O czym chcesz poczytać na blogach?

Eurosport 2

'Bezpieczniej jest pozostać w sferze marzeń, niż ryzykować popełnienie błędu'. Paulo Coelho - Onet.pl Blog


15:10 Puchar Świat w Planicy LIVE w tvp 1
15:30 Puchar Świata w Planicy LIVE w eurosport
19:00 Puchar Świata w Planicy w eurosport (powtórka)

SOBOTA 24.03.2007 r.
10:05 Puchar Świata w Planicy LIVE w tvp 1
10:15 Puchar Świata w Planicy LIVE w eurosport

NIEDZIELA 25.03.2007 r.
11:05 Puchar Świata w Planicy LIVE w tvp 1
15:00 Puchar Świata w Planicy w eurosport

Błagam was oglądacie, trzymajcie kciuki, mudlcie się...
COKOLWIEK !!!!!!
I W TYCH DNIACH MACIE MYŚLEĆ O JEDNYM...
O WYGRANEJ MAŁYSZA  
Papa       
4 .

18 marca 2007
Oglądaliście dzisiaj skok Adama ????
Ja oglądałam. Bosh, ale się przestraszyłam,
byłam prawie pewna że upadnie i skończy jak Jan Mazoch
Upadek Jana
Niestety nie moge znaleźć filmiku z dziszejszego skoku Adama.
Mam nadzieje że lepiej pójdzie mu w Planicy.
I zdobędzie po.

Love - SkiJumping . Sezon Skoków Narciarskich - Onet.pl Blog

Dzisiaj kolejny konkurs Letniej Grand Prix w Hakubie, wczoraj można było się cieszyć z dwóch Polaków na podium, czy dzisiaj będzie tak samo, a może dzisiaj w Hakubie zabrzmi hymn Polski ? Miejmy nadzieję, że tak .

Konkurs będzie można obejrzeć na żywo na kanale Eurosport o godzinie 12:30, więc wszystkich zapraszamy przed telewizory .

Polaków zobaczymy w tym samym składzie co wczoraj.
Z numerem 18 wystartuje Rafał Śliż .
Jako 29 na belkę wejdzie Stefan Hula .
Po.
, który poleciał na aż 131 m !
Zajmijmy się tym co najważniejsze, więc w szybciutkim tempie przechodzimy do Polaków . Najlepsi z Polaków okazali się Kamil Stoch ( 120m ) i Maciej Kot ( 121m ), zajęli oni 6 i 7 lokatę . Najdalej w pierwszym treningu z Polaków poleciał Rafał Śliż ( 126,5m - 10 lokata ) . Na 12 pozycji znalazł się zarówno Stefan Hula ( 120m ) jak i Dawid Kubacki ( 115,5m ) .

II trening - Najlepszy okazał się Daiki Ito ( 125m ). Pół metra dalej skoczył Dawid Kubacki ( 125,5m - 2 lokata ) . Tuż za Dawidem znalazł się Kamil Stoch ( 124,5m

amerykanofil

Z dalszego miejsca, ale na tym polega też piękno sportu, chociaż w snookerze, jak dotąd, rzadko dochodziło do takich sensacji. Jest to pewnego rodzaju sport przeznaczony dla wąskiej grupy zawodników - na razie - /dla telewidzów zawody były transmitowane w szerokim zakresie/, choć trzeba przyznać, że tegoroczne M.Ś. były jakby na niższym poziomie. Wprawdzie nasi sprawozdawcy z "Eurosportu" starali się o tym nie mówić, ale oni chcą, aby zawody oglądały większe rzesze widzów. Chciano też zachęcić oglądających do czynniejszego udziału w zawodach poprzez organizowanie mini-konkursów i zapraszanie internautów do przedstawiania swoich spostrzeżeń na forum "Eurosportu". Ilość postów była bardzo duża, ale często w nich można było zobaczyć wulgarne.

Napiętnowania. Zastanowić się zatem należy kogo my w tym polski piekle wychowujemy ? Komu zawierzamy swoje zdrowie i życie ? Najczęściej jednak z życiu każdego z nas liczy się przypadek i być może ta garstka "Judymów". Znając jednak te realia nieprędko nastąpi w tym zakresie poprawa /jeżeli w ogóle jest to możliwe ?/, gdyż kształtowanie postaw ludzkich to proces długofalowy.
20:36, grad50
Link Komentarze (2) »
piątek, 18 marca 2005
Współ. kanibalizm
Z tego co widziałem, czytałem,.

maccaroni.blog

Czarny i tak bym wiedział, co się dzieje. Można ich słuchać godzinami i nie być znudzonym. Wszystkim polecam obejrzenie relacji prowadzonej przez Panów Wyrzykowskiego i Jarońskiego, szczególnie z Tour de France. Przy okazji wyścigu dostaniemy pasjonującą podróż poprzez historię kolarstwa i niezły przewodnik tusrystyczny po okolicach, którymi wyścig jedzie.

Zresztą Eurosport ma absolutnie najlepszych komentatorów. Rafał Jewtuch i Przemek Kruk to pierwsza liga w komentowaniu snookera. Natomiast tenis to klasa Karola Klaty, Lecha Sidora, Tomasza Wolfke i Witolda Domańskiego. Brakuje tylko Tomka Iwańskiego, który już nie komentuje, a szkoda.

Z innych aren- Serena się rozpadła. Co nie jest dziwne, rozpaść się musiała. To było tylko.


Miałem napisać coś o świętach, ale nie napiszę. Były chujowe. Dziadek wylądował w szpitalu i święta były na wariackich papierach. Szpital, rodzina, szpital. Za to zjadłem 15 jajek z chrzanem na raz. Nie mogę już patrzeć na jajka...

K.

skomentuj (2)

Konsekwencji spożycia ciąg dalszy... 2007-04-27 13:14:46

Miałem nie pić, a jednak piłem. Teraz ledwo chodzę i mam sprawną jedną rękę. Powód? Próby skoku w dal przez tory kolejowe po spożyciu. Wynik- jazda kolanem i ręką po żużlu.

A mówiła mama nie pij tyle synku!!

Inna ważna rzecz. Wszyscy mówią, że palenie szkodzi. Bzdura. Mój kolega dostał astmy i nie pali..

Adam Małysz & skoki narciarskie - Onet.pl Blog

To nie tylko śledzenie skoków narciarskich, to styl życia :D

  

Ewa (01:52)
4 jest nas coraz więcej :)
Kariera Adama w pigułce na Eurosporcie!

 ~~UWAGA!!!~~

28 listopada o godzinie 15:00

na antenie stacji

Eurosport

będzie można obejrzeć

VI Dni Marketingu Sportowego, które odbywają się w Centrum Olimpijskim PKOl w Warszawie.

Wyróżnienie w imieniu tryumfatora Pucharu Świata odebrał sekretarz Polskiego Związku Narciarskiego – Grzegorz Mikuła.

Ceremonia wręczenia nagród zgromadziła szereg wybitnych osobistości ze świata sportu, biznesu i mediów w Polsce. Nagrody Biznesu Sportowego Demes 2007 przyznane zostały w 13 kategoriach, honorując osoby oraz instytucje, przyczyniające się do rozwoju relacji pomiędzy sportem i biznesem oraz profesjonalizacji działań w obszarze zarządzania sportem. Laureaci wybierani są w drodze głosowania przez członków Rady Statuetek Demes, którą tworzą specjaliści marketingu sportowego w Polsce.

"