O czym chcesz poczytać na blogach?

Zobacz również

Przejdź do wyników poniżej

Explorer

Sprzęt komputerowy

Komentarzy: 3 Słynna myszka powraca 2007-02-06   Firma Microsoft poinformowała, że w całej Polsce dostępna jest już myszka Microsoft IntelliMouse Explorer 3.0. To urządzenie przygotowane specjalnie dla graczy komputerowych, w oparciu o ich konkretne wymagania. Jest ona wyposażona w układ optyczny o wysokiej czułości, dzięki czemu działa niezwykle precyzyjnie i zapewnia wysoki komfort użytkowania. IntelliMouse Explorer 3.0 zbudowana na bazie oryginalnego projektu IntelliMouse Explorer zapewnia maksimum precyzji i kontroli, które są szczególnie istotne podczas gry. Ergonomiczny kształt i szeroka podstawa zapewniają wyjątkową wygodę i stabilność. Nadzwyczajna czułość urządzenia przekłada się na skuteczność działania i komfort – mysz idealnie nadaje się do grania. Nowa mysz IntelliMouse Explorer 3.0 wciąż dysponuje wszystkimi funkcjami, których domagali się gracze, a teraz ma jeszcze ulepszoną podstawę, dzięki czemu łatwiej się przesuwa.

„Wprowadziliśmy nową mysz IntelliMouse Explorer 3.0 w odpowiedzi na wymagania graczy,.

Blog Jana Europejskiego

Bardzo ładnie wyglądające ramki.

Dobrym treningiem będzie pobawienie się webową aplikacją Border Image Generator - zmieniając parametry, a zwłaszcza manipulując suwakami, można się przypatrzyć, co się dzieje z obrazkiem po prawej stronie i na podglądzie, oraz jak zmieniają się wartości w definicji stylu. Dzięki temu programowi zrozumiałem mechanikę działania stylu, a teraz zastanawiam się, jak przełożyć to na wykład w kursie, aby jeszcze bardziej nie zagmatwać problemu. Zapewne zdołam to zrobić w najbliższym czasie, a na razie odsyłam chętnych do wspomnianego generatora - radzą sobie z nim Firefox i Chrome, Opera nie pokazuje podglądu, zaś Internet Explorer w ogóle jest w lesie.

I jeszcze przykład pokazujący, że warto tę technikę zgłębić:

Gallia est omnis divisa in partes tres, quarum unam incolunt Belgae, aliam Aquitani, tertiam qui ipsorum lingua Celtae, nostra Galli appellantur. Hi omnes lingua, institutis, legibus inter se.

Gry Ukryte obiekty dla Windows PC

Gatunek: Ukryte obiekty
Autor: Alawar
Pobierz grę Tajemnicza książka kucharska dla Windows PC.
Czy mała myszka może zostać szefem kuchni? Owszem, ale tylko wtedy, gdy jej pomożesz!

07:17, ukryteobiekty
Link Dodaj komentarz »
Anko

Gra: Anko
Język: Polski
System operacyjny: Windows PC
Gatunek: Ukryte obiekty
Autor: Alawar
Pobierz grę Anko dla Windows PC.
Rusz na pomoc chłopcu o imieniu Anko i jego rodzicom w grze przygodowej typu wskaż i kliknij. Kolorowe ręcznie rysowane tła, proste sterowanie i fabuła, która wciągnie młodych ciałem lub młodych duchem, sprawia, że gra Anko gwarantuje dobrą zabawę.

07:17, ukryteobiekty
Link Dodaj komentarz »
Caribbean Explorer

Gra: Caribbean Explorer
.

Internet: błogosławieństwo czy przekleństwo?

Internet: błogosławieństwo czy przekleństwo?

o zaletach i wadach internetowego wymiaru..

ban na Internet Explorer’a!

czytam sobie właśnie nowinki na interia.pl i dowiedziałam się, że rządny Francji i Niemiec odradzają korzystania z przeglądarki Internet Explorer. Nie czarujmy, Explorer do najlepszych przeglądarek nie należy, ma wiele wad, niedopracowane zabezpieczenia. Wieć nic dziwnego, że rządny Francji i Niemiec odradząja korzystania z ‘wadliwego towaru’ do czasu, gdy Microsoft, który jest autorem Explorera, nie naprawi ‘łat’.

Jak podaje informacja prasowa Sofosu: “Skutecznie przeprowadzony atak doprowadzi do tego, że hakerzy będą mogli efektywnie zarządzać naszym komputerem, kraść poufne dane firmowe, informacje osobiste, czy korzystać z naszego peceta jako furtki do rozsiewania spamu”

Tabela wykonalności “exploitu”

Jak podaje Interia: “Z.

kody,gry,tapety,dowcipy

 


IZArc 3.5 Beta
Opis: Znakomity program archiwizujący, umożliwiający dekompresję i tworzenie archiwów w wielu różnych formatach (7-ZIP, ACE, ARC, ARJ, BH, BZ2, CAB, DEB, GZ, HA, JAR, LHA, LZH, PAK, PK3, RAR, RPM, TAR, TGZ, TZ, ZIP, ZOO). Posiada wiele zaawansowanych funkcji do których należą m.in. naprawa uszkodzonych archiwów, wyszukiwanie plików wewnątrz archiwów, chronienie zawartości archiwum hasłem, integracja z programem antywirusowym oraz automatyczne wysyłanie plików pocztą elektroniczną. Interfejs programu podobny jest do tego znanego z Windows Explorera (z którym zresztą można program IZArc zintegrować)Rozmiar pliku: 2.93 MB Dodano: 15-01-2005

 
PECompact 2.56
Opis: Kompresor plików wykonywalnych, charakteryzujący się jednym z lepszych współczynników kompresji pliku wynikowego, a to za sprawą uzywanego algorytmu kompresji, znanego zresztą z.

