O czym chcesz poczytać na blogach?

Esperanza

El amor es ciego. - Onet.pl Blog

Luźną rozmowę.
    Gdy rozbrzmiał dzwonek do drzwi, zerwała się, nie obdarzając spojrzeniem zdziwionych jej reakcją rodziców oraz nie kończąc zdania i popędziła do drzwi. Przed nimi pospiesznie poprawiła fryzurę, odetchnęła i przycisnęła klamkę.
    - Dzień dobry. - przywitała się i odsunęła na bok, dając wolną przestrzeń Casillasowi i jego rodzicom, do przekroczenia domu. Uśmiechnęła się do ukochanego, a ten puścił jej oczko.
    Kątem oka dostrzegła, że jej rodzice wstali z miejsca, a teraz przyglądali się nieznajomym ludziom, którzy wchodzili do domu ich córki. Gdy zza pleców swoich rodziców wyłonił się bramkarz, Esperanza, a także jej mąż zdębieli.
    - Zapraszam do kuchni. - Veronica zacisnęła wargi i wprowadziła przyszłych dziadków jej dziecka ze strony Ikera, do wyznaczonego pomieszczenia. - Siadajcie.
    Gdy zdziwieni rodzice usiedli mierząc się nawzajem wzrokiem, Iker i Veronica wymienili porozumiewawcze spojrzenia.
    - Doskonale zdajemy sobie sprawę, że to iż was sprowadziliśmy do Barcelony jest dwa was wielkim zdziwieniem. - zaczął Casillas, a jego ojciec, Jose, przytaknął głową.
    - Ale mamy, przynajmniej dla nas, wspaniałą wiadomość. - Veronica uśmiechnęła się promiennie i spojrzała na Hiszpana. -.

-- EL MANANTIAL -- la mejor telenovela del mundo... - Onet.pl Blog

17 [zostaw komentarz / deja tu comentario]

03 stycznia 2008
Luis Miguel - Amor, Amor, Amor

Tytułowa piosenka z telenoweli "El manantial" (aby posłuchać kliknij na poniższy obrazek)

 

      

 

Amor, amor, amor
nació de ti, nació de mí
de la esperanza.

Amor, amor, amor
nació de Dios, para los dos
nació del alma.

Sentir que tus besos se anidaron en mí,
igual que palomas mensajeras de luz.
Saber que mis besos se quedaron en ti,
haciendo en tus labios la seńal de la cruz.

Ay amor, amor, amor
nació de tí, nació de mí
de la esperanza.

Amor, amor, amor
nació de Dios, para los dos
nació del alma.

Sentir que tus besos se anidaron en mí,
igual que palomas mensajeras de luz.
Saber que mis besos se quedaron en ti,
haciendo en tus labios la seńal de la cruz.

Amor, amor, amor
nació de ti, nació de mí
de la esperanza.

Amor, amor, amor

Chcę się zmienić....na lepsze.... - Onet.pl Blog


My new slim look!!!
because dreams come true...

Kilka słów o nas
Wiecznie na diecie i wiecznie niespełnione.
Z nadzieją na lepsze jutro...

* Esperanza
wiek : 18 lat
wzrost: 170 cm
waga startowa : 61 kg
cel 1 ---> 59 kg

Nadzieja


Link Dodaj komentarz »
czwartek, 14 października 2010
Esperanza

Esperanza czyli nadzieja. W dalekim Chile 625 metrów pod ziemią, przez ponad 2 miesiące nadzieja była z nimi. Zasypani górnicy trwaliw nadziei na szczęśliwy koniec. Technika wygrała z naturą. śledziłem ich powrót na powierzchnię. Mieli wielką wiarę, że przetrwają, że wrócą do bliskich. Wrócili. Kiedyś oglądałem film Alive - dramat w Andach. O rozbitym samolocie wysoko w górach i ludziach, którzy to przeżyli. Też w Chile. Esperanza czyni cuda.

22:31, temine
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 05 października 2010
Październikowo

No i jesiennie się porobiło. Chłodne noce, wilgotne poranki a potem piękny dzień. Zmieniają się barwy świata. Wyciszyły się letniska, opustoszały plaże i słońce zachodzi nad Kołobrzeskim Morzem bez nas. Chyba tylko jakby dalej w morzu. Nie wiem na pewno, bo nie widziałem.

"Zorro" z Guy'em Williams'em [ 1957 ] - Onet.pl Blog

Alejandro Murrieta/Zorro

Diego Sieres :młody Joaquin

Matt Letscher :Kapitan Harrison Love

 

 

Streszczenie…

Jest 1821 rok. Zorro, zamaskowany bandyta nie dopuszcza do stracenia chłopów z rozkazu gubernatora don Rafaela Montero, kończącego swoją kadencję. W akcji pomagają mu dwaj nastoletni bracia Alejandro i Joaquin Murrieta. Po powrocie do domu, do żony Esperanzy i malutkiej córeczki Eleny, Diego nie zaznaje spokoju. Do hacjendy wkracza gubernator. Podczas zaciekłej walki ginie Esperanza, a don Diego zostaje wtrącony do lochu. Don Rafael porywa Elenę, którą zamierza wychować jak własną córkę… Dwadzieścia lat później wraca z nią do Kalifornii, w celu rozbudowania kopalni złota, przynoszącej niebywałe zyski. Don Diego dowiaduje się o powrocie wroga i chce pokrzyżować mu plany. Na swojego pomocnika wybiera Alejandro Muriettę, tego samego, który kiedyś mu pomógł. Młodzieniec uczy się dobrych manier i sztuki walki, aby móc założyć maskę Zorro. Jako wyćwiczony, ale często lekkomyślny bohater ludu stara się głębiej poznać plany byłego gubernatora. W tym celu udaje się na przyjęcie, gdzie po raz pierwszy widzi piękną Elenę… Don Diego.