O czym chcesz poczytać na blogach?

Expedia

Mleczne Relacje

Odbywa się z Rygi, ale możemy tam dolecieć albo Ryanairem (za niecałe 100PLN z Wrocławia) albo naszym polskim LOTem (ok 350PLN z Wrocławia).

Inny termin niż “sylwestrowy” (podany wyżej) to 4 – 12.10.2010, chociaż takie ceny można znaleźć na terminy aż do marca 2011.

Aktualizacja 2010.07.09 12.40: Co ciekawe, promocyjne ceny można znaleźć także na “odwróconą” trasę. Wylatujemy z Warszawy, przez Kijów lecimy do Pekinu/Bangkoku, a wracamy do Rygi przez Kijów. Wtedy spokojnie możemy sobie wrocić do Polski. Taka trasa na wersję 25 grudnia – 2 stycznia kosztuje obecnie $411.90 na expedia.com

Aktualizacja 2010.07.08 11.30: Użytkownik sinus z lotnictwo.net.pl wypatrzył połączenie na marzec (9-17.03.2011) w cenie 785,33PLN! (do kupienia na http://www.rezerwuje.pl/bilety-lotnicze )

Natomiast będąc już w Bangkoku możemy skorzystać z oferty linii Airasia ( KLIK ) i za grosze polatać po całej Azji!

Cena ze strony Aerosvit (przewoźnika):

Screen z ceną z expedia.de :

Rozrywka, dodatki, wymianki -> Monia555.Blog.Onet.Pl - Onet.pl Blog

Życia rodzinnego. Po przygodach z własną firmą, zwierzakami i imprezami, developerzy ze studia Maxis postanowili wkroczyć do świata mebli i dekoracji domowych. Niniejszy dodatek do The Sims 2 powstał we współpracy ze znaną szwedzką marką o nazwie IKEA. Owa firma od roku 1943 zajmuje się głównie produkcją mebli oraz artykułów dekoracyjnych.

IKEA Stuff pozwoli graczowi urządzić dom swoich marzeń. Ożywić go, sprawić, by był bardziej przytulny czy nowoczesny. Wszystko to oczywiście za sprawą akcesoriów od IKEI – wstaw do dziennego pokoju pluszową sofę Ektorp, unikatowy telewizor Expedia, gustowny stolik na kawę Leksvik, czy ogromne lustro Vanna. Stwórz ciepłą, pełną kolorów sypialnię z nowym łóżkiem Malm, dopasowanymi do niego szafeczkami, zgrabną lampą Storm i jasnym dywanem IKEA PS. Zbuduj eleganckie biuro z nonszalanckim biurkiem Vika Hyttan, inspirującą lampką Kila oraz naścienną szafką Lack. Możliwości i wybór towarów są przeogromne, a jedyną barierą jest wyobraźnia gracza.

Dodatek jest dostępny jedynie dla użytkowników komputerów PC i podobnie jak wcześniejsze rozszerzenia do uruchomienia wymaga posiadania podstawowej wersji gry.

 

Spelnione marzenie - Ameryka Południowa 2006

Www.travelbit.pl, www.grono.net (aby móc przeglądać forum, trzeba dostać zaproszenie od jednego z członków; polecam grona: Peru, Ameryka Południowa, Chile - prawdziwe skarbnice wiedzy praktycznej i dobrych, sprawdzonych rad).
Pod koniec lipca kupiłysmy bilety na połączenie liniami KLM: Warszawa-Amsterdam-Lima. Wylot 16.10, powrót 2.11 i 10.11. Miałyśmy czekać do września na jakieś promocje, ale Monika znalazła bardzo dobrą ofertę i stwierdziłysmy, że nie będziemy czekać do ostatniej chwili i dzięki stronie www.expedia.com kupiłyśmy bilety w cenie 1096$, co w przeliczeniu na złotówki wyszło ok. 3300zl. Najdziwniejsze w tym jest to, że te same bilety na stronie linii KLM kosztowały ponad 4tys.!
Dzięki stronie www.hospitalityclub.org zaczęłyśmy też szukać noclegów w Peru i jakiegoś kontaktu z prawdziwym/ -wą Peruwiańczykiem /-ką, który/-a mogłaby nas przenocować, oprowadzić po mieście, pokazać jakieś ciekawe miejsca, poopowiadać coś o swoim kraju, no i generalnie - aby móc poznać kraj od strony jego mieszkańców, a.

...::: Lecimy na Jamajkę - Onet.pl Blog

Jamajczyków oraz drinki, a także zwiedzanie muzeum Boba Marleya co wiąże się z wyprawą do Kingston. W sumie 7nocy. 
coś co może natchnąć (znalazione 10.03)
zieloni (20:18)
2 skomentuj (2-4)

Loty i Nocki
skyscanner.net
travel.kelkoo.co.uk
kayak.co.uk
dohop.com
lastminute.com
igougo.com
expedia.co.uk
travelrepublic.co.uk
gtahotels.com
hotel.info