O czym chcesz poczytać na blogach?

Europa park

'...kształt życia zależy od dokonywanych wyborów...'

Boooska muzyczka z filmu "Pearl Harbor" :) i wogóle było eXtra tylko miałysmy z sis malutki problem...wszędzie gdzie się obejżałyśmy były pary i albo sie przytulali, albo lizali, albo mizdrzyli...:/ Ehh miałysmy już tego dosyć ze względu na to ,że jesteśmy samotniczkami no i dlatego ,że robiło się to zdeka obrzydliwe po dłuższym czasie...:/ Raz byliśmy caaaaaaały dzionek w parku rozrwyki ,w Niemczech w EUROPA PARKu. Było naprawde odjebiście w kosmos! Cały czas chodziłyśmy z chłopakami (mnaszymi braćmi naturalnie...i niestety:P) i chodziliśmy tylko na te najbardziej straszne i najwieksze kolejki!! Było ich mnooostwo a my lataliśmy aby tylko najwięcej ich zaliczyć!! Byłam 2 razy na największym Roller Coasterze (chyba tak sie to pisze:P) w Europie! Był totalnie.

Flawia varjuje ;]

Mijaliśmy na parkingu, a potem zostaliśmy przez nie przegonieni;) Kocham te maszyny po prostu:D Ogółem było fajnie;) A Schwarzwald jak zwykle poraża urodą:) Zamieszkaliśmy w Glottertal – niedużej miejscowości tuż pod Freiburgiem:) Urokliwe miasteczko, ale po uciążliwej podróży zdobyliśmy się jedynie na krótki spacer...
06 VIII 03r. - Niedziela
Europa Park czeka!:D Hihaaa:D Mama powiedziała, że przejedzie się Silver Star’em, choćby miała zdechnąć, ale koniec końców wymięła już po „statku-kołysce”;P Rodzice wypuścili mnie i brata z pod swych opiekuńczych skrzydeł i zaraz polecieliśmy wyjeździć wszystkie co bardziej adrenalinowe atrakcje:) Silver Star wciąż rulez;D A wogóle Silver Star to.Steiert się pożegnał, a ja jak w transie wracałam do samochodu... Modliłam się, żeby mieć odwagę i poprosić ich o autograf...;)
08 VIII 03r. - Wtorek
Możnaby mnie zabić, a umarłabym szczęśliwa;) Ale od początku. Wstaliśmy raniutko i wsiedliśmy w samochód, żeby znów znaleźć się w Hiza:) I mimo tego, nadal nie posiadam pocztówki stamtąd:/ Parkujemy tam, gdzie wczoraj, a kiedy wysiadaliśmy z samochodu przejechało koło nas takie Audi jak wczoraj... Z jedną małą różnicą – kierowcą był Sven!;P Łamiąc przepisy gadał przez komórę i prowadził:P No to Flav już odbiło, bo zaczęła sobie uświadamiać, gdzie i kiedy się znalazła. Jakiś czas temu dałabym się pokroić za to, żeby zobaczyć Svena z tak bliska,.

Międzyrzec Podlaski

Filed under: Międzyrzec Podlaski — by Podlasianka @ 1:05 pm
Tags: centrum rozrywki, lunapark, Park of Poland

Izraelscy biznesmeni chcą zbudować w Polsce gigantyczny park rozrywki. Warta około 2 miliardy złotych inwestycja Park of Poland ma oferować atrakcje porównywalne z podparyskim Disneylandem i niemieckim Europa Park – informuje “Newsweek”.

„Newsweek” ustalił, że inwestorzy rozważają sześć lokalizacji w okolicach Warszawy lub Łodzi, gdzie mają się krzyżować szerokopasmowe drogi. – Umiejscowienie parku rozrywki w centralnej Polsce pozwoli na przyciągniecie nie tylko mieszkańców naszego kraju, lecz także turystów z zagranicy. Jednak warunkiem jest powstanie autostrad i możliwość kupienia przez nas gruntu – mówi Artur Pasik, doradca inwestycyjny zaangażowany w projekt.

