O czym chcesz poczytać na blogach?

Ewidencja czasu pracy

doradztwo | Doradztwo Finansowe | Doradztwo Gospodarcze | Doradztwo Informatyczne | Doradztwo Motoryzacyjne


* odszkodowania z tytułu szkód komunikacyjnych (wszelkiego rodzaju wypadki drogowe, w szczególności wypadki samochodowe, a także odszkodowania powypadkowe)
* odszkodowanie z tytułu szkód spowodowanych przez wypadki przy pracy
* odszkodowania z tytułu błędów w sztuce zawodowej, w tym lekarskiej
* odszkodowania z tytułu zakażeń chorobami zakaźnymi w placówkach medycznych (np. żółtaczka B i żółtaczka C, gronkowiec, HIV)

* odszkodow.

Doradztwo w zakresie transportu drogowego osób i rzeczy doradztwo w zakresie prawidłowego funkcjonowania przedsiębiorstwa szkolenia kierowców i przedsiębiorców analiza wykresówek pod kątem – ewidencji czasu pracy, przestrzegania obowiązkowych przerw, odpoczynków dziennych i tygodniowych, przestrzegania okresów jazdy ciągłej i dziennej, dwutygodniowych okresów jazdy doświadczenie zdobyte w trakcie 3 i pół letniej pracy w wojewódzkim.

ChaberConsulting

Kosztować!

Każdego miesiąca sporządzasz ewidencje czasu pracy, wyliczasz urlopy, kompletujesz akta osobowe, piszesz umowy o pracę, przygotowujesz wypowiedzenia — sporządzasz co najmniej kilkadziesiąt dokumentów kadrowych. 

Focha - bloog.pl

Wstałam sobie rano tj.  po południu, wzięłam prysznic, umyłam ząbki  i kończąc tą codzienną toaletę wyczyściłam sobie uszka. Pojechałam do pracy.

Na nic się zdały moje wysiłki. Było już za późno.

O 2.00 w nocy siedziałam w taksówce w drodze powrotnej do domu bo po zjedzeniu niemal całego opakowania Ibupromu 10 tbl. Ból nie zmalał nawet na 10 min. Rano czekał mnie lekarz. Miałam tylko nadzieję że do tego czasu wytrzymam:(

26 sierpnia 2010 11:50

Przychodzi Focha po urlopie do pracy i pierwsze co to zagląda do takiego fajnego czarnego segregatora w którym znajdują się ewidencje czasu pracy. Ale nie to jest ciekawe.

Samotnie przez zycie

Non stop w jakiś sposób mi to schodzi na drugi plan ograniczając się do co weekendowych grilli na działeczce z sąsiadkami obgadując kogo popadnie ;)

Na zakończenie jeszcze jedno macie może namiary na coś takiego jak ewidencja czasu pracy pracownika tylko że bezpłatne?
Nastrój:
Kategoria: brak kategorii

Praca za granicą

Kto ile pracuje. O ile karty są do przełknięcia, o tyle system biometryczny wszędzie budzi kontrowersje. Od stycznia jest wprowadzany w Szpitalu Specjalistycznym im. św. Wojciecha w Gdańsku. Do tej pory zgodę na taką formę mierzenia czasu pracy wyraziło 60 proc. lekarzy. Szefowa lecznicy zdecydowała się na ten sposób ewidencji godzin pracy tylko w stosunku do lekarzy. Medycy uważają, że to dyskryminacja.

Gazeta podaje, że system biometryczny nie polega na ściąganiu linii papilarnych, jak to się dzieje w przypadku podejrzanych przez policję..

my log

„Zróbcie nam system do ewidencji danych”. Gdy pytaliśmy, do czego ma on służyć, słyszeliśmy: „Tego nie możemy powiedzieć, bo to ściśle tajne”. No to chociaż ilu ludzi ma być w systemie? „To też jest tajemnica”. I tak cały czas.

Mimo trudności polscy informatycy zbudowali system ewidencji ludności, jaki nawet obecnie ma niewiele krajów.

Stworzyli także sieć do transmisji danych. Składała się z trzech rodzajów urządzeń. Pierwszym był.

Do partii i SB, to byli ludzie wybitni, jasno myślący. Nawet ci, którzy zwyczajnie pilnowali hali komputerowej, wejścia do centrum itd., naprawdę byli nieźli. Nie przypominam sobie ani jednego typowego tępaka.

Praca nad systemem ewidencji przyciągała jak magnes. Ludzie z nim związani byli wysyłani na Zachód na szkolenia, świetnie zarabiali, częściowo w tzw. twardej walucie. Pierwszym miejscem pracy zespołu było dawne mieszkanie szefa Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego Stanisława Radkiewicza w alei Przyjaciół. Potem przeniesiono je na ulicę Pawińskiego, gdzie do dziś gromadzone są dane PESEL.

– Ze względu na.

ROKOSTAGEMAN Blog O Wszystkim I O Niczym | kliknij ABOUT aby przeczytac o czym jest mó blog

Całego miesiąca ponieważ ma on dostęp do systemu KRONOS i Twojego w nim profilu nawet jeśli nie jesteś bezpośrednio z Bajzlem związany i oznajmi Ci stanowczo :
PONIEWAŻ MIAŁEŚ CZELNOŚĆ OPUSZCZAĆ ZAKŁAD PRACY NA DWIE MINUTY PRZED CZASEM TWÓJ KONTRAKT MUSI ULEC ROZWIĄZANIU !!!
unosząc się przy tym jakby sprawa dotyczyła co najmniej zatrudnienia w KGB lub tajnej komórce NASA nie mając zielonego pojęcia iż wyświadcza Ci przysługę i tak naprawdę możesz mieć.Dlatego niektórzy rzucają się do bramek lub wcześniej zamawiają sobie kolejkę u innego pracownika…np znajomego z biura czy innych stanowisk. Są też tacy (Pracownicy Śmadeko) którzy chełpiąc się tym iż elektroniczny system ewidencji. ich nie dotyczy wychodzą np minutę lub kilka przed wybiciem godziny końca pracy. Omijają w ten sposób kolejkę ponieważ wszyscy inni muszą czekać aż zegar punktualnie wybije np 14.00. I tutaj pojawiają się dwa aspekty takiego postępowania pracowników. Pierwszy to aspekt PRAWA PRACY czyli kodeksu pracy który.