O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Eurosport

Blog verbininho

I trzęśli się z zimna, choć temperatura wynosiła 17-20 stopni" - powiedział ówczesny trener-koordynator Lecha, Jerzy Kopa.

Więcej szczegółów w "Przeglądzie Sportowym"


Komentarzy: 0 Program TV na Igrzyska Olimpijskie w Turynie 2006-02-18 sobota, 18 lutego Kanał: Godz.:

Studio olimpijskie TVP1 00:35
Studio olimpijskie TVP2 07:40
Studio olimpijskie Eurosport 09:00
Studio olimpijskie Eurosport 09:45
Studio olimpijskie TVP3 09:45
Studio olimpijskie Eurosport 11:00
Studio olimpijskie Eurosport 12:30
Studio olimpijskie TVP1 12:30
Studio olimpijskie Eurosport 14:30
Studio olimpijskie TVP2 14:45
Studio olimpijskie Eurosport 15:30
Studio olimpijskie Eurosport 17:00
Studio olimpijskie TVP1 17:35
Studio olimpijskie Eurosport 18:00
Studio olimpijskie Eurosport 19:00
Studio olimpijskie TVP2 20:00
Studio olimpijskie Eurosport 22:00
Studio olimpijskie TVP1 22:20

niedziela, 19 lutego Kanał: Godz.:

Studio olimpijskie TVP2 07:40
Studio olimpijskie.

Polska Siatkówka - Onet.pl Blog

  

Ewa Korenik
Brak komentujących
Puchar Wielkich Mistrzów w Eurosporcie
Eurosport i Eurosport 2 będą jedynymi kanałami telewizyjnymi w Polsce transmitującymi mecze siatkarskiej reprezentacji Polski podczas prestiżowego turnieju o Puchar Wielkich Mistrzów. 

W imprezie biorą udział najlepsze drużyny świata - mistrzowie kontynentów. Polscy siatkarze wystąpią w imprezie po raz pierwszy dzięki zwycięstwu w Mistrzostwach Europy.  
 
Turniej World Grand Champions Cup jest punktem kulminacyjnym 2009 roku w siatkówce. Impreza organizowana pod auspicjami FIVB, odbywa się co 4 lata w roku pomiędzy Igrzyskami Olimpijskimi i mistrzostwami świata. W elitarnej rywalizacji reprezentacji męskich i żeńskich uczestniczy po 6 drużyn..

Konie to nasza pasja!!

Jagoda (Nestor )i (Grot) Kasia . W kłusie przejeżdżaliśmy przez drągi na ziemi dragi podparte na jednym boku i cavaletty . Potem chyba z 20 min galopowałyśmy. Potem znowu kłus i przejazdy i na końcu stęp. Gdy już kończyliśmy jazdy  p. Jan poprosił mnie abym zeszła i polążowała na chwilke małą dziewczynkę na Sunnym a on zaprowadził konie do boksów.

Komentarzy: 0 Jeździectwo w tv 2010-09-30 Riders Club Eurosport 21:30 środa, 29 września 2010
Światowe Igrzyska Jeździeckie w Kentucky Eurosport  21:35 środa, 29 września 2010
Światowe Igrzyska Jeździeckie w Kentucky Eurosport 20:00 czwartek, 30 września 2010
Światowe Igrzyska Jeździeckie w Kentucky Eurosport 19:45 piątek, 1 października 2010
Światowe Igrzyska Jeździeckie w Kentucky Eurosport 17:00 sobota, 2 października 2010
Światowe Igrzyska Jeździeckie w Kentucky Eurosport  20:00 sobota, 2 października 2010
Światowe Igrzyska Jeździeckie w Kentucky Eurosport1 9:00 niedziela, 3 października 2010
Światowe Igrzyska Jeździeckie w Kentucky Eurosport  20:30 niedziela, 3 października 2010

Blog Telewizyjny

Eurosport HD już nadaje

Maj 25, 2008 o 8:26 pm | Napisane w Newsy | Dodaj komentarz
Tagi: Cyfra +, Cyfrowy Polsat, Eurosport, High definition, odbiornik HD, telewizja n

Tak jak zapowiadano 25 maja wraz ze startem tenisowego turnieju wielkoszlemowego na kortach Rolanda Garossa regularną transmisję rozpoczął długo oczekiwany kanał Eurosport HD.

Kanał dołączyły do swojej oferty platformy cyfrowe Cyfra+ i Cyfrowy Polsat które podpisały stosowne umowy. Również telewizja nowej generacji n na 61 kanale uruchomiła przekaz Eurosport HD, ale co ciekawe program zgłasza się jako Eurosport HD Deutchland, ale ma polską ścieżkę dźwiękową.

