O czym chcesz poczytać na blogach?

Essen

Małpi Świat

Muzułmanów. Oczywiście nie wszystkich, bo wszystkich nie znam. Poznałem kiedyś w Hiszpanii pewnego młodego człowieka z Maroka. Urodził się w rodzinie muzułmańskiej, jednak stwierdził, że chrześcijaństwo jest bardziej wiarygodne, toteż zmienił wiarę. Jego rodzina jednak nic o tym nie wiedziała. Opowiadał, że gdyby ojciec jego poznał ten fakt i spotkał się z nim twarzą w twarz, próbowałby go zabić.

Zabić syna za to, że wierzy w Chrystusa, a nie w proroka.

Wróćmy do Niemiec.

Niedawno niemiecka telewizja wyemitowała reportaż o dzieciach ze szkoły w Essen, którzy są bici, prześladowani i nękani przez muzułmańskich kolegów uczniów. Oczywiście Essen nie jest tu jakimś wyjątkiem. Niemcy mimo iż są narodem bardzo pracowitym, przyrost naturalny wśród rodowitych Germanów jest bardzo znikomy, stąd w wielu placówkach edukacyjnych mają miejsce podobne sytuacje do tej ze wspomnianego miasta.

I oto paradoksalnie młode pokolenie narodu, którego niedawni przodkowie stali się światowym mocarstwem, a każdy inny naród mieli w pogardzie, sami są pogardzani i prześladowani i to na własnym podwórku.

A laicyzacja i postęp.

Swiat malej nieznanej Piosenkarki.... - Onet.pl Blog

Sikus) hehe....tak... to by byla moja cala nota.... jakos wszystko pomieszalam, bo jestem jeszcze !niedobudzona!.... a jak mi sie cos nie bedzie podobac to opisze to na moim drugim, mrocznym blogu, na ktorym pisze notki tylko od czasu do czasu.... jak mnie cos boli.... ale nie ze w sensie boli mnie kostka...hehe... a wiec koncze te notke.... mam nadzieje, ze wyczerpujaca.... i Pozdrawiam serdecznie wszystkich,a najbardziej.... MArtusie (Szalona) :* Ilone:* Merci:* Kamile:* Kimi:* Zabe:* Anie:* Olciee z Opola :) :* i to wszytsko!!! Zyczcie mi jutro szerokiej drogi...haha.... wyjazd: godzina 17:15? Chyba.... spod Essen HBF.... PaPaPa  
wioletkap91 (16:30)
6 No juz Troche jest....;] komenTujcie :]

26 stycznia 2006
Nagrywanie piosenek?? czemu nie!

Gdy dorosne chcialabym zostac mala dziewczynka. - Onet.pl Blog

Chociaż byś się rozpakowała. Uwierz Charli, nigdzie się stąd nie ruszamy.
Odparła Danielle po czym wkroczyła do pokoju córki, rozglądając się na boki. Był dość obszerny, a otwarte kartony i porozrzucane worki z ubraniami sprawiały jeszcze większą pustkę. Jedyną rzeczą, która nie przyprawiała o mdłości była połyskująca, drewniana podłoga, nie pasująca zupełnie do reszty wystroju.
    Dziewczyna wzruszyła obojętnie ramionami. Nie miała zamiaru czegokolwiek nawet tykać palcem; dla niej mogło zostać tak jak jest. Wiedziała, że nie ma cienia szansy na powrót do Essen, a to, że się nie rozpakowała nie miało charakteru buntu. Po prostu nie miała chęci.
    - Nie miałam czasu- powiedziała, odwracając się tyłem do matki.
    - Nie miałaś czasu?! - z każdym kolejnym słowem podnosiła ton głosu, sprawiając, że w pewnej chwili nieomal krzyczała. - Od czterech dni nic nie robisz tylko siedzisz w pokoju, a twierdzisz, że nie miałaś czasu się rozpakować? Kochana pogódź się z tym, ale już tam nie wrócimy. Luka nie ma, a ty musisz żyć dalej.
    Nienawidziła rozmów z matką, bo ta zawsze.

kolejna-zdolinowana blog

Za uwagę.


i przepraszam za język ostatniej notki. nie mogłam się powstrzymać, myślenie samo mi się przełączyło na niemiecki.

pozdrawiam:*
komentarze [3]

und wir trinken immer noch ohne verstand... >> niedziela, 3 lutego 2008 02:00:09
eeeh das Leben ist so verdamt traurig und uncool. wieso muss ich denn bloss leben? muss ich es wirklich? hmm eigentlich nein, aber, wie gesagt, es ware besser einbisschen noch erleben bevor ich unter einen schnellfahrenden Zug hinspringe. mir ist das Leben einfach zu langweilig geworden. Schule, zu Hause, Musik, Baskettball, Essen, Schlaf, Schule, za Hause... eh, es hat kein Ende!

sie sind schon wieder besofen. ist auch schon langweilig. ich hab' gedacht, dass wenn mein bruden volljahrig wird, wurde er mit trinken aufhoren, es ist aber noch schlechter geworden seitdem er Studuim begonnen hat. (kurwa, cztery czasy w jednym zdaniu) tja, bin schon damit einverstanden dass es 'ne Freundin hat, na ja aber es ist immer schwer auf in zu gucken und denken, dass er schon langst sex mit Justyna hatte. er ist immer noch so ein kleiner Junge, mein doofer Bruder! oder...? es fallt mir schwer ein das alles zu akceptieren.

.

US5

Styczeń
2007
Grudzień

love me

Podoba ci się mój blog?KLIK
ulubieni


linki
BLACK LIST
us5-richie-forever-end-ever kopiowanie fotek
Richie-Stringini-newsy!! Kopiowanie fotek!!
Blogi o US5
us5-2005
us5-poland-forum
us5-my-love-opowiadanie
richie-us5-opko
us5--newsy
richie-stringini-the-one
In Tour
Warszawa"Bad Girl
W-wa In The Club
W-wa The Child Inside
Hamburg In The Club
Essen Just Beacause Of You
Essen Too Much Heaven
Essen I'm With You
Hamburg Bad Girl
Berlin-Be My Girlfriend
Berlin-I don't Think So
Berlin-If You Leave
MY VIDEO.Konto:US5Heaven
US5 in Japan.Part 1
US5 in Japan.Part 2
The Best Ever US5^^
World US5
US5-Dance'Gone'
US5.Come Back To Poland:)
For Tina:* Jayek
Richo vs.Jay.Who You Chose? :P
For Stefcia-Richo Stringini^^
US5-Photoshoots:)
US5-Crazy Pix=)
US5.:) Dla Dziewczynek(US5Poland)
US5.Crazy Pix.Part 2 :)
My Heaven Richo=*
Richo&Chris-My Babies=*
US5.

Uśmiechem dajmy odrobinę szczęścia i nadziei... - Onet.pl Blog


14 czerwca 2009
Dla Poluni...

Kochani,

 

Filmik Urodzinowy dla Poluni Wesołowskiej!!!

Zdrowiej Nam Serduszko!!!

Wszyscy jestesśmy z Tobą i Twoimi Bliskimi!!!

Pamiętaj o tym!!!

http://www.youtube.com/watch?v=hSThjXLKMWM

Film wykonali Krysia i Zbyszek.

 

Wysłanniczka Marzeń.

Wysłanniczka Marzeń (10:45)
Skomentuj mnie

12 czerwca 2009
Aukcja Charytatywna!!!

Witajcie,

 

12.06.09r godz. 20.00 Na Żywo ! zRelacja z Essen na stronie Radia Essen w Niemczech.