O czym chcesz poczytać na blogach?

Eurosport online

Darmowe filmy online bez limitu

20, 2010 at 6:40 pm Dodaj komentarz

Piątkowy wieczór i jak zwykle nic ciekawego do obejrzenia w telewizji. W zależności kto pierwszy przejmie kontrolę nad pilotem do telewizora zakończy się najprawdopodobniej na oglądaniu meczu rugby w Eurosporcie lub filmu dokumentalnego o odchudzaniu w TVN Style. Tak jednak być nie musi. Wystarczy krótki spacer do pobliskiej wypożyczalni płyt dvd. Na pytanie o filmy erotyczno romantyczne większość pracowników takiego przybytku będzie w stanie wymienić przynajmniej tuzin propozycji,.

Bardziej otwarcie przyznają się do własnych potrzeb seksualnych. Nic też nie stoi na przeszkodzie, by rytuał piątkowych seansów dla dorosłych na dłużej zagościł w życiu domowym.

Entry filed under: Uncategorized. Tags: darmowe filmy online, erotyczno, filmy, filmy erotyczne.

NorwegiaPięknymKrajemSkokiNarciarskieRównieCudownymSportem - Onet.pl Blog

Wczoraj leciały kwalifikacje do dzisiejszych zawodów, więc puściłam jakieś 10 minut po rozpoczęciu i oglądam... tak, tylko Tomka jakoś nie widać... przelecieli już prawie wszyscy(paru zostało - pierwsza piętnastka) i pokazali wyniki - Tommy na 30 miejscu - 116.0m i komentarz tego z EuroSportu - Ingebrigtsen - bardzo słaby skok... - myślałam że cholery dostanę... i po prostu wyłączyłam telewizor ze złości że go przegapiłam...

No ale o 10.50 leciała powtórka tego z wczoraj. Puściłam na początek więc pewna tego że Tomka zobaczę usiadłam przed.

Inne
*Test Mikiego
Skoki
*PolskiZwiązekNarciarski
*Ski online
*Różne rzeczy
*Skoczkowie
*Skijumping
*Skoki

Sporting Life

No i poooo-szliiii!
Ruszyła Pomarańczowa. Mistrz zagrał jak na mistrza przystało (przynajmniej jeśli chodzi o wynik), a zdobywca Pucharu... Spuśćmy na rezultat przysłowiową zasłonę milczenia.

Co innego w tym meczu mnie zafrapowało. Oto fragment relacji online z gazeta.pl:

68. min - Patrzta dziennikarze, nas tu miało nie być. A jesteśmy - krzyknął starszy kibic Ruchu wymachując biletem. Bilet jest bowiem na mecz... Dyskobolia - Wisła Płock!

środa, 25 lipca 2007
Désintéressement
Cierpliwie śledziłem Tour de France. Pewnie, że bardziej dla komentarza Tomasza Jarońskiego i Krzysztofa Wyrzykowskiego w Eurosporcie, niż dla samej przyjemności z oglądania pedałujących facetów.

Ale sorry. Kolarstwo od dawna i co rusz wstrząsane jest aferami dopingowymi.
To sport, który w tej chwili jest chyba najbardziej na cenzurowanym, jeśli chodzi o kwestię.

Masz problem? Napisz post na forum...

Pewno ktoś już tego doświadczył i wspomoże światłą radą... Niektóre warto zachować dla potomnych, bo wyprzedzają swoje czasy o epokę. Albo i dwie ;-). Zachowuję oryginalną pisownię, składnię, oraz zawartość merytoryczną wypowiedzi. Motywy osób poszukujących i udzielających online porad, wsparcia i informacji na forach internetowych są mi kompletnie obojętne, ich samopoczucie po odzewie forum na zacytowane posty - również.

Masz coś ciekawego? Podziel się: wspoludzial@gmail.com(Zapytaj się w lokalnej parafii jakie programy telewizyjne są odpowiednie dla Twego dziecka.)

***A jaką stację ogląda najchęniej? Bo mój Animal Planet (nawet czasem mu włączam spejalnie) oraz Eurosport i Discovery Channel. A wogóle to oddaj mi kota. na pewno masz mojego!!!

***Oglada ze mna szklo kontaktowe :D, jak najbardziej dywersyjny i manipulacyjny program :))))

[podesłała Kasia - dzięki.