O czym chcesz poczytać na blogach?

Evolve

ocean-zycia blog

Strona główna I just need some space. To clean my head To think abort my life.
I can’t be alone. I am feeling like empty bottle which isn’t needed anybody. No. It isn’t truth. I can be alone because I can evolve myself. I don’t say that when I am with somebody else I can’t evolve myself. But solitude is more edifying feeling than be with relationship. I hope so ; ) So… Properly I am lost. I lost a way which I should go . I don’t know where and when. I must do something but what? I know… nobody can tell me what I should do but I believe in tomorrow. And I believe that one day I will wake up and I will know everything. I will find a golden middle and I will be happy ; ) I have got some bad days. I am so lazy and so … I don’t know, maybe sad? Life is bored to me. I am very angry for myself because I.

Evanescence - bloog.pl

Will the real Slim Shady please stand up?
There's some pretty weird stuff flying around right now and I'd like to clear up some confusion in the press. As our fans already know, Ben Moody left Evanescence in 2003. Evanescence came out with a follow-up to Fallen in 2006. It was called The Open Door and it debuted at #1 on the Billboard charts and reached platinum status in just over a month. The Open Door has sold more than 5 million copies worldwide. We're currently working on new material that I'm extremely excited about. I believe that to make great music you have to give yourself the freedom to evolve. I don't see the point in making the same record twice, so I always want to challenge myself to make something better, stronger, and more interesting than before. That takes time, but it's worth the wait for me. Hopefully, it will be for the fans too. Look out for new music next year...

-Amy


otwarcie i skrycie - Onet.pl Blog


powrót do korzeniów czyli myslowitz.
dededededede, siedzę w chacie i się nudzę, ale jak sobie pomyślę, że wszyscy są w szkole i tam się nudzą to stwierdzam że jednak jest dobrze. nie wiem co mnie łapie, ale moje gardło robi jakieś przekręty i nie mogę mówić :/ a może to lepiej? odpocznę i takie tam.
pozatym chyba ulegam tym balowym kretynizmom :/
kiecka czy spódnica?
martnesy czy jakieś dziwne trepki?(ale bynajmniej nie na obcasie  )
no i ogólnie do bani i nie lubię tak :/
w efekcie końcowym i tak wyjdzie tak że pewnie zboczymy gdzieś z trasy do szkoły,
bo stefan oczywiście stwierdził że z takim czymś nie chce się pokazać na mieście   
i ma rację...

a zapomniałam wtrącić o imprezie u fazy na działce. ehehhe, było wesoło nie powiem
(pozdrawiam mroczne wronki i jeszcze mroczniejsze wilkasy [wilkasy,tak?])
no i od tej pory oczywiście napieprza mnie gardło. hm...chyba nigdy nie może być tak żeby było dobrze.jestem w końcu wodnik. i nie dość że 13 to jeszcze niedorobiony miesiąc. gad demit!

    

I say let us never be complete, I say stop being perfect, I say let's evolve!

Krytyka jest łatwa, a sztuka trudna. - Onet.pl Blog


21 lipca 2009
#03. [evolue]

Oceniająca: Fearless.

 

Kurczę, dzisiaj mój pierwszy raz na czekoladkach ;d Przejdę od razu do rzeczy, żeby się już nie stresować.

A więc przedstawiam wam Mię, jej [EVOLUE] oraz moją ocenę.

 

1) PIERWSZE WRAŻENIE
Adres: Jak widzę, z języka angielskiego. I tutaj już muszę się niestety przyczepić, ponieważ nie istnieje takie słowo jak evolue. Może chodziło Ci o evolve, czyli 'ewoluować/rozwijać się'? Mam nadzieję, że podpowiesz mi w komentarzu ;)
Tytuł: Jak najbardziej pasuje do tematyki bloga, jednak nie widzę tutaj związku z adresem.
Kolorystyka: Pastelowy zielony i niebieski ładnie pasują do nagłówka. Nie mam się do czego przyczepić.
Temat: Dość pospolity. Nic więcej nie mogę powiedzieć.
Układ: Podoba mi się. Nie trzeba szperać przez pół godziny w linkach, żeby coś odnaleźć. ;)
[8/10]
2) WYGLĄD
Szablon: Widzę, że postawiłaś na coś w deseń stylu 'mylog'. Troche nie podoba mi się to 'przejście' z nagłówka. Myślę, że wyglądałoby to.