O czym chcesz poczytać na blogach?

Erratum

Nadzieja moja jest - Onet.pl Blog

 
Wejść 4355
i 107 komentarzy.
 
2010
 Grudzień
 Wrzesień
 Sierpień
 Czerwiec
 Maj
 Kwiecień
 Marzec
 Luty
 Styczeń
2009
 Grudzień
 Październik
 Wrzesień
SZNURKI
Zdjęcia Żubrowe
Erratum

Kasia Wolanin

Jest tu przede wszystkim warsztat debiutujących twórców, którzy opowiedzieli tę historię w niezwykle dojrzały, mądry sposób, zdobywając zresztą nagrodę na zeszłorocznym festiwalu w Sundance.

 

Aki Kaurismäki: Człowiek z Hawru (Le Havre) [Zobacz trailer]

Pochwała skromności, uczciwości, empatii i poczciwości – wartości, o których współczesny zdaje się coraz bardziej zapominać. Aki Kaurismäki stworzył fajową opowieść, który zdecydowanie wygrywa w rywalizacji o najsympatyczniejszy i najbardziej budujący film roku.

 

Marek Lechki: Erratum [Zobacz trailer]

Wczesny Thomas McCarthy w wersji rodzimej: przypadkowy powrót w rodzinne strony jako synonim życiowego resetu, który tak potrzebny był bohaterowi, by odzyskać równowagę i wewnętrzny spokój. Dodatkowo nostalgiczne spojrzenie na prowincjonalną rzeczywistość, która jest bohaterem tej historii sama w sobie. Polskie Sundance jak się patrzy – w końcu!

 

Julia Leigh: Sleeping Beauty [Zobacz trailer]

Intrygująca bohaterka, która szuka odskoczni dla banału codzienności w seksualnych, przypadkowych przygodach do czasu, aż.

mulatto - Onet.pl Blog

Wypowiedz się.
lincz
Zainspirowany głośnymi wydarzeniami we Włodowie thriller o zbrodni, która wstrząsnęła polskimi mediami i wymiarem sprawiedliwości. W niewielkiej mazurskiej miejscowości dochodzi do krwawego morderstwa, którego sprawcą może być niemal każdy z okolicznych mieszkańców. Okazuje się, że ofiara - 60-letni recydywista - od lat okrutnie znęcała się nad sąsiadami. Rozpoczyna się śledztwo, w którym na jaw wychodzą skrzętnie ukrywane tajemnice miejscowych.

mulatto (22:26)
Wypowiedz się.
erratum

qwadrat blog

Od "Lokomotywy" takie rzeczy popełniał :)


ERRATUM

Do mego życia wkradł się błąd ponury:
Stąd ciemne miejsca i tekstu zawiłość.
Proszę poprawić:
W 40 roku od góry,
A w którymś tam od ziemskiego dołu,
Zamiast: rozpacz
Powinno być: miłość.


I tu się z poetą zgadzam, absolutnie!Emmi


Tagi: julian tuwim erratum erotyk

qwadrat 2010-03-24 09:51:41
skomentuj (0)


Rzeczy przyziemne

Dziewczyny...
Ja dziś chyba umrę... Nie ma takiej rzeczy, która by mnie  nie doprowadzała do szału. Mam gdzieś dobre maniery i zasady. Najchętniej wyszłabym z siebie i stanęła obok.
Auta źle poładowane. Terminy dziś rozgoniły się jak szalone. Tęsknota za przytulaniem mnie zżera:) Słońce flirtuje ze mną i skutecznie odciąga uwagę od pracy. Ciągnie mnie i ciągnie ta wiosna... Czekam z utęsknieniem na pierwszy od dawna wolny weekend i znając moje.