O czym chcesz poczytać na blogach?

Zobacz również

Przejdź do wyników poniżej

Eska

Marina Łuczenko ~ love lives forever .! ;* - bloog.pl

Udział mojej sondzie .!!!!Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,5796354,trackback

komentarze (0) | dodaj komentarz

Facebook ;D

środa, 21 kwietnia 2010 20:03
Marina na jednym z portali internetowych napisała :
w Łodzi-PRÓBY!jaram się Eska,alez się bedzię działo sieeę :)rozpierdol:D

mwsz

Spółce. Elastyczny system raportowania pozwala również na pozyskanie pełnej wiedzy
o zatrudnionych pracownikach, np. miejscu zatrudnienia czy całkowitego kosztu wynagrodzenia pracownika zatrudnionego w Grupie.

Grupa ZPR wykonuje 40 koncesji.

Zjednoczone Przedsiębiorstwa Rozrywkowe S.A. są jednym z udziałowców spółki Time S.A., która jest jedynym udziałowcem:

- bezpośrednio i pośrednio w spółce Wawa S.A. wykonującej koncesję na nadawanie programu pod nazwą ˝Eska Rock˝ o zasięgu obejmującym 22,5% ludności Polski,

- w spółce Radio Eska S.A. wykonującej 19 koncesji,

- w spółce International Communication Sp. z o.o. wykonującej 2 koncesje

oraz pośrednio poprzez spółki Radio Eska S.A. i International Communication Sp. z o.o. posiada udziały w spółkach wykonujących 17 koncesji na nadawanie lokalnych programów radiowych (w tym dwa programy sieci Radio Vox FM). Zjednoczone Przedsiębiorstwa Rozrywkowe S.A. są również jednym z udziałowców w spółce Radio Radom Sp. z o.o. wykonującej 1 koncesję na nadawanie lokalnego programu radiowego.

Akcjonariuszami spółki Zjednoczone.

Lass radus in ruhe...er ist mein...

Komputerologii miała bardzo słabe noty...ale używanie go w celach wywalenia mocy, aby nie otworzyły sie jakies portale w czasie deszczu i oczywiście orowadzenia żuycia toważyskiego... niestety mogła hgadać jedynie z nazgulami(z którymi i tak miały kontakt telepatyczny) i z kilkoma osobami spoza... np. z chrabia... żenada... postanowiła iść spać... bo tylko w świecie swoich mażeń mogła być naprawde szczenśliwa...
w ciasnym pokoju z tytanowy,mi ścianami i bez okien w małuym twardym łużeczku z cienkim pledem za prześcieradło i cienkim płutnem na wieżchu mała eskarina śniła o pięknych książentach w zamorskich krajach... wiedziała że nigdy nie uda jej się tam dostać... a już napewno ich poznać... i rozkochac w swojej niewielkiej i żałosnej osóbce...buu...
notopa
2004-06-14 21:23:43
skomentuj (0)

Troszkem admina, a potem dalsze opowieści

refleksje - Onet.pl Blog

Są w stanie dorównać intelektualnie żydom osiągającym na wielu polach b. duże osiągnięcia – liczba noblistów...Ludzie znający swoje możliwości są TWÓRCZY , uzurpatorzy sieją ZAMENT .

Problemem jest fakt , że tego typu poglądy wspierane przez część kościoła katolickiego prezentuje dość liczna część społeczeństwa i nie mała grupa młodzieży upatrująca świetlanej przyszłości w przywództwie tych panów .

Historia pokazuje ,że na bazie różnych ekstremizmów budzą się potwory czego przykładem jest OSLO ! Panom od szeroko pojętego bezpieczeństwa społeczeństwa zwróciłbym uwagę ,że samo szukanie paczek i paczuszek może być niewystarczającym środkiem zapobiegawczym !

A co nam pozostaje poza oczywistym posłuchaniem rad odpowiedzialnych za nasze bezpieczeństwo ?- poważnie oceniać ludzi , którym powierzymy władzę na przyszłą kadencję . 

eski (21:15)

Eska tv

O moim życiu, które kocham nad życie....

