób doszło do jego przerwania, a wszystko za sprawą zmiany rzadów :> po expose przemiera Tuska prace zostały wznowione i... trzymajmy gorąco kciuki. MUSI się udać !

  Po ostatnim wykładzie obejrzeliśmy film pt. "Serce". Był niesamowity. Ja osobiscie po obejrzeniu, doznałam lekkiego szoku,.

  novaera JR blog - Onet.pl Blog

  No i kłamał kiedy nas straszył, że nie wszystkie kraje przeżyją ten kryzys. Gdyby maił taka pewność, nigdy by to się nie znalazło w expose. Żadne z tych państw nie upadnie. Tak jak nie upadła Rosja, Brazylia, Argentyna, Państwa nie upadają. Zwłaszcza kiedy w grę wchodzi międzynarodowy kapitał. Dobra ekonomiczne zmieniają właścicieli, zmieniają się reżimy, rządy, a kapitał przepływa, kiedy dobra ekonomiczne  zmieniają wartość ale państwa zostają. Państwa tracą suwerenność i wolność.Ale nie upadają, a  w dziedzinie państwowości nie stosuje się rebrandingu.

  Po prostu straszył nas jak w reklamach leków. Ale to był dobry występ…Tusk to wysokiej klasy polityk.

  No i kłamał kiedy nas straszył, że nie wszystkie kraje przeżyją ten kryzys. Gdyby maił taka pewność, nigdy by to się nie znalazło w expose. Żadne z tych państw nie upadnie. Tak jak nie upadła Rosja, Brazylia, Argentyna, Państwa nie upadają. Zwłaszcza kiedy w grę wchodzi międzynarodowy kapitał. Dobra ekonomiczne zmieniają właścicieli, zmieniają się reżimy, rządy,.