O czym chcesz poczytać na blogach?

Europa universalis 2

After Action Reports

Nie było innej możliwości, jak resztki najemnej armii wysłać ku zachodowi, gdzie na podbój czekał kolejny kraj.

Niedane było jednak wodzowi tego zobaczeć. Odszedł na zawsze w kwietniu 1481 roku, po niespełna 28 latach trudnego panowania. Jego następcy trudno będzie dorównać dokonaniami, szczególnie, że w środowisku uchodził za niezbyt rozgarniętego.

 

‘Abdallah przez lata panowania doświadczył niemal.

Trzeba nie tylko z powodu despotycznego władcy? Kiedyś była kartagina, później…

Kadafiego pewnie już niedługo nie uświadczymy, ale alternatywną historię wprowadzimy xD

Start:

Wersja: „Goła” Europa Universalis III v.1.3
Producent: Paradox Interactive
Dystrybutor Pl: Cenega

mod: Divide et Impera
Kraj: Tripolitania (jak mniemam później ma to być Libia). Historycznie region podległy Turcji od 1517 roku, mam.

in valley of hope

Bytować w tym bagnie które jest dookoła.to mnie napawa coraz to większą siłą życiową...poprostu siadam przy internecie i już żadnych nadzieji nie mam że tu coś ciekawego i niekonwencjonalnego zobacze.
maras-brudas 2005-02-25 21:12:37
skomentuj (11)


(= =)
Siedział na sosnowym krześle, które całe było pokryte dziwnymi płaskorzeźbami.Miał zamknięte oczy.Sięgnął rękami do nóg krzesła i przesunął palcami po.Znaku
maras-brudas 2005-02-09 15:20:10
skomentuj (9)
Tydzień przymusowego uwolnienia...
internet mi nie działał tydzieńczyli byłem uwolniony ale tylko od netu bo ogranicziałem się później grą Europa Universalis 2 i występowałem w roli wrednego kolonizatora podbijającego Indie i Ameryke.

--------

tak bardzo chciałbym
dzielić się
moim małym astralem
z kimś
maras-brudas.

Świat Hobby

Samuellus
Samuellus.blog.interia.pl
<< Kwiecień 2012
PonWt
I polecam grę w internecie travian na stronie www.travian.interia.pl kodów nie ma! :( ja gram pod nickiem Samuello jestem w sojuszu Vae Victis. zarejestrujcie się! gram na serwerze speed 3x! zarejestrójcie się Lubię, też grać w grę europa universalis: II Wojna światowa Kody: nuke - bomba atomowa fullcontroll - kontrolujesz wszystkie jednostki di - do 500 zdolności dyplomatycznych difrules - nieśmiertelne jednostki(mi nie działa może wam zadziała) Aby wpisać kod.

MARIUSZ BOBER | ROZPOZNAWALNY BLOG WOLNEGO GŁOSU

http://www.youtube.com/watch?v=GX2e9Si-FLY&feature=list_related&playnext=1&list=AL94UKMTqg-9DQo4vJ-7e3adDPtrD2DYPD

20 stycznia 1988 w dwudziestą rocznicę swojego istnienia “Encyclopedia Universalis” przeprowadziła sondaż na temat wydarzeń i osobistości, które wywarły największe wrażenie na Francuzach w latach 1968-1988. Rezultaty zostały opublikowane w dzienniku “Le Monde”. Wyniki były takie:.

Wystarczy tylko przytoczyć, że w ciągu swojej kariery Dalida nagrywała w 7 językach. Trudno wyliczyć wszystkie piosenki, które nagrała: około 500 po francusku, 200 po włosku i 200 w kilku innych językach (niemieckim, hiszpańskim, japońskim, arabskim, itd.) Sprzedała 100 milionów płyt (inne źródła podają nawet 150) na całym świecie a w roku 1974 jej przeboje zostały nagrodzone.

http://www.youtube.com/watch?v=UQTushtOHfs&feature=relmfu

Dalida była pierwszą artystką, którą nagrodzono złotą płytą. Była pierwszą piosenkarką w Europie, która miała fanów. Była pionierką francuskiej muzyki disco oraz pierwszą piosenkarką, na której koncertach w paryskim Pałacu Sportów przez trzy tygodnie utrzymywał się komplet publiczności. Od pierwszych występów.