O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Etta

HP- prawda o Harrietcie Riddle - Onet.pl Blog

Norze Weasley’ów. Oczywiście bliźniacy od razu zaczęli jej dokuczać, że wygląda jak dziewczynka i zaproponowali jej zrobienie profesjonalnego makijażu, jednak Hari grzecznie odmówiła i wypiła kolejny łyk herbaty. Cały czas powstrzymywała się by nie założyć nogi na nogę lub nie wykonać jakiegoś innego gestu, którego jako Harry Potter nigdy nie robiła. Było ciężko ale jakoś dała radę przejść bez problemów przez drugie śniadanie, chociaż pani Weasly dziwnie na nią popatrzyła gdy zjadła tylko jednego naleśnika. Następnie ktoś rzucił hasło quiddich i Etta została zaciągnięta na łąkę niedaleko Nory, która robiła Weasley’om za boisko do quiddicha. Miała tylko nadzieję, że Tom również miał jakiś talent do tej gry, bo jak nie to będzie nieciekawie. Jak nie patrzeć talent do quiddicha dostała od Jamesa jako część zaklęcia adopcyjnego, które już tak jakby nie całkiem działało. Wciąż była dziedziczką i w ogóle ale już nie posiadała żadnych cech po swoim przybranym ojcu. Trochę niepewnie wzbiła się w powietrze jednak jej wszelkie wątpliwości zostały rozwiane gdy tylko poczuła to znajome uczucie.

Blog Rwacia

Dumania, z malym kajecikiem pod bokiem, po czym zanurze sie w slowa skierowane do kogos i w przestrzen zarazem, wypelnie biel kartki obrazami jakie w glowie sie narodza bo to w moim przypadku najlepszy sposob na spodziewanego kaca :) I chyba w koncu odwaze sie powiedziec Ci droga K. to co mysle i czuje, nie napisze tego w liscie bo chociaz papier wszystko zniesie nie lubie przekazywac zadnych wiesci, czy to dobrych czy to zlych, przez takiego poslanca. Wiec do jutra, oby slonce zaswiecilo przepieknie, gdyz bedzie mi jutro potrzebne, w duzych ilosciach :) A teraz jeszcze zanim pojde do domku Etta James i At last :) Jak to bylo? Ta piosenka z delikatna nutka dekadencji :)
Dobranoc

Rwac, dnia: 2002-05-16 00:35:16
skomentuj (9)
Lektura

A rwac wlasnie trwa pochloniety lektura Harrego Pottera i zupelnie nie rozumie malkontentow wybrzydzajacych na ta pozycje. Wszak czyta sie to niezwykle przyjemnie, nie sprawia mi w kazdym razie ta ksiazka takiej przykrosci i meki jakim bylo zabranie sie do arcydziela literatury polskiej, nagrodzonych Noblem "Chlopow". Przyznaje bez bicia, bardzo lubie.

...bo dorosłość zaczyna się od zmian...

Yeah and now the wedding's over
Rice, rice has been thrown over their heads
For them life has just begun
But mine is at an end

All, all I coul do, all I could do was cry
All I could do was cry
I was losing the man that I loved
And all I could do was cry

 

B. Davis doskonale wiedział, na co stać Ettę. Doskonale dobrał emocje, słowa, muzykę. Nie ma dla mnie genialniejszej piosenki o miłości, która mnie omija...

Polecam w wykonaniu Beyonce pochodzącego z albumu Miss Swing Miss Soul wydanego w tym roku. Etta była dobra, ale Beyonce pobiła wszelkie granice smutku swoim genialnym głosiskiem.

15:27, czas_zmian
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 17 listopada 2009
Zaległości z listopada.

2 zaległe notki napisane przy braku neta.

11 listopada 2009

Topię się w sobie
W.

A bo życie jest zbyt wielkie żeby było jednorodne :P - Onet.pl Blog

Spahria.pl - Eragon i Najstarszy
Felix, Net i Nika


28 lutego 2012
Zimna zimaaa!
W ciągu dwóch miesięcy odeszło tyle zdolnych kobiet. Etta James, Irena Jarocka, Wisława Szymborska, Whitney Houston. Czy nie za dużo jak na taki krótki okres? :X
Na tegorocznych Grammy uhonorowano śmierć Etty i Whitney. Po czasie nieobecności powróciła również w wielkim stylu Adele. Pierwszy występ na żywo po operacji, nagrodzony długimi brawami, no i masa nagród. Adele dobiła do rekordu Beyonce sprzed kilku lat.
Dowiedziałem się o tym wszystkim gdy przyszedłem zmęczony z lekcji rysunku w poniedziałek wieczorem. Potem jeszcze zobaczyłem film z Niemcami dziękującymi Polakom za protesty ACTA i tak mi się jakoś.

Notki z prowincji

Mnie nie zaprosił do tej pory i nie zaprosi. Wiem to. Ja, moje popieprzone życie, zupełnie nieciekawa aparycja i niemożność znalezienia tematu do rozmowy, to najwyraźniej odpychająca mieszanka. Jestem marginesem społecznym, odszczepieńcem, buntowniczką bez powodu. Jestem nikim. 

Jak śpiewa klasyk: "Last Chistmas I give you my heart, but the very next day you give it away. This year to save me from tears(...)" nie dam go nikomu. Nikomu się nie przyda serce z kamienia i lodu.

Ckliwy, sentymentalny wpis. Ckliwy i sentymentalny okres przedświąteczny. I chuj.

(Etta James brzmi w pracy rewelacyjnie. Nie kontroluję tego i spaceruję korytarzami w rytmie "I just wanna make love to you". Fuck it.)

Tagi: marudzenie muzyka
16:18, yamya
Link Dodaj komentarz »

Dużo śpię. Boli mnie głowa. Może to przez śnieg, który właśnie.

Open up your eyes. No what you'll find. [summertime anthem] - Onet.pl Blog

"Do U want more chickens, baby?" biegnący wzdłuż pośladków i bezskutecznie próbując się powstrzymać wybuchnęłam głośnym, spazmatycznym śmiechem, tarzając się z radości po drewnianym podeście. Kiedy nieco ochłonęłam i powróciłam do pozycji siedzącej, chłopak wlepił we mnie osłupiały wzrok. Podniosłam się z miejsca i zrobiłam krok w jego stronę, potykając się przez nieuwagę o wciąż pełną skrzynkę jabłek.
- Em... cześć - bąknęłam. - Etta jestem - wyciągnęłam do niego rękę w geście powitania. - Przepraszam, za mój nietakt, ale sam wiesz...
- Rozumiem, rozumiem - zaśmiał się głupkowato i uścisnął moją dłoń. - Joe.
- Wy... jesteście braćmi, tak? - zapytałam, zerkając na zmianę to na Nicka, to na Joe'go. Siedząc obok siebie nie byli specjalnie podobni, ale obaj mieli.

Etta james

Oficjalnie Anonimowa

Lubością celebruję jego ciało... Ciało męskie, już nieobce; ciało doskonałe-niedoskonałe. Jedyne, którego teraz chcę; które mnie przyciąga bardziej niż ciążenie powszechne. Przynosi ciepło. Błogość. Boskość. Ukojenie. Tak, pieszczoty smakują lepiej niż... Tak, wolę dotyk i tulenie niż...

 

P.s. At Last w wersji, którą znam... Etta James.

Tagi: Ann Anders ciało Freud kobieta łechtaczka pieszczoty pochwa
13:47, naloznica_krola_artura
Link Komentarze (5) »
.