O czym chcesz poczytać na blogach?

Espn nba

Three Heads with Nets

I oazą spokoju, chodź w ostanich/m meczu widać jak czasem wychodzi z niego przeszłość, jednak jest on wirtuozem nie tylko sportowcem, jest mistrzem i człowiekiem sukcesu! Tak chodzi tu o Rogera Federera, gwarantuje, iż nigdy nie przypuszczał bym że z chłopaka jakiego widać na starych taśmach denerwującego sie na trenera i rywali (widziałem na espn:D) wyrośnie ktoś taki...!! Ale jak to sie stało i tu dochodzimy do miejsca gdzie moja myśl się zaczyna....

Jak wielka w dzisiejszym sporcie(nie tylko sporcie ale ten aspekt tutaj podejmuje) jest psychologia i odpowiednie techniki motywacji i samokontroli. Czy bez tej nauki ktoś taki jak Federer osiągnął by takie sukcecy??....Wątpię!.

Często brakuje co widzimy na boisku... Nasi zawodnicy oddają bardzo nerwowe rzuty.... nie zamykają nadgartsków.... podają w ręce przeciwnika... Wszystko to jest oznaka strachu, braku pewości, lub braku motywacji....

Są zawodnicy tacy jak Marcin Gortat, który pokazuje jak twardy ma charakter, co zbudowała mu ciężka praca i twarda walka o NBA. Pokazuje on jednak także jak bardzo zmienia się mentalność gdy gra się w najlpeszej lidze świata... To on pociągnął już w tej chwili Polską koszykówke, ten człowiek ciągnie nas nie tylko na boisku ale i powoduje popularyzowanie tego sportu w Polsce! Jest to prawdziwy lider który zawsze mówi co myśli ale i zawsze przyznaje sie do.

ALL AROUND SPORT

Powiedzieć Andrej Urlep. Po tym spotkaniu podniosły się głosy o sensowności pre play-off, ale czy wtedy gdy były by zwykłe play-offy nie bylibyśmy świadkami tak kuriozalnych wydarzeń? Pewnie, że tak, tylko pewnie między innymi zespołami.

Aż nie chce mi się myśleć, co będzie działo się w ostatniej serii spotkań. Niby rozgrywanej o tych samych godzinach, ale powiedzenie "Polak potrafi" znajduje swoje odzwierciedlenie w realiach i wcale nie.

Marzec 2009
Zakładki:
Sport:
ESPN - najświeższe informacje o najlepszej lidze świata
NBA
PLK
Polskikosz
Sport24.pl - mój portal

reklaMAN

Kanały:
Wpisy
Komentarze
« Najlepszy magik w Premiership? Nie Nani, nie Nasri, ale Dynamo.
Lokaut w NBA to nie problem »
  • Super Bowl 2012: najlepsza reklama dotyczyła rzeczy nie tak oczywistej « reklaMAN o Moje Super Bowl

My Point Of View

The Decision


The Decision

Finał Mistrzostw Świata w piłce nożnej za pasem, jednak jedno z najważniejszych wydarzeń sortowych w ostatnich dniach nie dotyczyło piłki nożnej. W NBA była jedyna w historii sytuacja gdzie kontrakty wygasły aż trzem zawodnikom zaliczanym do ścisłej czołówki na swoich pozycjach. Kilka drużyn już od dwóch-trzech lat regularnie wymieniało, a czasami wręcz rozdawało zawodników żeby ograniczyć wydatki na pensje i tego lata móc poważnie wzmocnić zespół. Najwięcej w tym kierunku zrobił.

Dwayne’a Wade’a, a w środku tygodnia doszedł do porozumienia z numerem dwa na liście najlepszych wolnych agentów, Chrisem Boshem. Wszyscy zaczęli zastanawiać się co zrobi LeBron, ostatecznie w nocy z czwartku na piątek polskiego czasu, podczas ponad godzinnego specjalnego programu w narodowej telewizji ESPN ogłosił, że odchodzi do Miami, żeby stworzyć tam kolejny Dream Team. Teraz szefowie Heat będą musieli postarać się wypełnić skład zawodnikami, którzy wspomogą „Wielką Trójkę” co przy ograniczonym miejscu w Salary Cap będzie trudno.

 

Jednak styl ogłoszenia wiadomości przez Jamesa jest szeroko krytykowany i.