O czym chcesz poczytać na blogach?

Exodus

Skazani na sukces...aby ich sadzic,trzeba byc w nich - Onet.pl Blog

Przezyc.Cala ta wyprawa spowodowala,ze przez dwa tygodnie,ktore brakowaly do pobrania zasilku,Ziutek jadl na sniadanie,obiad i kolacje..najtańsze parowki,ktore byly do przyjecia jako posilek ale tylko dla psa.
ricz (02:00)
27 *

21 lipca 2005
...exodus(6)
Piwo puszkowe stalo na podlodze.Wypilem jednym ciagiem.Powrocila ostrosc widzenia.Bogus oswiadczyl,ze jada na dwie,trzy budowy,ktore widzieli wczesniej i jak chce,moge zabrac sie z nimi.Mieli tam popytac o prace.Bogus otrzymywal zasilek z Cruz Roja i gdyby go zlapano,ze pracuje na "czarno" to by go stracil.Nie byly to duze pieniadze,ale pozwalaly na oplacenie pokoju,gazu,elektrycznosci i wystarczaly na normalne wyzywienie.Niektorzy "oszczedni",kosztem jedzenia wypychali skarpete tym co im zostalo..dzisiaj wydaja trzy razy tyle na.

Teoretycznie mialo byc inaczej.

Killing Loneliness

Oj duzo sie wydarzyło, choć tak naprawdę nie wiele

Exodus się zakochała. Hmmm... nie!
Exodus jak narazie się zauroczyła ^^ Ale to równie dobre uczucie.
Oczywiscie 2 tydzien po feriach, a mnie nadal się nie chce uczuć co oczywiście zaowocowało kolejnymi pięknymi stopniami z matematyki
Musze jak najszybicej je poprawić...

Co do reszty...
czytaj więcej

exodus 20/02/2007 21:22:53 [komentarzy 3] Komentuj

On you my Dear...

Jeszcze jeden dzień do moich 16 urodzin.
Pisze bo poczułam sie...chyba zazdrosna.
A może to nie zazdrość tylko jakaś dziwna pustka.
A może jestem poprostu zła. Później mi przejdzie..pewnie.
Nie chce mi się pisać jaka jest tego przyczyna.
Sama jej dokładnie nie znam.

Może oszukuje sama siebie.
Może się chce stać osobą, którą nie potrafie...
czytaj więcej

exodus 4/02/2007 13:55:51 [komentarzy 2] Komentuj
KSIĘGA.

Wolna Palestyna

Deir Yassin był początkiem, ale również początkiem końca. Ucieczka Palestyńczyków z ich domów (…) wynikała z uświadomienia sobie, że znajdują się w obliczu bezlitosnego i mszczącego się na ślepo wroga, który nie cofnie się przed niczym, aby osiągnąć to, czego chce” (cyt. za: “Remembering…”, s. 31).

Izraelczycy zrobili dosłownie wszystko, aby maksymalnie wykorzystać dla swoich interesów psychologiczne efekty masakry, puszczając jak najszerzej pogłoski o czekających Arabów dalszych rzeziach w stylu Deir Yassin. Rezultatem był straszliwy exodus Arabów. Aż 750 tys. Arabów w popłochu opuściło swoje domy i pola, uciekając z terenów Palestyny przed wojskami izraelskimi. Izrael przeprowadził w ten sposób ogromną czystkę etniczną, zagarniając na trwałe ziemię i mienie setek tysięcy uchodźców arabskich.

Pycha mordercy

Główny organizator rzezi w Deir Yassin – szef bojówek Irgunu Menachem Begin, późniejszy premier Izraela, z pychą odnotował w swych pamiętnikach, że “Legenda Deir Yassin była warta dla wojsk Izraela tyle, co pół tuzina batalionów” (cyt. za: “Remembering…”, s. 11). Z satysfakcją.

World Of Warcraft Prywatne Servery Info Blog

News na stronie “Kolejki”

Marzec 17, 2009 at 7:47 pm (Exodus WoW Server)

“Wielu z Was pyta dlaczego na serwerze są kolejki. Ich przyczyną jest limit ustawiony na 400 zalogowanych kont. Aby zwiększyć limit potrzebujemy pieniędzy na nowy procesor – mamy już prawie tysiąc złotych na ten cel. Dlatego prosimy wszystkich o wsparcie – im szybciej uzbieramy, tym lepiej dla nas wszystkich.

Pozdrawiamy,
Exodus Team.”
~ Zacytowane z oficjalnej strony exodusa.

// Na serwerze od dłuższego czasu jest limit 400 osób, są duże problemy z zalogowaniem się w godzinach popołudniowych, często trzeba czekać ponad godzinę na wejście do gry. Administracja servera zebrała już pieniądze na nowy procesor, lecz nie wiadomo czy płyta główna jest odpowiednio do niego przystosowana. Tymczasem powstał nowy problem w postaci opłaty domeny. Ciekawe jak długo na exodusie zostaną kolejki oraz jak one wpłyną na populacje na serverze i jak to rozwiąże administracja.