O czym chcesz poczytać na blogach?

Eurobank

Jak to się robi po ludzku czyli o rozkułaczaniu i takich tam.

Dla Pani PrezesUrzęduMiejskiego Rzecznika Praw Konsumentów w Warszawie PaniMałgorzatyRothert i Pana Dyrektora Generalnego Polbanku (banku co jestekspertem od załatwiania po ludzku) Pana Kazimierza Stańczaka.

FP.

Komentarzy: 0 Polbank załatwia zawsze po ludzku cz1 2009-06-10 Dzisja przy niedzieli tylko kawałek skradzionego z sieci akapitu.

1.

Polbank (EFG Eurobank Ergasias S.A. Spółka Akcyjna Oddział w Polsce) – bank, który pojawił się na polskim rynku 14 lutego 2006 roku. Wchodzi w skład greckiej grupy kapitałowej EFG Eurobank Ergasias i działa na podstawie greckiej licencji. Bank ma 200 oddziałów w całym kraju (lipiec 2008)[1] Dyrektorem Generalnym Polbanku jest Kazimierz Stańczak.

PolbankEFGjest częścią grupy kapitałowej European Financial Groupz siedzibąwGenewie, która jest udziałowcem stabilnych banków orazinnychinstytucjifinansowych na całym świecie.

Bank posiada sieć 105 oddziałów własnych oraz 95 placówek partnerskich (lipiec.

erotyczne-rozmowy.blog

Bank 2009-05-25 21:54:27

Znowu sie tu zamieszało.

Ja zostałam przyjęta w listopadzie. W grudniu jeszcze jedna Pani, no i Pan w styczniu. 50% kadry to nowi ludzie.

Piewszy "wymiękł" facet, no ale on dostał netto prawie dziewięc stów więcej niż ja... Dali mu tyle, bo wcześniej piastował stanowisko kierownika Multibanku. "Zachorował" pod koniec lutego. Zostawił sporo zaległości, które przejęłam ja. Wygrzebałam się z nich prawie. 

Teraz odpadła Pani. Ale o niej to wiedziałam, że wymięknie. Menedżerka dała jej popalić. No ale Pani niepotrzebnie kłamała, że Eurobank zajmuje się kredytowaniem rolników i wiekszych firm... Robiłam kredyty Eurobanku więc wiem. Pani "zachorowała" do końca swojej umowy o prace to jest do 30 czerwca. Dzisiaj mąż zabrał pieczątkę i zszywacz, który po niej pozostał. Nawet się nie pożegnała. Dziwne, myslałam, że się rozumiemy, pracowałanm z nią w jednym pokoju przez pół roku. Pewnie uważa że jestem pupilką szefowej. 

Jedna jedyna zostałam tej biednej menedżerce, więc chyba jestem PUPILKĄ. Szkoda mi szefowej, dzisiaj prawie się załamała. No ale fakt, ostra jest - ale ja nie z piewszej łapanki jestem, tyle lat pracowałam z lekarzami, że zadna.

Porównanie lokat - Onet.pl Blog

Przez Radę Polityki Pieniężnej to założenie lokaty ze zmiennym oprocentowaniem może być dobrym wyborem, jest szansa, że w trakcie trwanie lokaty jej oprocentowanie będzie rosnąć. Trudno jednak przypuszczać, aby mimo wszystko jej oprocentowanie przebiło oprocentowanie lokat z dzienną kapitalizacją odsetek. Oprocentowanie wyjściowe lokat ze zmiennym oprocentowaniem jest w tej chwili bardzo niskie stąd też nikła popularność wśród klientów. Średnio biorąc pod uwagę okres 3-miesięczny, na lokacie ze zmiennym oprocentowaniem zyskamy 3,4%. W tym samy okresie na lokatach ze stałym oprocentowaniem mamy gwarantowane 4,3%. Jedynie Eurobank oferuje tego typu lokatę z dosyć wysokim oprocentowaniem przekraczającym 5%. Dosyć dobrze prezentuje się na tle konkurencji Raiffeisen Bank oferujący na swojej lokacie 4,65%. W przypadku innych banków, nawet zwyżka oprocentowanie o 1 punk procentowy w czasie trwania lokaty ze zmiennym oprocentowaniem nie zagwarantowałaby nam przebicia lokat ze stałym oprocentowaniem, które możemy założyć już teraz i nie ponosząc ryzyka związanego z tym, czy RPO podwyższy stopy procentowe czy też nie. Nastawiając się na zwyżki oprocentowania warto wybrać lokatę w Eurobanku lub któreś z kont oszczędnościowych lub lokat.

kolorowa-szarosc-zycia.blog.pl - bo życie jest piękne

Od prawie trzech lat był moim wzorem ideowym. W poniedziałek we Wrocławiu, w wieku 43 lat zmarł Mariusz Łukasiewicz. Wizjoner, człowiek niebanalny, który swoje wizje potrafił skutecznie realizować.

