O czym chcesz poczytać na blogach?

Eros ramazzotti

my colours of life...

Towarzystwa... zapamiętane rozmowy... w wyobraźni widok tych pięknych oczu... uczucie niespełnienia... pragnienie czegoś więcej... chaos... czuję się dziwnie... dziwnie wyciszona... jak nie ja... wsłuchuję się w piosenki Evy Cassidy "ain't no sunshine" i Anastacii feat. Eros Ramazzotti "I belong to You" i marzę...
skomentuj (5)

 

Blog Lafiryndy

Duety, których nikt się nie spodziewał?

Recepta wydaje się prosta: trzeba połączyć dwa odległe światy. Można wtedy liczyć na to, że słuchacze Santany dowiedzą się, kim jest Shakira i odwrotnie. Włosi docenią Tinę Turner, a reszta świata pozna Erosa Ramazzotti.
Czasem jednak prawdziwa miłość zaskakuje samych zakochanych. W połowie lat osiemdziesiątych brytyjskie brukowce doniosły o kolejnym romansie Samanthy Fox. Mało kto pamięta jej hiciorek “Touch Me (I Want Your Body)”. Ale trudno zapomnieć o.

Absolutnie Queen - Newsy ze świata KRÓLOWEJ!

Które można było usłyszeć na antenie stacji. Prezentowany album to rodzaj sentymentalnej podróży muzycznej, w którą zabierze słuchaczy Radio ZET.

Płytę otwiera legendarny zespół Queen. W dalszej kolejności usłyszymy m.in. Tinę Turner, Whitney Houston, Erosa Ramazzottiego, Seala, Shakirę i Alicię Keys. W doborowym towarzystwie znalazły się również największe przeboje Ani Wyszkoni i O.N.A.
Album "Greatest Hits 1" to początek jesiennych atrakcji urodzinowych przygotowanych dla słuchaczy przez Radio ZET...

a - bloog.pl

13.Everything Burns (Ben Moody Feat. Anastacia)14.I Belong To You (Feat. Eros Ramazzotti)15.Pieces Of A Dream16.In Your Eyes