O czym chcesz poczytać na blogach?

Evanescence lithium

Ocean seksu z kroplą krwi,a życie jest jak jeden nie kończący sie..pornograficzny film - Onet.pl Blog

Widzieli..A on?.Wiadomo co robi.Jednak nawet po tych wszystkich panienkach.Nie brzydzi sie jego.Niestety.Ona go kocha.Naprawde kocha.Bo to nie my wybieramy miłość,to ona wybiera nas..ludzi.

**

Mam nadzieje,że rodział sie podobał.Czekam na wasze szczere opinie.Jednak nie wyjechałam niestety.Ale nie mam ochoty wam tego tłumaczyć :(.Bo mi samej robi sie smutno..dlatego wole już nie wspominać tego.Myśle,że notki beda sie pojawiać najprawdopodobniej w weekend'y.Ale oczywiscie moze sie zdarzyc w tygodniu ;).Pozdrawiam was serdecznie x3.

lithium. (09:33)

Nocy
Rozchylone ramiona oczekujące mnie
Otwarty uścisk ponad krwawiącym drzewem

Resztę w sobie ofiaruję tobie
Żyłam i umrę dla Ciebie
Znoszę w sobie i przysięgam sobie
Nigdy cię nie porzucę

Tekst przetłumaczony z piosenki.
Evanescence - Lies.Polecam świetna piosenka.To ona mnie natchneła.Nie wolno sie poddawać.Nigdy!.

Tańczyła jak zaczarowana dla niego.A kto ją zaczarował?.On.Tom w własnej osobie.Nie mógł oderwać od niej wzroku.Była piękna.Wyginała sie dla niego.Przebrała sie w prostytucki strój dla.

Life is a dream we are dreaming...

Wykorzystać kase i nie robic żadnych przekrętów no i wyrobic się na czas - ciężkie, ale nie niemożliwe. Mam nadzieję, że nie bedzie to tak jak w przypadku skoczni w Wiśle-Malince...

Dziękuje za klikanie w bannerek w menu, jesli ktoś klikał, bo LP wygrało pojedynek, zdobywając 56% głosów, rywalizowało z Evanescence. Ciesze się, choć lubie obydwa zespoły równie bardzo, ale tym razem obiektywnie bylam za LP, po prostu lepszy klip - gdyby Evanescence startowalo z Lithium, albo Call me... to zastanawiałabym się, ale klip Sweet Sacrifice z tego najgorszy.

To tyle na teraz, o mnie nic, ale w weekend cos będzie może :)

Komentarze (1)

21 kwietnia 2007 17:55
Z życia studenta geografii ;)


Kryminalni by Izuś;) - Onet.pl Blog

listopadzie nareszcie dobiegł końca. Otóż powód jego napisania to tekst piosenki wklejony powyżej. Evanescence- Everybody’scej: “Oh, we love you, baby” na końcu pracy przy podwodnej części klipu do Lithium. Nie b

Best Punk Princess*

Spokój ;) A rodzice i tak pracują ;) Tylko wieczorem wszyscy są w domu , jak ja potrzebuje impre strzelić ... Ale i tak nie mam nastroju na dżamprezy ;P Za to do reszty w ostatnich dniach pochłania mnie oglądanie na MTV2 Rock Am Ring ;) Rock temu też oglądałam ;)

MCR - The Black ParadeEvanescence - Lithium ( tylko słaba jakość bo to ktoś na żywo nagrywał )Good Charlotte - The River( znowu nagrywane przez kogoś ;P )Evanescence - My Immoratal30 Second To MarsBilly Talent - Fallen Leavs.