O czym chcesz poczytać na blogach?

Etta james

Oficjalnie Anonimowa

Lubością celebruję jego ciało... Ciało męskie, już nieobce; ciało doskonałe-niedoskonałe. Jedyne, którego teraz chcę; które mnie przyciąga bardziej niż ciążenie powszechne. Przynosi ciepło. Błogość. Boskość. Ukojenie. Tak, pieszczoty smakują lepiej niż... Tak, wolę dotyk i tulenie niż...

 

P.s. At Last w wersji, którą znam... Etta James.

Tagi: Ann Anders ciało Freud kobieta łechtaczka pieszczoty pochwa
13:47, naloznica_krola_artura
Link Komentarze (5) »
.

Blog Rwacia

Spodziewanego kaca :) I chyba w koncu odwaze sie powiedziec Ci droga K. to co mysle i czuje, nie napisze tego w liscie bo chociaz papier wszystko zniesie nie lubie przekazywac zadnych wiesci, czy to dobrych czy to zlych, przez takiego poslanca. Wiec do jutra, oby slonce zaswiecilo przepieknie, gdyz bedzie mi jutro potrzebne, w duzych ilosciach :) A teraz jeszcze zanim pojde do domku Etta James i At last :) Jak to bylo? Ta piosenka z delikatna nutka dekadencji :)
Dobranoc

Rwac, dnia: 2002-05-16 00:35:16
skomentuj (9)
Lektura

A rwac wlasnie trwa pochloniety lektura Harrego Pottera i zupelnie nie rozumie malkontentow wybrzydzajacych na ta pozycje. Wszak czyta sie to.

...bo dorosłość zaczyna się od zmian...

Komentarz »
środa, 18 listopada 2009
The sea of tears...

Czyli przypomnienie starej, starej piosenki w genialnym remaku. Niedocenionej. Błyszczącej jak diament wśród starych oldies goldies.

 

Etta James - All I could do was cry

I heard church bells ringing
I heard a choir singing
I saw my love walk down the aisle
On her finger he placed a ring

Oh, I saw them holding hands
She was standing there with my man
I heard them promise "Till death do us part"
Each word was a pain in my heart


All I could do was cry
I was losing the man that I loved
And all I could do was cry

 

B. Davis doskonale wiedział, na co stać Ettę. Doskonale dobrał emocje, słowa, muzykę. Nie ma dla mnie genialniejszej piosenki o miłości, która mnie omija...

Polecam w wykonaniu Beyonce pochodzącego z albumu Miss Swing Miss Soul wydanego w tym roku. Etta była dobra, ale Beyonce pobiła wszelkie granice smutku swoim genialnym głosiskiem.

15:27, czas_zmian
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 17 listopada 2009

how to disappear completely

naughtyplum
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 29 marca 2011
Takk

Ósma rano, bezczelne słońce prześwietla twarz jak kliszę, Etta James śpiewa, że wolałaby oślepnąć, niż patrzeć jak jej mężczyzna odchodzi z inną, mezalians taniej herbaty z miodem okazuje się nader nieudany.

I choć poranki są najgorsze, bo z niewiadomych przyczyn tuż po przebudzeniu ma myśli samobójcze albo czuje się jak Patrick Bateman z American Psycho, dziś, mimo wszystko: Tak.