O czym chcesz poczytać na blogach?

Etna

Grösste Trommel der Welt

podczas festiwali perkusyjnych i kursów mistrzowskich dla perkusistów- uczniów i studentów klas perkusji.

Warsztaty bębniarskie Ryszarda Bazarnika odbywały się trzykrotnie podczas Festiwali perkusyjnego Crossdrumming, trzykrotnie w ramach Międzynarodowych Forum Perkusji,..

Warsztaty bębniarskie R. Bazarnika zabezpieczone są  jego największą w kraju kolekcją instrumentów etno:

180 bębnów afrykańskich i 14 dużych bębnów(150cm średnicy membrany)

Jest twórcą Największego Bębna Świata(10 metrów średnicy membrany). Warsztaty bębniarskie wokół tego instrumentu giganta stanowią nieopisane przeżycie dla uczestników.

Kontakt: http://warsztatybebniarskie.com

Warsztaty bębniarskie Ryszarda Bazarnika

Ryszard Bazarnik- jest jedynym polskim artystą i.

Scena Etno

Na muzyce z Afryki i Jamajki, szybko przekroczyliśmy geograficzne, stylistyczne i kulturowe granice, zajmując się i grając muzykę ze wszystkich stron świata.

Scena Etno realizując Muzyczne Wyzwania Specjalne, powołujemy do życia etniczne zespoły grające na specjalnie zestrojonych ze sobą przedmiotach codziennego użytku - garnkach, kołach rowerowych, rynnach, rurach kanalizacyjnych, cegłach, piłkach futbolowych.

Dla widzów żądnych niecodziennych atrakcji Scena

Moje życie.

Witam ponownie na moim blogu! Dziś wam opowiem jak mi mijają ferie. Ogólnie jest w porządku, siedzę na blogu gram w gry iii... bawię się z etną. Moim psem o którym wam mówiłam już kilka razy a i jak coś to mam naszą klasę jak coś to pisać w komentarzach to wam powiem moje imię i nazwisko. No a teraz przechodzę do rzeczy przepraszam że nie wstawiłam zdjęcia etny ale nie mam go wgranego na kompa i nie wstawiłam bardzo mi przykro może innym razem a moja psinka ma już 9miesięcy jest coraz starsza a i wiecie co niedawno odkryłam że etna urodziła się na wielkanoc 5kwietnia no wiedziałam ze urodziła się 5kwietnia ale nie wiedziałam że wtedy jest wielkanoc  ja nie zabardzo wiem kiedy jest jakie święto zawsze zapominam raz zapomniałam że są mamy urodziny. I nawet czasami mi się myla że mój brat urodził się w 1989roku a on urodził się w 1998roku heh. Wtedy było dużo śmiechu. Na ogół mama mnie porównuje do psa bo ja jestem niejadkiem i moja etna jest niejadkiem albo ze jak bendę niegrzeczna to mnie mama wsadzi do etny budy (ja tam się mieszczę raz sama to próbowałam i nawet jest tam wygodnie).

PoKeMoNy xD - Onet.pl Blog

/mdleje/

< @ > I co żeś zrobił? Teraz go nieś!

< S > Ja tam wole żeby on tu leżał...

< @ > A jak masz zamiar niby trafić.... tam gdzie idziemy... Gdzie my tak w ogóle idziemy? O_o

< S > Myślałem, że ty wiesz.

< @ > Wiedziałam gdzie idę póki nie spotkałam Asha, który zaproponował, że pokażę mi skrót. =.=

< S > Jak zwykle to wina tej cholery

< @ > A może Etna i Iru wiedzą gdzie jesteśmy w końcu jakoś tu trafiły nie?