I wysyłał smsy a Mireczek gadał ze mną i czytał moje smsy i wziął numer do Sebastiana który mni tam pisał, że mnie kocha i wogóle.Mireczek przeczytał też smsa od Baranka ( Qmpla Dyszy z Tiuning clubu, którgo poznałam na SPOTACH) w wyznaniem, że mi się podobam.Obiecał, że nic nie powie Dyszy i skasował tego eska.Ale Krzysiek jednak słyszał, że coś o Baranku gadamy i chciał się koniecznie dowiedzieć o co chodzi.Przy mnie mu Mirek nie powiedział. Jak już szli to Dyszę Mirek podsumował "ty jesteś kurwa pierdolnięty, że [rzychodzisz do laski a kurwa smsy wysyłasz". Nie powiem, że mi się nie spodobało to.Inaczej ci tego nie umie powiedziec jak przez smsa... Nie chce zebys pisala anie wogole sie spotykali razem...Papa" Szczerze mówiąc to mnie zamurowało na początku,puściło mi się parę łez z oczu ale potem szybko wrócił mi humor i poszłyśmy ze Smerfem na szlifqa i świetnie się bawiłyśmy.:) Potem siedze i oglądam TV i dostaję od Krzyśka smsa ""Patrycja wiem ze to glupie i bezczelne ale daj mi 24 godz na przemyslenie tego co dzis napisalem" Napisałam m "Ok" potem on napisał ""A co z barankiem?".Napisałam mu, że podobam mu się i tyle a on "a i tyle? a co powiesz na tamtego smsa..." No to.

,,pokaż na co cię stać ™ Feel - Onet.pl Blog

Copyright 1996-2012 Grupa Onet.pl SA (system)
kingaaa(treść i ilustracje);
 

I can't change my past...

Było takie szorstkie, po dyskotece w drodze do domu spotkałam Zbyszka i Michała, ojej nie pogadaliśmy długo (30 min.) dopiero jak się skapnęli, że przecież kumpel na nich czeka włączyli speeda... hehe:P A ja jakoś na krawędziach butów i stóp dotarłam do domku, pustego domku, zrobiłam sobie pół bółki z nutellą, włączyłam tv i zaczęłam masować nogi, a jak... Tak mnie bolały, takie miałam zakwasy, że myślałam, że jebnę do kosmosu:) Ale to pół biedy, zasnęłam w dużym pokoju - nie wiem jak chyba z tego bólu. W nocy budziłąm się chyba co 15 min. i cały czas ruszałam nogami, nie pamętam kiedy przyszli rodzice nawet hehe:P Położyli się w sypalni.Aaa po chleb, zrobiłam sobie chlepa z nutellą:] Znowu:) hehe:P Ale jakoś wstałam do szkoły...
W piątek nic nie było, po południu poszłam do babci i tak właśnie niedawno wróciłam do domku (dziś jest niedziela). U babci oczywiście z Kaśką robiłyśmy przesłuchanie płyt hehe:P ale zajeiste płyty sobie zakupiła:P Cool&Hot z eski, zajebista czarna muza!! Polecam:] hehe:P A najlepsze było Outkast - MS Jackson...
W sobotę byłyśmy z Kaśką na zakupach, warzywka (Kaśka jest na diecie:D), owocki i ciuchy. Dzisiaj byłyśmy na rowerku na Okuniach, zasnęłam, a jak nad jeziorkiem:P hehe:P Było fajnie, tylko trochę dupa boli:] Po przyjściu oglądnęłam.

Łzy...tak często lecą...tak często je słyszę... - Onet.pl Blog

ŁZY
Mój blog o nich!


30 stycznia 2008
Dobre nowiny

Hej!

 

Jak już zapewne wiecie w radiu WaWa i Eska można słuchać piosenkę "Puste Słowa". Jak napisano na stronie Łez doczekamy sie.

pierwszy odważny
Moje ostatnie posty
News (Tama; 22.07.2008)
Dobre nowiny (Tama; 30.01.2008)
Łzy w TV (Tama; 14.08.2007)