O czym chcesz poczytać na blogach?

Eunice

hello beautiful. ;3 - Onet.pl Blog

Że jest tak wartościową osobą! – ku mojemu zdziwieniu obok Eunice stał mój najlepszy przyjaciel – bez dwóch zdań. 
-Stul pysk brzydalu. Ciebie o zdanie nikt nie pytał.
-Ej! Nie nazywaj go tak! – wręcz warknęła na nią blondyna.
-Ooo. No tak zapomniałam. Przecież jesteś w nim zabujania do szaleństwa! No tak, jaki on słodki..Jaki wspaniały…Chciałabym mieć z nim dzieci, chciałabym z nim stracić dziewictwo! – powiedziała wredna brązowowłosa. 
-Jak…jak możesz…- mówiła przez łzy moja anielica.
Tłum zaczął się krztusić ze śmiechu, a Zan stał osłupiały. Eunice nie wytrzymała presji. Wybiegła prosto z tłumu. Nie wytrzymałam…
-Szmato! Suko! Nie daruje Ci tego! Nie musisz się wyżywać się na innych jeśli masz coś do mnie! Co? Tak się mnie boisz, że nie potrafisz mi powiedzieć wszystkiego w twarz? Widzisz…powiedziałaś tu o dziewictwie swojej najlepszej przyjaciółki…O przepraszam! Swojej BYŁEJ przyjaciółki. I co sądzisz że jesteś fajna?! Ona przynajmniej jest porządna i nie puszcza się tak jak ty z każdym chłopakiem w szkole! Czekaj, z Brain’em z drużyny koszykarskiej to chyba z pięć razy w szkolnym kiblu na trzecim już było hm? 

Kawiarka ZaFraapowana

Miała oddanego brata-nekromantę, który zwołał chłopaków z dzielnicy i razem czają się teraz na księcia w ciemnym zaułku, w dodatku książę wszędzie zostawia brudne skarpetki, a księżniczka zaczyna okropnie tyć, to pryska cała magia pierwotnej baśni. I tak to wyglądało ze „Świętymi z Bostonu” – okazało się, że po finalnym „żyli długo, szczęśliwie i do końca swoich dni mordowali złych” nastąpił ciąg zdarzeń, który odarł pierwszy film z magii.

Z jakichś powodów Paul Smecker (Willem Dafoe) musiał zostać zastąpiony agentką specjalną Eunice Bloom (Julie Benz) – już to źle wróżyło, bo Paul Smecker był postacią absolutnie genialną. A jednak okazało się, że jest jeszcze gorzej. Eunice Bloom to twarda, błyskotliwa i złośliwa agentka, której wszyscy się boją i której nikt nie podskoczy. Jej ciętymi ripostami można kroić dojrzałe pomidory. Przynajmniej w założeniu. Bo prawda jest taka, że Fraa była niemożebnie zirytowana niemal każdym wystąpieniem Eunice. Począwszy od denerwującej intonacji, a skończywszy na nieustannym podkreślaniu zajebistości agentki i wtórne udziwnianie, typu retrospekcje z udziałem Eunice (a.

BLOG BYŁEJ KLASY F !

W trójkęprzy jednej ławce. Jeżeli się nie da, to jak najbliżej siebie, by w spokoju i ciszy... spożywać czekoladę, twixa, czy co tam jeszcze im nie zabrali. Pełni funkcję zastępcy przewodniczącego klasy. Do jej obowiązków należy przypominanie Paulinie o oddawaniu plakatow w terminie :-).

Lubi język angielski i biologię. Na jej miejscu już byłbym lekarzem w Irlandii...

Poza tym śpiewa w chórze gospel, nie ma szczęścia do nauczycieli z techniki (ale któż go ma?), nauczyciela szachów i paru innych rzeczy...

Na koniec prawie tradycyjnie znaczenie imienia:

Eunika, Eunicze, Eunice - imię żeńskie pochodzenia greckiego, składające się ze słów eu "dobrze" i níke "zwycięstwo". Imię rozsławił Henryk Sienkiewicz, który nadał je w powieści Quo vadis Eunice, ukochanej Petroniusza.
Znane osoby o tym imieniu:
- Eunice Waymon
- Eunice Barber
Imię występuje również w Biblii. Jego nosicielką jest matka Tymoteusza, znaleźć je można w drugim liście do Tymoteusza 1:5.

 

Opinia pana Ździcha: Sienkiewicz? Quo Vadis? Eunika? To są chyba jakieś wytrwane wina, bo ja ich nie znam...

 

Renesansowa Parafia

W Rzymie wybudowany kościół ku ich czci. Dziś z tego kościoła pozostały tylko ruiny. Pamiętkę św. św. Mariusza, Marty, Audifaksa i Abachuma obchodzi się 19 stycznia.
Mariusz to imię łacińskie, wywodzone od rzymskiego rodu Maria.

21:06, yarcopolo52
Link Dodaj komentarz »
Eunica

Eunika, Eunice - imię żeńskie pochodzenia greckiego, składające się ze słów eu "dobrze" i níke "zwycięstwo". Imię rozsławił Henryk Sienkiewicz, który nadał je w powieści Quo vadis Eunice, ukochanej Petroniusza. Gdy chciał on oddać ją w prezencie Markowi Winicjuszowi, nie zgodziła się. Razem z nim popełniła samobójstwo, ponieważ miał on zostać stracony przez Nerona. Zrobili to podczas hucznej, pożegnalnej kolacji w domu Petroniusza.

Imię występuje również w Biblii. Jego nosicielką jest matka Tymoteusza, znaleźć je można w drugim liście do Tymoteusza 1:5.

Eunika imieniny.

Severus Snape - Książe Półkrwi - Onet.pl Blog

 Rzuciłem się w stronę Blanche, która nadal z tryumfującym wyrazem twarzy siedziała przy stoliku. Musiałem ją jak najszybciej wyciągnąć z tego piekła. Teoretycznie walczących po naszej stronie było więcej, a jednak kilku ministrów magii nie dało polecenia ataku dla swoich aurorów. Zmiąłem w ustach przekleństwa uchylając się przed złowrogim zaklęciem. Tylko, że byłem stanowczo za daleko.

- Czyżbym spotkał moją kopię? – zapytał Nott głupio. – Jest nas o jednego za dużo! Avada…

- Confundus! – krzyknąłem przerywając jego inkantację.

Siła zaklęcia była tak duża, że upadł na ziemię. Czyjaś drętwota przemknęła mi koło ucha. Obróciłem się w tamtą stronę. Hermiona Granger oberwała od Eunice Storm. Dziewczyna z głupim uśmiechem stała nad nią najwyraźniej chcąc rzucić jeszcze.