Parametry kanału Eurosport HD:

Hotbird 7A (13.0E)
11278.V
DVB-S2 (8PSK) – 27500 2/3
Audio: 3210 pol
Video: 3000

Jak widać na rynku ze stale zwiększającą się ofertą kanałów HD nadających w języku polskim zwiększa się również oferta satelitarnych odbiorników High Definition.

W najbliższym czasie na naszym blogu telewizyjnym pojawi się przegląd dostępnych odbiorników HD, zarówno tych oferowanych przez rodzime platformy, jak i pozostałych oraz opartych na systemie operacyjnym Linux.

.

Czas na Stochomanię! - Onet.pl Blog

Belki w gorszych warunkach skoczył tyle samo co w pierwszej serii. Był niezadowolony ze swojego skoku i oglądaliśmy słynne upuszczenie rąk Kamila Stocha, a na koniec pokazał nam...swój język.. :P. Osobiście uważam, że jego złości były raczej mało słuszne-warunki na skoczni były bardzo słabe.
Kamil zdobywa dziś swoje pierwsze punkty, a dokładnie 18!!

Odległości skoków z jakimi skoczkowie wchodzili do finałowej serii były śmieszne! Jedną z nich uzyskał 29 sklasyfikowany po I serii Harri Olli, który skoczył zaledwie 108,5 metrów. Warunki były sprzyjające dla zawodników startujących do numeru ok. 15. Tak więc wielkiego pecha miał Maciej Kot, który startował jako 18 zawodnik. Niestety nie udało mu się zakwalifikować tak samo jak Piotrowi Żyle, któremu znowu bardzo mało zabrakło...

Wielką klasę pokazał Adam Małysz mimo, że zajął 2 lokatę. Tak samo jak Kamil oddał dwa podobne skoki na odległości 119,0 metrów. Po pierwszej serii był 6. Przez złe skoki Norwegów awansował bardzo wysoko.
Wielkim przegranym może być lider pierwszej serii Roar Ljoekelsoey w drugiej spadł aż na 11 miejsce. Podobnie Anders Jacobsen, który najpierw był 4, a ostatecznie jest 30!


---------------------
źródło: informacja własna
na podstawie transmisji EuroSport

Jakub Jarosz - Onet.pl Blog

Północnej i Centralnej), Japonii (gospodarz, mistrz Azji), Iranu(wicemistrz Azji) oraz Egiptu (dzika karta, mistrz Afryki). Tytułu bronić będą Brazylijczycy, którzy w 2005 roku, podobnie jak w 1997,zdobyli Puchar Wielkich Mistrzów. Po jednym złotym medalu na koncie mają też zespoły Kuby oraz Włoch.

Warto przypomnieć, że Puchar Wielkich Mistrzów to jedyny turniej pod egidą FIVB, który nie daje punktów w rankingu. Zawody mają więc charakter jedynie prestiżowy, choć siatkarze walczyć będą o wcale niemałą kwotę. Pula nagród w turnieju wynosi bowiem ponad 2 miliony dolarów.

...

Skład reprezentacji Polski na Puchar Wielkich Mistrzów:


Rozgrywający: Paweł Woicki, Grzegorz Łomacz,
Atakujący:
Piotr Gruszka, Jakub Jarosz, Marcel Gromadowski,
Przyjmujący:
Bartosz Kurek, Michał Bąkiewicz, Zbigniew Bartman, Michał Ruciak,
Środkowi:
Daniel Pliński, Marcin Możdżonek, Piotr Nowakowski,
Libero:
Piotr Gacek, Krzysztof Ignaczak.


...


Terminarz i transmisje spotkań reprezentacji Polski:

   18.11.2009 Eurosport,

Japonia - Polska godz. 11.00 - 13.00 LIVE

Futbol Po Węgiersku

Szlagierowym spotkały się ekipy Ghany i Mali. Teoretycznie, bo wielkich fajerwerek nie było. Nie mówię, że mecz stał na niskim poziomie, aczkolwiek nie porywał widowni. Mnie aż kusiło, by włączyć na Juventus-Udinese szczerze mówiąc, ale oglądałem. Ghana jest prawie oboma nogami w ćwierćfinale, bardzo spokojnie i konsekwentnie dążąc do celu - zupełnie jak 'Słonie'. A co ma Mali powiedzieć - źle nie jest - trzy punkty i na kursie Botswana. W kontekście tego turnieju zastanawia mnie jedno - czemu aż tyle bramek strzela się z rzutów wolnych. Czego to kwestia? Czy tego że w Afryce promuje się inny typ bramkarza (niższego, ale skocznego, co i mnie bardziej się podoba), czy raczej tego, że w Europie wali się na siłę, przez co piłka leci w trybuny (szczególnie dobra teza dla Ekstraklasy).


