O czym chcesz poczytać na blogach?

Eve online

[VU-DU]

[VU-DU] Pirates Out of Nowhere / Polska Korporacja Piracka / EVE Online

Polscy Piraci

VU-DU jest Polską korporacją piracką w swiecie gry MMORPG “EVE – ONLINE”
Strona ta jest kompresją informacji na Nasz temat.
Zawarte tutaj informacje formułowane są.

Listy ulubionych.

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Swordbase

Kiedyś przypadkiem kupiłem za 20zł) to możecie ściągnąć mod’a do wspomnianej w którym będzie to możliwe.

http://www.moddb.com/mods/halo-homefront/downloads

Przyznam się bez bicia że sam dopiero to znalazłem i właśnie odpalam, a nawet nie zastanawiałbym nad faktem że taki mod może istnieć ale przypadkiem dziś rano rozpocząłem 21-dniowy trial w EVE Online (zacny tytuł).

 

ps. Homefront jest jeszcze nieskończony, a właśnie dowiedziałem się że powstaje drugi mod, tym razem oparty na Star Wars Empire At War i nazywać się będzie (ambitnie) Halo: Covenant At War (lol).

Premiery gier

RSS
niedziela, 08 sierpnia 2010
Dust 514

Dust 514 to produkcja MMO, która łączy w sobie elementy zespołowej strzelaniny FPP, elementy taktyczne oraz pełną integrację ze światem MMO EVE Online. Dziecko islandzkich deweloperów ma zostać wydane zarówno w wersjach na PlayStation 3 oraz konsolę na Xbox 360. Fabuła osadzona jest w świecie odległej przyszłości. Podstawą rozgrywki zaprezentowanej w Dust 514 są brutalne, dynamiczne walki toczone na powierzchni planet. Nie oznacza to jednak, że graczy czeka typowa gra akcji. Autorzy gry ogromna.

.:: Dream Universe ::.

Z postaci to tak naprawdę polubiłam tylko Ayanokoujiego – reszta wydawała mi się zwyczajnie dziwna. Całość narysowana jest ładną, ale specyficzną kreską.

Można po nią sięgnąć, ale szczerze mówiąc dopiero od ok. 30 rozdziału poczułam prawdziwą chęć poznania co będzie dalej bo wcześniej czytało mi się bardzo opornie.

Shoujo Eve Ringo Jikake no 24 jii jest oneshotem od mojej ulubionej Ariny Tanemury, więc nie mogłam go sobie oczywiście odpuścić ^^ Opowiada on o Eve, której życie zostało zrujnowane przez jej urodę. Jest piękna, ale jednocześnie inni ludzie się od niej odsuwają – osądzają książkę po okładce. Dziewczyna także pragnie zdobyć miłość i ma.

Love Ayu), kiedy to chciałam zobaczyć jak w Mangach rysowane są oczy (jestem artystką, tak przynajmniej wszyscy twierdzą. No…w sumie mogę się pochwalić wieloma zagranicznymi nagrodami plastycznymi – się dowartościowałam xD), wracając jednak do tematu…Manga ta mną naprawdę dogłębnie poruszyła, bo po obejrzeniu paru stron w internecie (masakra-manga online) zamiast skupić się na kresce, zaczęłam czytać po nocach, najpierw 1 potem 2 i 3 tom. A później…sama nie wiem, tak jakoś szybko się wszystko potoczyło, czytałam oglądałam…i dalej w tym tkwię xD

Sama nie wiem czemu to wszystko napisałam…

Ps. U mojej Przyjaciółki, gdy weszłam do komputera (w czasie jej nieobecności- bez.

// ALYSSA-MILANO // the best blog about Alyssa Milano - Onet.pl Blog

Po 'US weekly' przyszedł czas na magazyn 'Gala', gdzie Alyssa również udzieliła wywiadu! Na 3 stronach o Alyssie i Milo, możemy zobaczyć kolejne już nowe zdjęcia z sesji. Skany zrobione przez Heaven_Lyssa, ja niestety nie mam możliwości kupna tego magazynu, gdyby to była polska Gala zakupiłam bym z 3 egzemplarze, ale nie ma tak dobrze :/ Jednak jak wy macie możliwość kupna to polecam!
2 komentarze
17,-New Year's Eve Trailer

Copyright 1996-2012 Grupa Onet.pl SA (system)
dodsab(treść i ilustracje);