Explorer 9

agentka-x13 | e-blogi.pl

Blog agentka-x13
Wakacjee! (dawno nie pisałam) 2011-07-18

D...//! Jestem w kafejce internetowej więc czcionki nie zmienie, sory. Na internet explorerze w windows XP nie pojawia się ten... cosiek. Mniejsza z tym. Najważniejsze, że waki, chociaż chciałabym,żeby się skończyły wreszcie. Okropnie tęsknie za kumplami. Jestem aktualnie z kuzynką (pół roku młodszą) u dziadków w Kędzierzynie. [Zaksa kędzierzyn-koźle!!!] Mamy na szczęście fantazję i tematy do rozmów, bo chyba byśmy się zanudziły. Zabawę mamy. Wymyśliłyśmy sobię trochę postaci, trochę też wzięłyśmy z Axis Powers Hetalia (Anime). Niezłą mamy radoche, więcej nie pisze, bo zdradzę za dużo. Postacie wymyślone występują jednak w mojej książce, nie chcę, żeby ktoś ją splagiatował, więc nie opublikuję jej na żadnym blogu. "Premiery" można się spodziewać ok. 2015-2020 xD. Wtedy,(najprawdopodobniej jako premier RP)ją wydam..

NOTATNIK [..by lulu]

31, 2009

klasyfikator treści IE – brak hasła

Filed under: Windows — lulu1984 @ 1:56 pm

W jaki sposób, nie znając hasła, wyłączyć klasyfikator treści w Internet Explorerze?

Chciałbyś mieć dostęp do wszystkich stron WWW, tymczasem w przeglądarce, którą akurat masz przed sobą, ktoś uruchomił klasyfikator treści, a dostęp do niego zabezpieczył hasłem? Jest jednak prosty sposób na pozbycie się klasyfikatora nawet bez znajomości założonego hasła.

Na szczęście hasła klasyfikatora treści IE są przechowywane.

zielone tło

Z tego szablonu

Pobieranie i użytkowanie jest bezpłatne. Możesz w dowolny sposób zmieniać zarówno kod css jak i dodatkowe grafiki.Wskazane, chociaż nie konieczne, jest poinformowanie mnie o pobraniu szablonu. Najlepiej zrobisz to wpisując komentarz podtym wpisem.

Kilka uwag

Szablon był testowany w przeglądarce Mozilla Firefox 3.5 oraz Internet Explorer 8.0. Wykonałem już pierwsze kroki, dzięki którym będzie on wyglądał poprawnie w innych przeglądarkach ale dalsze poprawki szablonu będą wprowadzone dopiero po tym, jak nowy silnik bloxa wyjdzie z okresu testowania.

To chyba wszystko, miłego korzystania z szablonu.

Szczegóły wpisu

.
"Zielone tło"”
Tagi:
  • bardzo_długi_tag
  • inny tag
  • nowy szablon
  • tag 2
  • tag 3
  • tag testowy
Kategoria:
  • testy
Autor(ka):
kalif.ior
Czas publikacji:
poniedziałek, 17 maja 2010 09:32

Opcje

Explorer 8

Miley Cyrus Vip #Your Miley Cyrus Fansite! - Onet.pl Blog


.
[ 2016 ]
[ 83 ]

Copyright 1996-2012 Grupa Onet.pl SA (system)
Camereon(treść i ilustracje);
 

niebieski-blog - Onet.pl Blog

    Witajcie przyjaciele!Przepraszam za to,że tyle dni się nie odzywałam.To było coś nie tak,to walczyłam aby założyć bloga na interii.Och to jeszcze nie było planów na tego bloga-dopiero póżniej.M-c nie szło hasła wklepać jak ja to mówię,wszystkiego się imałam jak tu-sposobów różnych,nawet na Explorerze mam...a nie będę wymieniać ,no kilka blogów-bo jak mówię to hobby a akurat parę to zrobiłam dlatego bo nie chciało mi haseł wklepywać wogóle a wszystkie możliwe kombinacje robiłam...Od maja ztym na interii walczyłam..Dopiero wczoraj mi sie to udało,no i teraz selekcję muszę zrobić i pokasować niektóre dopiero zaczęte bo jak jest za dużo to komp żle chodzi jak jest zapchany.No ale te tu blogi są i bedą możecie być spokojni.Rozpisałam się o tym.A teraz coś innego.Pogoda jest super jak jest w tytule,Mojego kiciusia nauczyłam szukać chrupków kocich no i znajduje.W nagrodę głaszczę go a on dumnie z podniesionym ogonem się nadstawia zadowolony.Pocieszny jest,kocham go.Jest jeszcze rano bo 8:33 a ja już piszę.Nadrabiam,bo czasem nie napiszę też na innych blogach jak poczuję się żle ale zanudzać Was nie będę.ciekawa jestem co dziś się wydarzy,Wczoraj bylo fajnie i nawet mi się to podobało bo miałam gościa potem.Miło czas spędziłam a tak zawsze rutyna.Zawsze coś innego nie???ok.Tak.no to dużo napisałam ,chyba za te dwa dni naraz w tej.