O czym chcesz poczytać na blogach?

Export

Imagination Creates


/usr/lib32/libSDL_ttf-2.0.so
/usr/lib32/libSDL_net-1.2.so.0
/usr/lib32/libSDL_image-1.2.so.0
/usr/lib32/libSDL-1.2.so.0
/usr/lib32/libSDL_ttf-2.0.so.0
/usr/lib32/libSDL-1.2.so
/usr/lib32/libSDL_image-1.2.so.0.8.2
/usr/lib32/libSDL_mixer-1.2.so.0.2.6
/usr/lib32/libSDL_mixer-1.2.so
/usr/lib32/libSDL-1.2.so.0.11.3
/usr/lib32/libSDL_image-1.2.so
/usr/lib32/libSDL_ttf-2.0.so.0.6.3
/usr/lib32/libSDL_mixer-1.2.so.0
/usr/lib32/libSDL_net-1.2.so
/usr/lib/libSDL_net-1.2.so.0.0.7
/usr/lib/libSDL_net-1.2.so.0
/usr/lib/libSDL_image-1.2.so.0
/usr/lib/libSDL-1.2.so.0
/usr/lib/libSDL_sound-1.0.so.1
/usr/lib/libSDL_gfx.so.4
/usr/lib/libSDL_ttf-2.0.so.0
/usr/lib/libSDL_sound-1.0.so.1.0.2
/usr/lib/libSDL_gfx.so.13.5.2
/usr/lib/libSDL_image-1.2.so.0.8.2
/usr/lib/libSDL_mixer-1.2.so.0.2.6
/usr/lib/libSDL-1.2.so.0.11.3
/usr/lib/libSDL_ttf-2.0.so.0.6.3
/usr/lib/libSDL_gfx.so.13
/usr/lib/libSDL_mixer-1.2.so.0

Rozwiązanie: Jak widać, nie ma w systemie żadnej biblioteki z nazwą libSDL.so, jest za to libSDL-1.2.so. Tę nazwę umieszczamy więc w launcherze

#!/bin/bash export ETSDL_SDL_LIB="libSDL-1.2.so" export SDL_AUDIODRIVER="alsa" cd <game installation.

Bad Girl.. pollylolly blog

Od początku:
jedziemy wczoraj mamy mało czasu, inni ludziska na nas czekają, mylimy drogi bo już ciemno że oko wykol a tu jak zwykle chęć dopada;) i tak trzyma i trzyma i cholera jedna puścić nie chce tylko ściska tak że aż ściska coś w środku... hm... ja tam do opierania się jej ostatnia jestem więc wyję:'stój! hamuj!' no i wjechaliśmy w jakieś chabiźie (chabździe?) a ja tu w talking uderzam;P:
- To nie wiesz ze kobieta potrzebuje troche inteligentnej konwersacji?! odrobiny gry wstępnej trwającej tak 2-3 godzinki?! Co Ty sobie wyobrażasz tak pakować mi ręce jak jakis macho?!:PPP A ja tu problemy z exportem, importem, sadami a ty mi tu ... (super dobrze robisz - ale tego nie powiedzialam - zolza przeciez jestem)
- ach! Chodzi Ci o export? Import? ok rozmawiajmy;) export to jak towar opuszcza kraj (i tu palce wyslizgują sie ze mnie) a import to jak towar przychodzi do kraju (i tu te bezczelne palce wchodza we mnie znowu) i to sie odbywa raz tak i raz tak i tak az do calkowitego zadowolenia stron - a o to hm... trzeba sie niezle postarac:PPP
i tyle wyszlo z mojej zlosliwej checi zagluszenia drugiej checi - czulam sie jak boisko baseballowe - pileczka raz tu a raz tu:))PPP
a tak post factum - było zajebiście:)))

Wichrowe Wzgorza

Browar Prazdnoj w Pilźnie jako pierwszy przeniósł fermentacje i dojrzewanie do chłodzonych lodem piwnic. Uzyskano wtedy piwo o wspaniałym orzeźwiającym smaku udekorowane czapą białej piany.
Piwa typu pilzneńskiego
W Polsce udział tych piw w produkcji krajowej wynosi ponad 90%.Jest to jasne piwo o delikatnie ziołowym smaku i aromacie.
Piwa pełne typu lager
Bardzo trudno jest ująć ten typ piwa w konkretnej definicji. W zasadzie wszystkie piwa nie należšce do żadnego ściśle określonego gatunku, można przypisać do tej grupy.Ich moc waha się zwykle w granicach 4,7-5,3%
Piwa typu export
Sś to jasne piwa o zawartości alkoholu około 5,5% obj. Jego chmielowy aromat jest nieco mniej zakcentowany niż w piwie pilzneńskim, barwa natomiast jest ciemniejsza.
Piwa czarne (Schwarzbiere)
Wyróżniają się bardzo ciemną barwą oraz nieco mocniejszą goryczką niż export. Zawartość alkoholu waha się od 4,8 do 5%.
Piwa świąteczne (Festbiere)
Są to piwa okolicznościowe, produkowane okolicznościowo z okazji różnych świąt i uroczystości. Najbardziej znane jest piwo produkowane z okazji monachijskiego Oktoberfest.
Piwo marcowe (Märzen)
Sś to mocne piwa.

