O czym chcesz poczytać na blogach?

Eurosport live

W stalowej klatce

Gallathea i Lindis wiedzą co autorka miala na mysli. No to ide spac o ile zasne w ogole...

Wystukała Cage, Roku Pańskiego 2003-04-22 o godz. 00:07:30
skomentuj (0)Hendry z przyległościami

W koncu pełna para na Eurosporcie ruszyły MŚ w Snookerze. Jak ja to kocham :)))) Moje słoneczko w drugiej rundzie, choc w pierwszej odpadł O'Sullivan jakkolwiek sie go pisze... Shock! A ja jak co roku wierny kibic Hendrego. No co ja poradze ze sie w dalekiej młodosci w nim zakochalam :) I. ) to bede kibicowac za tydzien :D
Dobranoc :)

Wystukała Cage, Roku Pańskiego 2003-04-28 o godz. 23:11:58
skomentuj (0)


MŚ cd...

Aaaaaaa, Fu.

wariatkaxxx.blog

Informatora, jak tam 'sąsiad'. Kurczak, tylko Janeczkę o takie rzeczy pytałam! A tu proszę... O Wojciecha się nagle zaczęłam pytać...
hehe, wogle wczoraj na gg zaczęłam się z kol. kłócić, która ma bliżej do metra Ursynów :P W końcu posłała mnie na eurosport bym pooglądała sobie mecz legii. Heh, do końca życia będą mi wypominać, że kiedyś skłamałam Hubertowi na gg.
Dobrze, że na tego bloga jest hasło, bo jeszcze by ktoś niepowołany ze szkoły przeczytał moje notki:P
Nom, Bożena, którą.


Papa! satanka, I love U!!! :D /eh, ta zmienność lesbijek/
Napisała skomentuj (4)


2005-02-09 19:05:18
Natalia to dziwka... Ale chyba nikogo ten tekst nie dziwi!!!
Dzionek znowu super. eh, meine live ist cool ^^

Lekcje... Hmm, w zasadzie nie pamietam! Ale pewnie nie najgorsze,bo przeżyłam...
Takie wizje mam, co dziś się działo...
Na chemii jakaś nowość. Muszę iść do babki zapytać, kiedy na zwolnienie odchodzi! Na matmie.

S.P.O.R.T. - Onet.pl Blog

Z Knack Ransted Roeselare, w Belgii - transmisja 20.25 w Polsacie Sport.

28. września - Polki wygrały 3:1 z Bułgrkami. W sobotę półfinały - Polki, które zajęły 3. miejsce w grupie zagrają z Azerkami. / Transmisja półfinału -> 18.30, sobota,  Eurosport.

29. września - Dorota Świniewicz - najlepsza siatkarka Europy 2005 roku - będzie kierowac Biurem Sportu, Wypoczynku i Rekreacji w Warszawie.

W pierwszym treningu przed wyścigiem o Grand Prix Chin na torze w Szanghaju. Trening ten wygrał Alexander Wurz (Austria, Willimas). Austriak wygrał również drugi trening, gdzie Robert Kubica był 22. - To tylko trening, w wyścigu będzie lepiej / Transmisja - (live) niedziela 7.45 TV4, a powtórka o 22.30 również w niedzielę. Transmisja - niedziela (live) 7.00 RTL, powtórka 12.45 (niedziela).

 

yoopl (15:39)

Life is a dream we are dreaming...

Na miesiąc wystarczy.

Komentarze (1)

10 sierpnia 2007 19:55
EhhMiało nie być notki ale będzie...

Siedzę w chacie, za oknem deszcz, a ja słucham Linkin Park live @ Projekt Revolution 2007 i żałuję, że nie mam możliwości na taki koncert pojechać (czemu oni nie przyjadą do Europy? Buu).
Puszczam sobie LP, SOB, MCR, trochę Placebo, HIM i Saosin oraz Taking Back Sunday i jest PRAWIE jak na Projekt Revolution....(jak zwykle), ale tak źle znowu nie było.

Oglądałam siatkówkę (Memoriał Wagnera), nasi siatkarze poniżej oczekiwań...mogli spokojnie być pierwsi, a skończyli na 3cim miejscu, przegrywając m.in z Niemcami (grrr....), no cóż bywa... Babcia nie ma eurosportu, więc skoków nie dane było mi obejrzeć :/ za to nasłuchałam się o polityce (bleee) i mam dość, limit na co najmniej miesiąc wyczerpany.
Co zrobić, żeby w Polsce było lepiej? Są dwie możliwości: albo wypowiedzieć wojnę Stanom i od razu.