Plus bonus - mrożąca krew w żyłach fryzura Kamila Zayatte:

1. Tak, dla panów z ACTA - to nie jest moja grafika, tylko screen z transmisji w Eurosporcie Brytyjskiego. A czemu Brytyjski a nie Polski. Ponieważ w sobotę Eurosport, nie pokazał ANI JEDNEGO meczu z 'FLAGOWEJ IMPREZY EUROSPORTU'. Jaja że ja pier.... -.

Eurosport online

NorwegiaPięknymKrajemSkokiNarciarskieRównieCudownymSportem - Onet.pl Blog

Wczoraj leciały kwalifikacje do dzisiejszych zawodów, więc puściłam jakieś 10 minut po rozpoczęciu i oglądam... tak, tylko Tomka jakoś nie widać... przelecieli już prawie wszyscy(paru zostało - pierwsza piętnastka) i pokazali wyniki - Tommy na 30 miejscu - 116.0m i komentarz tego z EuroSportu - Ingebrigtsen - bardzo słaby skok... - myślałam że cholery dostanę... i po prostu wyłączyłam telewizor ze złości że go przegapiłam...

No ale o 10.50 leciała powtórka tego z wczoraj. Puściłam na początek więc pewna tego że Tomka zobaczę usiadłam przed.

Inne
*Test Mikiego
Skoki
*PolskiZwiązekNarciarski
*Ski online
*Różne rzeczy
*Skoczkowie
*Skijumping
*Skoki

Darmowe filmy online bez limitu

20, 2010 at 6:40 pm Dodaj komentarz

Piątkowy wieczór i jak zwykle nic ciekawego do obejrzenia w telewizji. W zależności kto pierwszy przejmie kontrolę nad pilotem do telewizora zakończy się najprawdopodobniej na oglądaniu meczu rugby w Eurosporcie lub filmu dokumentalnego o odchudzaniu w TVN Style. Tak jednak być nie musi. Wystarczy krótki spacer do pobliskiej wypożyczalni płyt dvd. Na pytanie o filmy erotyczno romantyczne większość pracowników takiego przybytku będzie w stanie wymienić przynajmniej tuzin propozycji,.

Bardziej otwarcie przyznają się do własnych potrzeb seksualnych. Nic też nie stoi na przeszkodzie, by rytuał piątkowych seansów dla dorosłych na dłużej zagościł w życiu domowym.

Entry filed under: Uncategorized. Tags: darmowe filmy online, erotyczno, filmy, filmy erotyczne.

Eurosport live

wariatkaxxx.blog

Informatora, jak tam 'sąsiad'. Kurczak, tylko Janeczkę o takie rzeczy pytałam! A tu proszę... O Wojciecha się nagle zaczęłam pytać...
hehe, wogle wczoraj na gg zaczęłam się z kol. kłócić, która ma bliżej do metra Ursynów :P W końcu posłała mnie na eurosport bym pooglądała sobie mecz legii. Heh, do końca życia będą mi wypominać, że kiedyś skłamałam Hubertowi na gg.
Dobrze, że na tego bloga jest hasło, bo jeszcze by ktoś niepowołany ze szkoły przeczytał moje notki:P
Nom, Bożena, którą.


Papa! satanka, I love U!!! :D /eh, ta zmienność lesbijek/
Napisała skomentuj (4)


2005-02-09 19:05:18
Natalia to dziwka... Ale chyba nikogo ten tekst nie dziwi!!!
Dzionek znowu super. eh, meine live ist cool ^^

Lekcje... Hmm, w zasadzie nie pamietam! Ale pewnie nie najgorsze,bo przeżyłam...
Takie wizje mam, co dziś się działo...
Na chemii jakaś nowość. Muszę iść do babki zapytać, kiedy na zwolnienie odchodzi! Na matmie.

W stalowej klatce

Gallathea i Lindis wiedzą co autorka miala na mysli. No to ide spac o ile zasne w ogole...

Wystukała Cage, Roku Pańskiego 2003-04-22 o godz. 00:07:30
skomentuj (0)Hendry z przyległościami

W koncu pełna para na Eurosporcie ruszyły MŚ w Snookerze. Jak ja to kocham :)))) Moje słoneczko w drugiej rundzie, choc w pierwszej odpadł O'Sullivan jakkolwiek sie go pisze... Shock! A ja jak co roku wierny kibic Hendrego. No co ja poradze ze sie w dalekiej młodosci w nim zakochalam :) I. ) to bede kibicowac za tydzien :D
Dobranoc :)

Wystukała Cage, Roku Pańskiego 2003-04-28 o godz. 23:11:58
skomentuj (0)


MŚ cd...

Aaaaaaa, Fu.

