O czym chcesz poczytać na blogach?

Evan rachel wood

travis - blog filmowy

Nic z typowego amerykańskiego dydaktyzmu. Prawie nic.

Ciekawą kreację stworzyła w "Trzynastce" Holly Hunter (nominowana za tę rolę do Oskara) w roli matki. Brawa należą się też Evan Rachel Wood, która jako Tracy była naprawdę naturalna i przekonująca. To nie scenariusz, dość prosty z założenia, a właśnie współpraca duetu tych aktorek zapewniają „Trzynastce” sukces..

Oceny Fanfiction: tu się zarzyna... Znaczy ocenia.

Liczby piszemy słownie, pod żadnym, absolutnie żadnym [!] pozorem nie stawiamy emotinkonów, a wtrącenia w nawiasach typu: „(pragne przypomnieć ze Jamesowi podoba się nie jaka Lily Evans rudo włosa dziewczyna z Gryffindoru która go nienawidzi :P)” są traktowane nieprzychylnym spojrzeniem i ucinaniem punktów. Jeśli już musisz coś dodać od siebie, to stawiaj gwiazdkę.Od dziewczyn obu Potterów.

3. Wygląd 6,5pkt/8pkt
- szablon 3pkt/4pkt
Jakaś panna z głową w ramce. Chwileczkę, chyba wiem, któż to... Ta młoda taka... Evan Rachel Wood, tak się nazywa! (to ta, co z Mansonem...?) Nie pasuje mi ta dziewczyneczka do Mrocznego Znaku, za delikatna się wydaje. Chociaż zakapturzony mężczyzna [mężczyzna?] tworzy klimat, może nawet.

*Rebelde* - Onet.pl Blog

Może Dulce Marią ^^
Roberta: Omg. Skąd ja mam to wiedzieć? Hmm... może Kristen Stewart, Evan Rachel Wood albo Dulce Marią ;P


Stowarzyszenie Rowling - Onet.pl Blog

Jestem skłonna znaleźć (ewentualnie, jeśli ktoś chce z nami pisać) autorów do blogów dziewczyny z Ravenclawu (grałaby ją Evan Rachel Wood), kogoś, kogo reprezentowałaby Kristen Dunst, Aymu Hamasaki, i ewentualnie blog jakiegoś chłopaka.

Czyli łącznie 4 dodatkowe.