O czym chcesz poczytać na blogach?

Eukanuba

Balonowy Blog - balonjunkie blog

To się nie rymuje. Baw się razem z Kubusiem. Bez beki. Ja wolę czerwone. To się odkręca? Dżem (czyt. dyżem). Napisałaś sprawdzian? Za pięć. Noc jeszcze młoda. Ale zajebista pogoda. Cztery osoby na Indie. Maras będzie jeszcze. Ale słuchaj, bo on mi powiedział. Na 18 twojej siostry. Fucktory. Jo tam gówno prawda, nic do uszu nie wchodzi. Naleśnik z gaciami. Nie tędy, nie tędy Goran! Eksperyment. Teraz zrobię eksperyment. Czy umiecie coś tam , coś tam. Jest? Jest! Dajcie mi. Zostawimy ci okruszki do wciągnięcia. O, Marta, jak ty szybko ciągniesz! To nie był śnieg. Chowamy jedzenie. Kupę lat! Już zniknęło. Muszę odprowadzić Maćka do szkoły. Joł Stonka! Eukanuba. To jest karma dla psów. Pedicure Pal. Ja czekam aż Marek zaśpiewa "Mydełko Fa". Sto lat! (butelka została stłuczona) Opowiedz mi co z Karolem. No co ty. Zaraz przyjdzie Zygmunt Hajzer z tą miską. Ale ja mam pranie. Janie, zetrzyj kurze. Agata Chrystus. Mandaryna przerabia Led Zeppelin? Kiedy macie koncert, bo się moja szatniarka dopytuje? Z Benny Hillem. Sama utkałaś? Jak w reklamie Nutelli prawie. To następna impreza u Marcina w czwartek. Z Nutonem. Gramy we wtorek na juwenaliach. I zapadła taka niezręczna cisza. Marcin teraz. Widziałem go wczoraj z dziwnym metalem na przystanku. W wymownym transie. Przejdźmy dalej. Minęła kolejka. Widziałam orła cień..

kreda32

W utrzymaniu adekwatnej wagi, ale nie tylko. Są to też karmy, w składzie, których nie brak tych składników, które dostarczają psu potrzebnej dziennej dawki energii. To, co pozwala nam też odróżnić karmę dla juniora od karmy dla dorosłego psa to jej konsystencja. Karma dla juniora ma w znaczącej liczbie sytuacji postać dość drobnego granulatu. Jedzenie dla dorosłego i starszego psa jest za to większych rozmiarów. Jeśli masz wątpliwości to nasz sklep zoologiczny online W ogromnej liczbie przypadków zalecana karma dla psich seniorów to karma firmy Royal Canin, 1st Choice, Acana, zaś dla niewielkich psów weterynarze polecają przede wszystkim takie korporacji jak: Eukanuba, Purina i Animonda.

Szczegóły wpisu

Komentarze:
(0)
Tagi:
brak
Autor(ka):
kreda32
Czas publikacji:
poniedziałek, 02 kwietnia 2012 04:10

Opcje

  • Przejdź do.

Zielone Anioły - Onet.pl Blog

Pomóz dobermanom!!! www.nadzieja-dobermana.pl
www.stoppseudohodowcom.org

Filmy
  •  film o bezdomnosci zwierzat
  • Przyczyny wege - ("Chew on this")
  •  Iams (Eukanuba) = okrucieństwo
  •  Testowanie 1-2-3
  •  Psi los...

let's ♥ yorkies! - Onet.pl Blog

Hej! Jest weekend i mam troszkę czasu, by dać wam pierwszą "Poradę". Jak już pewnie przeczytaliscie w tytule jest to ważna porada: Jak poprawnie żywić Yorka. No to zaczynajmy.

Przy zakupie Yorka (i nie tylko) trzeba się zapytać hodowcy co jadł piesek u niego do tej pory. W moim przypadku była to karma Pedigree. Można kontynułować żywienie hodowcy, ale można też tak jak ja sprawdzić większość karm wyższej jakości :) Oto polecane i jedzone karmy przez Nikusia, najpierw suche (chrupki):

- Rojal Canin,

- Eukanuba.

To są według nas najlepsze chrupki dla piesków. A teraz jedzenie miękie (w puszkach, saszetkach itd.):

- Pedigree,

- Cesar.

Są to sprawdzone przez nas wysokiej jakości karmy. A teraz polecę wam warzywa i owoce, które Nikuś chętnie i ze smakiem zajada:

- ser żółty,

- marchewka,

- czasem jabłko i banan.

Myślę, że mozecie polegać.