O czym chcesz poczytać na blogach?

Europa league

Fernando Torres. Fani fanom. - Onet.pl Blog

NIE są nasi piłkarze. To tylko bałwany.


  Śnieżek spadł, śnieżek spadł... sparaliżował Anglię i w dodatku na tyle, że angielska Barclays Premier League decyduje się odwoływać mecze, również nasze. Ominęło nas spotkanie z Fulham Londyn - może i dobrze, jak również wielce prawdopodobnym jest, że w Boxing Day nie zobaczymy się z ekipą Blackpool..

Okazję zobaczyć co takiego działo się w przeciągu tych dwóch miesięcy na Anfield Road i w okolicach. Liverpool Football Club istnieje nadal, spokojnie.
    Po remisie z FC Utrecht (30.09) w ramach Europa League, mieliśmy kilka dni przerwy, by znowu powrócić na boisko. Tym razem przyszło nam się zmierzyć na Anfield Road z Blackpool (03.10) w Premier League. W spotkaniu 10 minut wystąpił Fernando Torres z racji bólu w pachwinie, który odczuwał,.

Sportowy Everest

Inni rywale poza Realem również się osłabiają. Valencia w końcu puściła kluczowych graczy - Villę i Silvę, Sevilla ma potencjał, ale często traci punkty ze słabszymi rywalami.

Inter już nie ma Mourinho, więc kto zatrzyma Barcę w Champions League? Myślę, że najpoważniejszym rywalem będzie zespół Chelsea. Podopieczni Carlo Ancelottiego mają kapitalny start w Premier League - pozycja lidera i bilans bramkowy 12:0. Od kilku lat bezskutecznie próbują wygrać najważniejsze rozgrywki w.

poprzednie
1 , 2 , 3 , 4
następne

Piotr Borkowski | RETE!

Piachu, ale nie jest to też z pewnością ta sama drużyna, która w ubiegłym roku pożerała wszystko, na co tylko miała ochotę. Porto odpadło z rywalizacji o Ligę Mistrzów oraz z pucharu Portugalii. Niebawem prawdopodobnie pożegna się także z Europa League. No chyba, że pokona Manchester City. W tabeli Ligi Zon Sagres są co prawda drudzy, ale do prowadzącej Benfiki tracą już pięć punktów, co niesamowicie drażni ich fanów. Kulminacja nastąpiła kilka dni temu, kiedy piłkarze Porto.

Carmen: moja historia - Onet.pl Blog

Tak długo czekaliśmy aż wróci ^^

3 września Hiszpania gra z Lichtensteinem w eliminacjach na Euro2012 ;D Już się nie mogę doczekać ^^ Potem na Europa League Liverpool gra 16 września z Steaua Bukareszt. Wierzę w nich!

p.s. z góry przepraszam z literówki ;]

Jaworowy dziennik

Się potwierdzać wyjątki (choćby Ludovic Obraniak). Tak było za Beenhakkera, tak było za Majewskiego, po części jeszcze za Janasa i Smuda zastał status quo.

Do całej zbieraniny piłkarzy kiepskich, wśród których nieliczni prezentują poziom europejskiego średniaka, Smuda dodaje jednak coś ekstra. Coś, co całkowicie zmienia otoczkę wokół samego pojęcia pierwszej reprezentacji. Niespotykana wręcz charyzma nowego selekcjonera sprawia, że kadra przestała już być złem koniecznym,.

Przytłaczającej większości przypadków - nawet od fachowców traktujących sprawy Newcastle z wielkim dystansem - obrywało się właśnie Ashley'owi. Teraz natomiast to kibicowskiej braci należy się bura.

Newcastle po opuszczeniu szeregów Premier League odżyło zaskakująco szybko, kładąc kres chętnie snutym wizjom o początku końca klubu. Fatum, firmowane nazwiskiem właściciela, jakoś przestało działać. Na chwilę obecną piłkarze z północnej Anglii są wszak liderem Championship.

Blog lukasekspert

Iberyjskiego. Mimo korzystnej pozycji w tabeli po tych zespołach oczekuje się znacznie wiecęj. Między innymi równej gry. Z tym mają kłopot Trójkolorowi a najlepszym przykładem na to jest ostatni remis z Rumunią ( z którą na Euro 08 Francuzi także zremisowali ) odniesiony na własnym terenie. Po kompromitacji w czasie europejskiego czempionatu rok temu postanowiono dać kolejną szansę Raymondowi Domenechowi i okazało się, że to był błąd. Szkoleniowiec nie potrafi.Apoel Nikozja 2009-08-30 Po raz kolejny żaden polski zespół nie przebrnął kwalifikacji umożliwiających grę w Champions League. Po kompromitującym dwumeczu z estońską Levadią Talinn i odpadnięciu Białej Gwiazdy już w II rundzie eliminacji pozostaje nam już tylko wierzyć, że za rok los będzie łaskawy i Mistrzowi Polski uda się zagrać w klubowych mistrzostwach.