O czym chcesz poczytać na blogach?

Evanescence bring me to life

Szukajmy drogi... drogi do ubogacania się!! - bloog.pl

Życia... Ogarniają nas wątpliwości... Czasami się nawet wycofujemy... Przecież ta osoba jest TAKA INNA... Sądzę, że jest to naturalna reakcja, gdyż sama coś takiego przeżyłam... Ktoś kiedyś powiedział, że nie można nikogo do niczego.Mi ogromną radość, ale ... czuje ze coś tracę... to ciągłe biegnięcie, dawanie z siebie jak najwięcej jest strasznie meczące... czuję, że opuszczają mnie siły... mam ich coraz mniej by dobiec do mety... 

komentarze (1) | dodaj komentarz

Evanescence "Bring me to Life

czwartek, 25 czerwca 2009

malutka15 blog

Ale nie będe się zniżać do waszego poziomu ! Powiem wam tylko tyle: nie bedę się przez was denerwowac, nie wkurza mnie to ze tak gadacie bo ja wiem swoje. Wiec pamiętajcie wbijam w was !!!! Najlepiej będzie jak odbijecie i nie bedziecie tu.15:35:06
skomentuj (1)


Evanescence

Niedawno usłyszałm jedną z piosenek Evanescence : Bring me to life, oczywiście mutka mi sie spodobała, ponieważ jest poprostu modzio :) Teraz ściagam sobie inne mp3 Evanescence i jawnie.

piatastronaswiata blog

Kilka pikantnych historyjek, przesiedzieć nad piwem pół nocy. Przyszedł, i patrzył na mnie jakby mnie nie poznawał, jakbym to już nie była ja. Jakby się wstydził, że to mnie opowiedział całe swoje życie, wszystkie radości, błędy, porażki,., a szczególnie Runaway, In the End oraz By Myself, a także na punkcie Evanescence, Bring Me To Life, Going Under a zwłaszcza My Immortal.

Dodam jeszcze, że My Immortal znalazłam w.

Lacrimoosa

Tak jak sobie obiecałam, zabieram się do zrecenzowania pierwszej, i moim zdaniem najlepszej, płyty Evanescence. A mianowicie jest to Fallen (w wolnym tłumaczeniu,.Tą płytę jest Bring Me To Life. To dzięki niemu Evanescence zaistniało na rynku muzycznym. Pozostałe single to Going Under, My Immortal i Everybody’s Fool. Na płycie jest 11 piosenek, lecz jest także.Nas w ten styl muzyki. Bardzo wpada w ucho. Była to moja pierwsza, najbardziej ulubiona piosenka tego zespołu. Następnie jest Bring Me To Life (Przywróć mnie do życia). Szczerze, to na początku, tej piosenki w ogóle nie potrafiłam strawić. Kojarzyła mi.

The Dark Zone Project

Zdziwko mnie złapało słuchając ostatniego kawałka na płycie- “Swimming Home”- a cóż to jest… zajeżdża cukierkowatym popem. Pierwsza myśl: bleeee…! Po chwili, nie no, ujdzie, w końcu to jedyny.Rysunków, nie ma zdjęć członków grupy; dominuje tylko czarne tło (symbolizujące kontynuację ostrych, ciężkich, typowo metalowych brzmień z nutką tajemniczości i mroku, ) z niebiesko-fioletową mgiełką (zwiastującą delikatność,.

8 comments on “Evanescence- Evanescence (2011)

Ja również wolę “stare Evanescence”, a w szczególności uwielbiam kawałek “Bring Me To Life”. Jest to zespół, który robi dokładnie taką muzę, w jakiej gustuję. Tak więc ta płytka jest dla mnie.

Promień słońca

Higieniczne

chore niezdarne bezradne... siedzi w domu.


Mam tu lez pelno
Nikomu?
Ale to lzy szczesliwe...
Nie wierza?
Usmiechasz sie przez nie
i czujesz sie Kochana
Bo jestes Kochana
.


2003-04-22 07:25:06 >>spaceruje po gzymsie

Evanescence - Bring Me To Life

how can you see into my eyes like open doors?
leading you down into my core
where I've becomeso.

akacia blog

 2004-06-02 10:14:03 >> EVANESCENCE LYRICS

(Wake me up)
Wake me up inside
(I can’t wake up)
without a thought without a voice without a soul
don't let me die here
there must be something more
bring me to life

tak sie czuje...
cora silnej poza życiem..
dążąc do życia..
...
odnajdź.