Eurosport 2

malbor blog

 
Podsumowanie miesiąca

Ponieważ moje kolejne notki są bezwzględnie niszczone przez FF postanowiłem napisać krótką... Wczoraj miałem niesamowitą fazę (sorry Bili :) )która oczywiście zakończyła sie nie pójściem spać...a tak ogólnie sie nic nie zmienia : Ciągle oglądam pasjonującego snookera na Eurosporcie i popijam jakiś piwem-sikaczem...
Podsumowując : -nie mam w co grać
-Ciągle słucham piosenki "Pokonamy fale"
-zmieniłem troche linki
-obcinałem sobie wczoraj paznokcie z bolesnym skutkiem : skrócone o połowe :(
-zobaczyłem siebie w lustrze i podniosłem ręke do góry
-Pozdrawiam wszystkich których znam i lubie
-Jebie wszystkich którzy coś tam mi bluzgają
Dziękuje

malbor 2005-02-06 15:39:14
skomentuj (2)


Czechy

Za 2 h jade do czech wracam 19.02 .
jestem strasznie wkurzony na ogrom sprawdzianów na po feriach i wogle na to bluzgam poza tym ni ebede chodził w czwartki do szkoły (albo mnie zmusi aparat rzymusu
narka :* dla all i mojej walentynki (jeśli jakaś sie trafi :) )
malbor 2005-02-11 20:40:13
.

SuperFour - moje nowe życie... - Onet.pl Blog

Ponieważ z obu stron powoli toczyły się pociągi… Gdy już wreszcie zapora poszła do góry, ponownie wystartowaliśmy w kierunku Cisewa, do którego mieliśmy dosłownie kawałek. Na miejscu przywitało nas stado memlących krów. Minutę później, koło jedynej we wsi krzyżówki, wyprzedził nas pierwszy samochód od ładnych kilku kilometrów. Był to szkolny bus, z którym w 2009-tym roku mijaliśmy się dwieście metrów dalej :-) Skręciliśmy w lewo na Sowno. Tutaj muszę pochwalić gminę Kobylanka za wyraźne i umieszczone na każdym skrzyżowaniu drogowskazy, które bardzo ułatwiały mi nawigację… Przez kolejne 750 metrów mieliśmy ogromną przyjemność delektowania się asfaltowym dywanikiem, który nie miał najmniejszej zmarszczki. Dookoła praca.Nie… Nie jestem jeszcze celebrytą, więc takie występy odbębniam za free, ale postanowiłem, że ten potraktuję jako swego rodzaju inwestycję ;-) Odpisując na tego maila byłem twardy i postawiłem kilka warunków. W końcu to ja rozdaję tutaj karty :-) Po pierwsze, podczas zdjęć w plenerze, miało być ponad 20°C – przecież nie będę marzł dla telewizji regionalnej. Dla Eurosport’u to co innego ;-) Po drugie, poprosiłem o umieszczenie adresu mojego bloga w trakcie programu. Obawiałem się, że będzie z tym problem ze względu na cztery literki w nim zawarte – onet. Takie kryptoreklamy nie są mile widziane, szczególnie w telewizji… Był jeszcze trzeci warunek, ale on zostanie moją słodką tajemnicą :-) W paru mailach i jednej rozmowie.

Johnny's Photoblog

(...)
N.A.R.A.Z.I.E
Komentuj (2)
________________________________________________________________________________19.02.2004 :: 16:50


Tlusssssty Czwartek !!!

Fajna dzisiaj dżazda byla...
Dzisiaj w szkole zaplacilem za paczka stara zlotówka z 88 :D - baba sie nie skapnela i wydala mi 20 gr !!! :D

Po szkole Autobus sie na chwile zdupcyl i ludzie zaczeli wychodzic z tylu , a ja do kumpla : W autobusie jest bomba - wysiadamy ! :D - Spoxik bylo, ale pozniej autobus pojechal dalej.
PS jakies dresy ukradly Patysiakowi w BUSie portfel, w ktorym byla karta autobusowa za 200 zl !!! Zapalmy swieczke wspolczucia dla Pati ["]

A co do paczków : No to :.Czwartek )
I 3majcie sie !!!
PAPA


Komentuj (2)
________________________________________________________________________________24.02.2004 :: 20:45


Życie płynie dalej...

Dawno nic nie pisałem, bo mi sie net ciagle dupcy...
U mnie nic ciekawego, no moze oprocz tego, ze trener z mojego klubu powolal mnie na turniej Eurosportu do Danii, ale qr.. okazalo sie, ze moze tam jechac rocznik 89', ale tylko ci ktorzy urodzili sie po lipcu - A ja jestem ze stycznia ! Ale nie fart, nie ? Szkoda, ale coz - takie zycie sportowca :D

Trzymajcie sie wszyscy cieplootko i wpadajcie do mnie czesciej...BYE BYE


Komentuj (2)
.