O czym chcesz poczytać na blogach?

Europa universalis 3

After Action Reports

Towarzysze ‘Abdallaha na jego zlecenie zorganizowali pobór wojsk zadłużając się na znaczną kwotę. Kasa państwowa była pusta, a wobec konieczności wyprawy nie było innego wyjścia.  Starczyła ona nie tylko na zwołanie 3 tysięcy najemników z dalekich prowincji, ale także na poprawę infrastruktury rolniczej Syrty i Cyrenajki.

‘Abdallah osobiście kierował oblężeniem Tripolisu rdzennym oddziałem, podczas gdy wszystkich najemników.

Trzeba nie tylko z powodu despotycznego władcy? Kiedyś była kartagina, później…

Kadafiego pewnie już niedługo nie uświadczymy, ale alternatywną historię wprowadzimy xD

Start:

Wersja: „Goła” Europa Universalis III v.1.3
Producent: Paradox Interactive
Dystrybutor Pl: Cenega

mod: Divide et Impera
Kraj: Tripolitania (jak mniemam później ma to być Libia). Historycznie region podległy Turcji od 1517 roku, mam.

in valley of hope

Do : "o. Samuel Rouvillois - "New Age - kultura i filozofia" "
klikam więc w link by zobaczyć streszczenie.A tam :
"o. Samuel Rouvillois - "New Age - kultura i filozofia"
Wydawnictwo m, Kraków 1996, 431 stron
Rewelacyjna pozycja - dwie książki w jednej! Pierwsza część to świadectwo człowieka, który przez 15 lat był blisko związany z ruchem New Age - uprawiał jogę, zażywał narkotyki, wróżył z kart Tarota, przebył.
Znaku
maras-brudas 2005-02-09 15:20:10
skomentuj (9)


Tydzień przymusowego uwolnienia...
internet mi nie działał tydzieńczyli byłem uwolniony ale tylko od netu bo ogranicziałem się później grą Europa Universalis 2 i występowałem w roli wrednego kolonizatora podbijającego Indie i Ameryke.

--------

tak bardzo chciałbym
dzielić się
moim małym astralem
z kimś
maras-brudas.

Świat Hobby

I polecam grę w internecie travian na stronie www.travian.interia.pl kodów nie ma! :( ja gram pod nickiem Samuello jestem w sojuszu Vae Victis. zarejestrujcie się! gram na serwerze speed 3x! zarejestrójcie się Lubię, też grać w grę europa universalis: II Wojna światowa Kody: nuke - bomba atomowa fullcontroll - kontrolujesz wszystkie jednostki di - do 500 zdolności dyplomatycznych difrules - nieśmiertelne jednostki(mi nie działa może wam zadziała) Aby wpisać kod.

adigdynia's blog

Mojej książki. Mam nadzieję, że jeszcze bardziej zaciekawił was i mam nadzieję, że z niezwykłym zapałem przeczytacie kolejne rodziały, które ukażą sie już wkrótce:):):)
adigdynia 2004-06-01 14:02:10
skomentuj (3)


Harry Potter Rules (alob rulez, już nie pamiętam:))

Dzisiaj byłem w kinie na filmie "Harry Potter i więzień Azkabanu". Krótkomówiąc świetny film. Coprawda nie najlepszy jaki w życiu widziałem ale.Nikt nie wiedział co to jest więc wstałem i powiedizałem: "Idę narwać szczawiu". Wszyscy zaczęli isę lać (dla was to pewnie żałosne ale moja klasa potrafi śmiać się ze wszystkiego:P)
Poza tym mam nową grę komputerowa: "Europa Universalis 2". Cool'erska, fajowska i wogóle świetna strategia:):):) Wspaniale jest poczuć się władcą jakiegoś państwa, a ta giera mi to umożliwia:):):) Ale ostrzegam! Jeżlei nie jesteś prawdziwym miłośnikiem i weteranem.