Krzysztof Bielski

Z modyfikacjami, które zostały wprowadzone w ramach bugfix’ów już po oficjalnym wdrożeniu projektu. Najczęściej w takiej sytuacji chciałoby się wgrać ostatnią wersję kodu z powrotem do systemu kontroli wersji, czy to do katalogu LEGACY czy nowego branch’u projektu.

Pojawia się pytanie w jaki sposób możemy eksportować kod źródłowy takiego projektu do nowego katalogu, jednocześnie pozbywając się wszystkich plików i katalogów systemu kontroli wersji (.svn).
Jeśli projekt ciągle jest w repozytorium na serwerze lub jeśli korzystamy z TortoiseSVN nie mamy większego problemu, gdyż korzystając z opcji Export możemy wyeksportować obecną wersję plików do innego katalogu (zaznaczając opcję dołączenia plików, które nie znajdują się obecnie w systemie kontroli wersji). Niestety w innych klientach SVN standardowa komenda export skutkuje eksportowaniem wersji kodu z repozytorium, przez co po pierwsze stracimy wszystkie lokalne zmiany, po drugie w naszym przypadku wersja na serwerze już nie istnieje.

Aby uniknąć żmudnego i czasochłonnego kasowania plików i katalogów .svn można w takiej sytuacji zastosować poniższą sztuczkę, aby “oczyścić” projekt:

1. Spakować pliki projektu.

eatinguptoulouse blog

Vraiement relaxee mais en faite madame, qui m'a demande des questions, elle etait tres seriouse et concrete... Le pire, c'etait qu'elle avait des entrentiens pendant 6 semaines pour un seul poste!! Maintenant, je dois attendre jusqu'a la semaine prochaine pour sa reponse.

Ahora, en espanol. No.... no conozco muy bien :P

No to co, miałam rozmowę kwalifikacyjną. Szybko, krótko i na temat. Kobieta konkretna, poważna..... da mi znać w przyszłym tygodniu. Jeśli jest na tak, do końca września zostaję w Tuluzie...

W tym tygodniu mialam kilka zajęć, najcieższa była środa - 8.30-19, export manager, business game. Co 90 min musieliśmy podejmować decyzję jak zachować się na rynku, analizując raporty ze wsześniejeszych sesji. Mieliśmy do wyboru 5 państw: Turcja, Rosja, Rumunia, Brazylia, Stany. Naszym zadaniem było ustalać ceny, ilość, incoterms, ubezpieczenia, linie produkcji, zlecanie badań tak aby po czwartej sesji stać się dobrze prosperującą firmą na rynku międzynradowym. Owszem wyszliśmy na plus :) ale do 28 marca musimy spisać raport uwzględniający naszą strategię, błędy itp. to dopiero będzie problem, bo po jednym dniu, tak naprawdę wielę się nie nauczyliśmy. Możemy tylko się.

Dżast indżoj de szoł

Stawiam tak wysoko piwo z grupy żywiec ze względu na wspomnienia,gdyż ostatnie 2 lata był to mój ulubiony browar.Obecnie Warka smakuje jak kwaśna maź,która napewno nie jest piwem.Kiedyś popularna ,,czerwona warka"była dużo lepsza,może nie wybitnie mocna,goryczka także była prawie nieodczuwalna,ale piło się bardzo pyjemnie.Obecnie sponsor Lecha(o ironio)Poznań jest wogóle nie do wypicia,także polecam tylko tym,którzy mają równie duży sentyment co ja.

4.Łomża Export. Piwo o bardzo ciekawym smaku,w miarę mocne,intensywnej goryczce i pięknym kolorze.Łomża korzysta ze starych i sprawdzonych już receptur,także można nazwać ją piwem trochę konserwtywnym,ale ta konserwatywność wychodzi mu zdecydowanie na dobre.Polecam do wypicia paru przy np.dzisiejszym spotkaniu:D

3.Carlsberg.Duński.