Wielu zobaczy w nim tylko osobę z trzydziestego miejsca listy najbogatszych Polaków tygodnika Wprost. Biznesmena w pogoni za kasą. To bardzo krzywdzące. Większość nawet nie wie, kim był. Mariusz Łukasiewicz to twórca największej firmy pośredniczącej w kredytach ratalnych, Lukas SA, jednego z większych, a na pewno najbardziej nowoczesnego i przyjaznego polskiego banku detalicznego, Lukas Bank SA oraz najnowszego przedsięwzięcia, dynamicznie rozwijającego się Eurobanku.

To uosobienie sukcesu, osiągniętego ciężką pracą, realizacją śmiałych wizji, uporem i konsekwencją. Dzięki tym cechom z firmy, którą jako jeden z trzech udziałowców założył gdzieś w okolicach 1989 roku z kapitałem 100 tysięcy dolarów, Mariusz Łukasiewicz stworzył do 2002 roku firmę wartą 350 milionów dolarów, w której nadal zachował aż 25% udziałów.
Ale nie o to wszystko chodzi. Te liczby mają jedynie zobrazować to, jakim niezwykle skutecznym był biznesmenem i menedżerem. Krezusów i krętaczy polskiego biznesu, Kulczyków, Gudzowatych... nie można żadną miarą z nim porównywać.

To człowiek czynu, który.

xaoo & turbia blog

Mlodych ludzi bez porzadnego zaplecza finansowego za plecami, przemienia sie w slepa uliczke na koncu ktorej widnieje znak 'no way'
wniosek jest jeden, niepowtarzalny: bez kasy ani rusz
wiec jak do cholery otworzyc swoj wlasny, maly biznesik ktory daje ludziom takim jak ja tak wiele szczescia ?
ja tego nie wiem, ale nie poddam sie, bede myslal, liczyl, lazil, pytal sie i kombinowal, az wkoncu moze mi sie uda...
a dla tych, ktorzy mysla ze chce otworzyc biznesik po to zeby trzepac na nim kase, mowie stanowcze "NIE"
sa ludzie, ktorzy robia takie rzeczy bo to lubia, przyklad: swietej pamieci Łukasiewicz, ktory stworzyl takie instytucje jak EFL, Lukas Bank czy Eurobank...
prowadzenie lokalu czy firmy to dla niektorych czysta przyjemnosc a zysk to efekt uboczny spowodowany wymogami gospodarki [firma nie moze przynosic strat bo to ja wycofuje z obiegu]
tak wiec ja bede walczyl z samym soba i biurokracja a takze z ludzmi, ktorzy caly czas mowia mi ze napewno mi sie nie uda...

xaoo

skomentuj (4)

zzl 2005-04-29 15:57:18

tegoroczny dlugi, majowy weekend zapowiada sie malo obiecujaco, gdyz w planach jest 'weekend z ksiazka', a w dodatku z ksiazka z uczelni... pewnie pomyslicie sobie ze cos tu nie gra, ale takie sa fakty... xaoo bedzie sie.

I'm Still Real Frajer... - czyli kariera frajera w kraju pełnym frajerów

2009-09-29 | 17:57:08
autor: pimp71 | skomentuj (2)
Dzisiaj w firmie urządziliśmy sobie istne "Las Vegas Parano" a całe zajście sprowokował niespodziewanie nasz kierownik. Ciężko się potem słuchało przez telefon o mojej babci która może skończyc w szpitalu psychiatrycznym. Rozpoczyna się brutalny wyścig z czasem w którym stawką jest mieszkanie. To naprawde żałosne że w tym kraju wielu z nas musi czekać na smierć bliskich aby w końcu przejść "'na swoje". Anyway, gdyby nie przypadek w postaci pustego bankomatu Eurobanku na Nowym Dworze nie zobaczyłbym Ciebie w Magnolii. Uciekłem jak rasowy tchórz...
It's Been A Long Time
2009-09-29 | 00:00:54
autor: pimp71 | skomentuj (3)
Wrzesień miesiącem zmian, tak mówił Truteń. Coś tam dookoła się w sumie pozmieniało ale czy na dobre czy na gorsze to ja sam już nie wiem. Miesiące uciekają tak szybko że aż strach jak się patrzy na kalendarz. I pewnie jak wyląduje w siedemjeden zima to na pełnej piździe tak że każdy z nas będzie srał pod siebie z zimna i błagał o litość..