Na 600 hektarach mają powstać park tematyczny m.in. z kolejkami górskimi, olbrzymimi karuzelami i tunelami, aquapark oraz hotele. Co roku ma tu przyjeżdżać około 4 mln gości. Dodatkowe pół miliona odwiedzających ma zapewnić należące do parku centrum biznesowo-konferencyjne. W całym kompleksie znajdzie zatrudnienie 2 tys. osób. Ma on przynosić zyski rzędu miliarda złotych rocznie.

– Grupa inwestorów.

kogo widzę w lustrze?

[wiecie jak to ze mna..nie wiem za ile] hjelsi macir jakes pytania zgloscie sie do nie na gg: 1948027.

Pozdrawiam! :*:*:*

2003-09-11 21:44:15 skomentuj (6)


...

No już Wam oznjamiłam wyniki I etapu konkursu... Tak wiele blogów do sprawdzania teraz nie mam :) Ufff... Dziś zapowiada się fajny dzionek :) Mam jechac z kumpelami do Parku Wodnego! Ci co mieszkają w Krakowie zapewne o nim słyszeli :) To najwiekszy w Europie Park Wodny...ma cztery zewnętrzne zakryte ruru wodne, w tym jedna z efektami specjalnymi. W srodku jest zjezdzalnia zwana "Rollercoaster" [chyba jakos tak sie pisze :P] Jak chcecie wiedzieć więcej to sobie wejdzciena www.parkwodny.pl Opowiem Wam jak było w nastepnej notce. Nie zdziwcie sie jakbedzie dopiero za pare dni, bo starsi sobie przenosza kompuer do ich pokoju i podlaczja pod.

Just warp your troubles in dreams, it ain't that hard as it seems...

, bo jeszcze przed moim wyjazdem okazało się, że jeden z trzech sklepów X-Tra-X mieści się właśnie w centrum Karlsruhe :). Ucieszyłam się piekielnie, a w sklepie przesiedzieliśmy oboje z 2,5 h :D, hehe. Wymęczyłam biedaka... Udało nam się także zaliczyć największego rollercoaster'a w Europie. Ale była jazda :> i ten wiatr we włosach, masakra :P. Ogólnie cały Europa Park był dość fajnym miejscem, gdzie żeby zaliczyć wszystkie atrakcje jakie zaoferowali potrzeba było chyba z 2, albo nawet trzech dni ;), zupełnie jak w Disneylandzie, hehe ;}.
Wiem, że moja notatka jest troche pomieszana, ale ta dzisiejsza pogoda tak na mnie działa, pada i cały czas jest dość paskudnie.
Poza tym życze miłego dnia, a ja zaraz zmykam objeść się.

Najpopularniejsze Parki Rozrywki w Europie - Onet.pl Blog

Oferuje ponad 140 karuzel. Większość to karuzele młodzieżowe, ale są też atrakcje dla dzieci i rodzin. Ciekawostką jest to, że wesołe miasteczko na Praterze ma najwięcej domów strachów w całej Europie. Jest ich aż 6. Jedne są tylko z upiornymi obrazami a inne z przerażającymi figurami, które mogą nas trochę postraszyć. Roślinność w lunaparku jest zaskakująca. Pomimo iż park działa do późnej nocy, głośna muzyka z karuzel wychodzi poza mury Pratera to okolicznym mieszkańcom to nie przeszkadza gdyż okoliczne drzewa zrzucają cały hałas na siebie. Każdy znajdzie na Praterze coś dla siebie. Najciekawszym punktem są trzy największe atrakcje parku: katapulta Hilarious, wieża swobodnego spadku Space Shot oraz wieża łańcuchowa Star Flyer. Pierwsza z.
Łańcuchowa, która obraca się na wysokości 77 m. Jest również drugą największą wysokościową karuzelą łańcuchową w Europie. Przejazd nią trwa niecałe trzy minuty. Aby z niej skorzystać trzeba mieć 140 cm wzrostu. Przejażdżka kosztuje 6 Euro. Ten kto odwiedzi Prater w Wiedniu, na pewno nie będzie żałował straconego czasu i straconych pieniędzy.
rcm (23:39)
0 komentarzy
Cała Europa w jednym miejscu: Europa-Park