O czym chcesz poczytać na blogach?

Etka 7.2

Memories.

Skomentuj (6)


NiEdZiElA ...
Witam ... Dziś humorek mam nie sbyt jeszcze po tym spacerku z Etka to się kompletnie załamałam, egh =( Poprostu nie mam ochoty na nic ... Siedze sobie przed kompem i oglądam jakieś popierniczone teledyski =/ Chciałam napisać pare słow do EwCi bo ostatnio może ją troszq uraziłam swoim zachowaniem wiec ... Ewciu Przepraszam Cię bardzo ... ;( nie wiem dlaczego tak napisałam =( przepraszam ... jak chcesz mi pomóc to rób co chcesz, nie bede Ci w tym przeszkadzać ... wiem, że nie zdziałasz wiele ale to może choć troszeczke pomoże ... To tyle na ten temat =| ... Jutro szkoła i zdeczka nie chce mi się do niej iść. No ale taka Etka naprzykład nie idzie bo wybiera się do domu opieki społecznej jutro zamiast lekcji. Ja też bym chętnie poszła ... No ale Olka mnie nie zapisała więc nie pójdem ... Zresztą nieważne, nie lubie i tak jak i tak chodzić w takie miejsca bo mi się źle robi w sercu jak widze tam tych ludzi =/ Mam nadzieje, że ja nigdy tam nie trafie i napewno nie oddam tam swoich rodziców!! To moge powiedzieć już teraz i być tego pewna! Ehh coraz bardziej odechciewa mi się znów żyć ... A dlaczego ... to chyba jasne =/ przynajmiej dla niektórych ... Teraz to już nie wiem co pisać ... Zresztą czy to ważne czy pisze notki czy nie? Czy to ważne czy one się tu pojawiają? Czy to ważene, że ja tu jeszcze.

Bez miłości - notatki wrocławskie i żagańskie - Onet.pl Blog

nowe haiku z kwietnia 2012 (waldgery; 06.04.2012)
Nowe haiku (waldgery; 02.04.2012)
Brak tytułu (waldgery; 29.03.2012)
Idąc wolno, zmęczonych krokiem (waldgery; 29.03.2012)
Brak tytułu (waldgery; 24.03.2012)
Śmierć prof. Jadwigi Kaliszewskiej (waldgery; 22.03.2012)
W Żarach /i inne refleksje/ (waldgery; 16.03.2012)
Brak tytułu (waldgery; 11.03.2012)
Brak tytułu (waldgery; 27.02.2012)
Co mnie inspiruje (waldgery; 23.02.2012)
utalentowani]


*
Prą na szkło, utalentowani.
W głowie tupot siara (z) siar / czysta.
Gryzie palce mistrz Jan - pianista.
Klną, piją (jak szewc?*) melomani.

*
Cud w prasie (w rocznicę) noblista.

*
Po etka T.: Piszę na bani.
Ach, debiut mój w Radio, w Tiranie.

*
Księgowy Kant, ekwilibrysta.

*
- Wysoka jest, wiem, sławy stawka.
Art nova. Klękajcie narody
(konkurencja pod nogi mi kłody),
tyłkiem dziś maluję po ławkach.

*

polskihiphop blog

"czarnulka"...
jejq mamy juz tego blogaska 15 min i tak sie cieszymy..., ze niewiemy co robic... napewno sie tu nie znudzicie... bedzie wesolo kolorowo i wogole ql... a to fszystko dzieki jarkowi naszemu qmplowi... jarek thx :* ... mysle ze jak sie rospiszemy to bedzie to piekny bloqasek... jejq jeszcze mamy rumienice i chce mi sie plakac, bo nie wierze(czrnulka)... niefiemy... co jeszcze pisac... ale juz nie dlugo zobaczycie juz nowy... (odmieniony blq)
paps kofane ludki ;) cmokaski 4 all :*null
skomentuj (6)
2003-08-23 11:24:24 >>

Jumpa Jumpa Jumpa pa mamy bloga Ha Ha Ha :):):)


siemanko loodziska!
To ja Etka:D Nareszcie mamy bloga z czarnulka, z czego bardzo sie ciesze;) hihihi czarnulka az sie poplakala ze szczescia hihi biedaczka... :P serdeczne pozdrowienia dla JaRaA:D to dzieki tobie mamy bloga i dzieki tobie czarnulka sie poplakala;) ze szczescia oczywiscie:) wielkie tnx za to:D hmm... nie wiem co pisac... acha mam prosbe do wszystkich... jak tu wejdziecie to zostawcie po sobie jakis slad, skomentujcie notki bedzie nam bardzo milusi:):):) to chyba narazie wszystko, pozdrawiam i papusi:D

skomentuj (3)
2003-08-23 21:43:27 >> siemka tu czarnulka

dzisiejszy dzionek spedzilam przed kompem... i na rowerze... fajniutko bylo ... wlasnie teraz slucham sobie muzy ( dzis caly.

sqad182 -- moje zycie...

Vel GruHa, tOmasZ, MaŁy, Stefan, grUby, lEwy, MałpA, KaczOr, KreCik, SzynkA, MaTeK, PaulinA Z., GrzyBek, WajDuSiA, SZoNy, BudyŃ, MareCzeK, BaraNek vel. iNiSiDe, MelOn, LiseK, LisiOr, ZiOmuś, McEni, KudŁata, KinGa, JaszCZÓrkA, AdAm, ziOmpeL, MusIaŁ, DaVitS, BuniA... i wOgÓle wOgóle wszYstKich O ktOryCh zaPOmniAŁysmY:))
-a TerAz znAjOmkoF z CzaTa:
SzcZegÓlne pOzdrOwki Dla CRAZEGO dzIekI ktÓremu IstniEjE teN bLOg (KrzysIu mAm nadzIeje zE niE zaŁamAlEs siE przeZ naS pSchIczNIe;)) orAz KresKa, Seni, eFeLkA, 18*, MelbA, KessI, OfiECkA, kArinA, TenI, GadU, ShaDoWmAn, JuBy, NiekOfaNa, FasZnA, HeMuŚ, kLOfa, Farbi, fErbi, Ina, iTa, faZZka, scOOby, bOs, MisiAk, Tusiek, malOOtkA, mrOOweK, mAŁy, eTkA, sOpraNO, SiwA, BrudNa, JeaNNy, PaciOr, ziElaQ, mROczNa, hYRnA, HeLLsinG, PiJaNa, SpOwLeR, GaNdzIa...

KrOpkA & MALWA****
skomentuj (5)
2003-07-06 14:21:25 >> LP tHe bEsT...:)


skomentuj (3)
2003-07-07 14:13:55 >> ...WieLkiE NIC...

aLe dzIeSiaJ NUDY... wŁasNie siEdzE sAmA W chAciE (niE ma MALWY) i WpaTruJe sIe w mOnitoR jAk sĘp czEkaJąCy nA kaWaŁek paDlinY... gnEbI mnIe jEszCze jEdnA mYsl... cZy mAlwIniE SiE DoStaŁO oD sTaRszYcH... DlaCzeGO? bO poJechAŁysmY dO ŻaR nA 3 dZiOnkI a JEj rOdziCe nIc o Tym Nie wiEdzIelI... rOzbÓj w BiaŁy dzIeN:) mOge sObiE tYlkO wyObrAzIc jAk tErAz pO caŁym dmu lAtAja dzbAnkI i.