O czym chcesz poczytać na blogach?

Expedition one

W stronę słońca Afryka 2009/2010 - Onet.pl Blog

pisze
GRZEGORZ WAŁĘSA
*Podróż w Picasa Web
*Klip na YouTube
AFRICA CHARITY EXPEDITION 2010

Z godnością, humorem i nie pokazują po sobie wagi problemów. Podróż to wiele rozmów z nieznajomymi i wiele obserwacji. Okazuje  się, że w naszym polskim cyrku, gdzie większość robi za klaunów to my sami tworzymy sobie bariery. One są w nas i dopiero konfrontacja z losem przeciętnego Afrykanina ustawia twoją optykę zupełnie inaczej.

Afrykanie lubią się oszukiwać, grać w życiu pełnym iluzji.Że ich los zależy od białego, będącego przejazdem. Można zrobić na.

PRopagandowy blog firmowy - Onet.pl Blog

Czy udawaną) sensacją tracą rozum i przestają myśleć. Może to jednak być o ten jeden most za daleko, gdyż coraz częściej oglądając wszelkie tego typu pseudo-mrożące krew w żyłach newsy będziemy sobie spokojnie ziewać sądząc, że i tak nie mówią one o tym co się naprawdę dzieje, a jedynie relacjonują desperackie akcje promocyjne zaplanowane przez agencje public relations czy inne PR-owe Zosie Samosie. A chyba jasne jest, że ziewający odbiorca to nie jest to co mediowi spece od słupków oglądalności,.Przekonywać jaka to dla młodych ludzi gratka. W odwiedzanych krajach mają przeprowadzać krótkie badania, co czyni ludźmi szczęśliwymi WŁAŚNIE TAM i dzielić się to wiedzą z całym światem za pośrednictwem serwisów społecznościowych. Kampania nazywa się "Expedition 206" i potrwa przez cały rok 2010. Wzorem "Best Job in the world" Coca-Cola poprosi internautów o wybranie zwycięskiej trójki z szortlisty finalistów (koniec głosowania 6 listopada). Zaczną oni później swoją podróż w Madrycie, 1 stycznia, a zakończą.

Searching for an Amaranth

"Przesunąć Horyzont". Jestem nią zafascynowana. Czytałam już wcześniej książki znanej wam dziennikarki i podróżniczki. Jednak ta ostatnia zrobiła na mnie największe wrażenie.

źródło zdjęcia

W swojej książce Martyna Wojciechowska opisuje wyprawę Falvit Everest Expedition, która 18maja 2006 roku zdobyła najwyższy szczyt Ziemi.

Długo mnie nie było i uzbierało się sporo zaległości. Zastanawiam się od czego zacząć. W aparacie czeka mnóstwo zdjęć wypieków, które chciałabym wam pokazać. Mam nadzieję, że mi wybaczycie, ale będą one musiały jeszcze chwilę poczekać.

W świecie Formuły1 znowu zawrzało, a to za sprawą pierwszych prezentacji bolidów na nadchodzący sezon. Za nami prezentacja.

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o Stargate, ale boicie się zapytać... /sg1-sga.xn.pl/ - Onet.pl Blog

Porucznik Aiden Ford jest byłym członkiem Ekspedycji Atlantydzkiej.

2004
Reprezentując USA, Aiden Ford był obecny podczas badań naukowych na Antarktydzie, dopóki nie został przeniesiony do AET (Atlantis Expedition Team), na Atlantydzie, w galaktyce Pegaza. Towarzyszył on Majorowi John'owi Sheppardowi, w misji odbicia płk. Marshalla Sumnera, Teyli Emmagan, innych Athosian i Ziemian, porwanych przez żądła na Athosie. Należał do grupy majora Shepparda, wraz z Teylą i.Dostawczym. Przez 10.000 lat karmi się ludźmi na uwięzi, a później własną załogą. Angażuje się w walkę z Johnem Sheppardem, podczas próby kradzieży skoczka. Został zabity przez Drone, odpaloną z innego skoczka. "Buntownika" widzimy w odcinku "The Defiant One"
  
---
Kenny
Zastępca Todd'a, nazwany (jak zwykle zresztą) przez Shepparda. Widzimy go w "Królowa" (Queen) ; Pierwszy Kontakt (First Contact) ; Zagubione Plemię (Lost Tribe). A tak wygląda Kenny: