O czym chcesz poczytać na blogach?

Everest poker

anielskiemysli - blog

2010, 02:01 Jest 1:40 kiedy zaczynam pisać tą notkę. Coś ostatnio późno chodzę spać.. nie dlatego, że mam coś ciekawszego do roboty.. po prostu nie mogę zasnąć.. Wczoraj grałam [na komputerze] w pokera do 3 w nocy, wyłączyłam komputer i znów ten problem.. bezsenność.. mimo, że czułam się fizycznie bardzo zmęczona.
Dzisiaj skończyłam wyszywać mój obraz :) Słoneczniki Van Gogh'a ;) Wyszedł fajnie :) jestem z siebie.Zakupów.. bo ku zdziwieniu wielu ja ich nie znoszę.. Po prostu lubię artykuły papiernicze :P zeeeeszyty, długopisiki :D tak.. w tym mogę grzebać.. mam nadzieję, że po przebudzeniu zdania nie zmienię. Ostatnio moje lenistwo osiągnęło Mont Everest. Niestety..
Tak sobie myślę.. że ani trochę nie podobają mi się wakacje z nauką ;/ jeszcze żeby było coś łatwego! To nie.. Musi być taka paranoja ;/ po prostu musi.. mam zdanie: "Kodon CCC w cząsteczce mRNA zgodnie z regułami.

Wojciech Skąpski – Blog, artykuły, opowiadania

Coke, knysza i papieros. To był jego sposób na te ciężkie dni. Co prawda po tej kombinacji czuł się jeszcze gorzej, ale mózg oraz żołądek dostawały wyraźny powód, aby żyć.  Jeszcze jeden krok i schody. Wspiął się po nich, niczym po Mount Everest i wszedł do jednego z oddziałów jego banku – BZ WBK.

Podszedł do stanowiska wpłat i wypłat, tak wymęczonego przez lata działania placówki.

- Poproszę… to znaczy chciałbym wybrać pieniądze z banku” – poprawił się.

Zapomnieć. Zrozumienie umysłu, wzroku, które daje nam przez sekundę pełnie szczęścia. Tak było w przypadku Kuby, który totalnie zatonął w rozmyślaniach o Alicji. Miesiąc później, a był to marzec 2009, Kuba rzucił pracę i zaczął grać w Pokera. Poszukiwania wrażeń sprowadziły go do tej gry tysiąca wygranych i miliona przegranych z nadzieją bycia w tej mniejszości, która cieszy się z zysków. Podczas tego okresu często wpadał do banku, zawsze po 100 złotych, mimo, iż kartę do.

Poprostu bloog - bloog.pl

Idą spać, sprawdzają czy pod łóżkiem nie ma potwora. Kiedy potwór idzie spać, sprawdza czy pod łóżkiem nie ma Chucka Norrisa.

 Chuck Norris pije piwo prosto z cysterny. Później zgniata ją na czole.

Chuck Norris zdobył Mount Everest. Na własność.

 Chuck Norris jest w stanie wybić Rasiaka Janasowi z głowy. Kopniakiem z półobrotu.

 To Chuck Norris był Ewą...

 Dla Chucka Norrisa 2 runda w 'Familiadzie' wcale nie jest trudniejsza.

 Chuck Norris nie potrzebuje szafy żeby dostać się do Narni

Chuck Norris wynalazł bezprzewodową słuchawkę od prysznica.

 Chuck Norris rozumie polski system podatkowy i zna wszystkie unijne przepisy

 Chuck Norris grał w pokera z Bushem, Bin Ladenem i Putinem. Mając pięć asów wygrał, a nikt nie śmiał kwestionować.

 Po obejrzeniu The Ring przez Chucka, głos w słuchawce zginął po 7 dniach

 Chuck Norris umie lecieć samolotem...na wstecznym.

ich-troje czyli sami swoi!! - Onet.pl Blog

"Pasjonaci"

Już w najbliższą sobotę zapraszamy Was przed telewizory do obejrzenia polsatowskiego programu "Pasjonaci", którego specjalnym gościem będzie Michał. W scenerii kasyna warszawskiego Hotelu Mariott, przy stole do pokera opowie o swojej pasji związanej właśnie z grami karcianymi. Jeśli chcecie zobaczyć krótką rundę pomiędzy Michałem a prowadzącymi - Maciejem i Włodzimierzem Zientarskimi oraz dodatkowo ciekawią Was motoryzacyjne upodobania Michała.

Rozbawił nas fragment o jej "alkocholizmie". Zachowujemy oryginalną pisownię:

marek sośnicki to po haraldzie reitingerze /producencie mandaryny/ kolejny człowiek, który został przez katarzynę "mount everest" kanclerz oszukany w bardzo perfidny sposób. to żałosne wprawdzie, że znajdują się wciąż nowe osoby dające się złapać na tę przynętę /kariera międzynarodowa !, kontrakty itp./ - ale wiem, że pewnego dnia marta otworzy oczy i.