O czym chcesz poczytać na blogach?

Eris

-----------====Above the Sea of Chaos====-----------

Że mnie nie ma i mnie poszuka? =P) //
*wychodzi z domku i przemyka w stronę lasu*
uu... gęsty ten las... ekhm... coś jakby... czy mnie już tutaj czasem nie było? Agh... to drzewo...
*wraca po raz 30 na tą samą polanę*
BUUU!!! CZEMU JA ZAWSZE MAM PECHA!!! CZEU NIC MI NIGDY NIE WYCHODZI!!! Jestem taka nieszczęśliwa... pewnie przyjdize mi tu teraz umrzeć w samotnośći, zanim kto kolwiek zda sobie sprawę z mojego zniknięcia... *wyje głośno* [tak że Amelia powinna to uślyszeć =P]


Nad Morzem Chaosu unosi się Eris z problemami [jak zawsze =P].

2003-05-05 11:27:40

GDZIE SĄ MOJE LODÓWKI?-.-
Kurcze!>< Idę zgłosić reklamacje!
*dzwoni przez komórkę*
*ochrzania ludzi*
*po kilku minutach przyjeżdza 600 lodówek*
Czasami warto zagrozić odwiedzinami :DDDD. Em... Dobrze będzie pozbyć się karty Xellosa^^... I tak znam jej kod na pamięć ;)
*daje kartę kredytową Xella do deseru Martiny*
*wkłada do jego torby stringi*
Hiehiehiehie;)...
Martina!!!!! Czy to twoja torba?

Miłość może być przelotna, ale ta jest trwała.. - Onet.pl Blog

Kakashi ubrany w garnitur.

- Kakashi-sensei a.. co.. - zacinała się dziewczyna. Naajwyraźniej Sai też był w szoku.

- Na tej sali obowiązują stroje galowe, ale ten młodzieniec nie miał zamiaru zdjąć tej maski. przerwała Mayuri-sama. - Proszę, bawcie się - i gestem zaprosiła ich na parkiet. Ale dziewczyna niemiała ochoty na zabawę. Zbrodnia. Zdrada. Oszukanie. Jak ona mogła.. Jak?! Dlaczego?! - te myśli kłębiły się w jej głowie. I kto by pomyślał że Upadły Anioł - Eris zaangażuje się w taką zbrodnię. Sakura patrzyła morderczym wzrokiem na czarnowłosą. Gdyby wzrok zabijał, Eris była by martwa z milion razy. Kobieta to zauważyła. Jednak nie miała ochoty rozpoczynać rozmowy, która najprawdopodobniej zakończyła by się kłótnią, bójką i zranianiem. Nikt nie śmiał się sprzeczać z Eris. Jest jednym z najbardziej szanowanych wampirów, a kłótnię z takim oj oj oj.. Lecz Sakura miała zaraz wybuchnąć. Patrzyły się na siebie, bez słowa. Nikt nie wie co się wtedy stało. Nikt nie wie też o niewybaczalnej zbrodni Eris i nikt też.

Opowieści z SK - Shaman King-Anna Kyoyama

Anna:Właśnie o tym przed chwilą mówiłam.

Ukochany rowerek Morty'ego szybował spokojnie w powietrzu,unoszony przez silny wiatr.

Morty:Biegnę na dwór!

Anna i Yoh:Uważaj tylko żeby cię nie wywiało!

Nagle coś się stało i  jakaś silna energia sprawiła,że pojazd spadł na ziemię.

Anna:Yoh myślę,że ten rower nie mógł sam spaść.

Yoh:Też tak sądze.Idziemy!

                    

Nieznajomy:Witajcie!Ty maluchu,nie powinieneś sam wychodzić w taką pogodę.

Morty:Kim jesteś?

Yoh:Morty!Uciekaj!

Nieznajomy:Zgoda przedstawię się.Nazywam się Eris,a to mój wodny duch Aquara.

 Eris.

Piekno odnajdziesz z nami Instytut Kosmetyczny Dr Irena Eris

Izabela Scorupco twarzą nowej linii kosmetyków Dr Ireny Eris! 2011-11-28 Jedna z najpiekniejszych dziewczyn Bonda będzie twarzą naszej marki w Polsce i to właśnie z Wami - naszymiu czytelnikami - dzielimy sie tym news'em jako z pierwszymi osobami.

Jeszcze nie możemy wszystkiego zdradzić, ale już chyba zrobiliśmy Wam przysłowiowego "smaka" na dalsze informacje na ten temat. Niestety musicie być cierpliwi. Czytajcie naszego bloga, a na pewno wszystkiego dowiecie się jako pierwsi;)

Na pocieszenie prezentujemy Wam na razie  zdjęcie Izabeli, które wykorzystamy przy tworzeniu plakatu nowej linii kosmetyków, której będzie ambasadortem.

Jak się Wam podoba? ;)

Komentarzy: 0 Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris w Kielcach zaprasza! 2011-11-27

blog dokumentalny - Onet.pl Blog

Los nie zignorował ciebie !

 MRÓWKI - dużo mrówek na ubraniu albo w sdomu - dużo drobnych denerwujących kłopotów. Mrowisko oznacza unikanie pracy.

 FARTUCH - nosić go oznacza przyjmować i wypełniać czyjeś polecenia. Ale przyniesie ci to satysfakcję i korzyści.

 BRODA - plotkują o tobie, ale nie pzejmuj się zbytnio, bo ci to nie zaszkodzi.

 OLIWA - na horyzoncie irytujące wydarzenia, którym będziesz musiał(a) zaradzić, usuwając ich przyczynę. 

kielek (07:30)
2 jeszcze jeden!!!!!!

14 lipca 2007
Księżycowy pech Plutona

 Gdyby Eris, planetoida krążąca daleko za orbitą Neptuna, nie miała księżyca, trudno byłoby.

sqnmaster.blogCo u Eris ? 2008-08-07 19:41:33

Ano Eris po mimo licznych wojen, a raczej jednej wlaczy i stara się jak może. Aow to lamusy, no troche wykoksane :), ale lamusy. Eris pomimo tego, że osiągnęła próg (dziś go osiągnie) taki jaki chciałem to jest on początkiem nowej długiej i kurwa żmudnej drogi. Moge z cala odpowiedzialnoscia powiedziec 70 :).

Luki pisal ostanio o cejrowskim i Eris. Eris też dziś dopadła mnie. Ta normlana Eris. Leżąc na kanapie u lukiego zacząłem czytc cos z jego bliblioteczki. Do tego stopnia kilka pierwszych stron mnie zaciekawily, ze czesto myslalem o tej ksiazce. Dzis chodzac po miescie wstapilem do paru ksiegarni i lipa. No zadzwonilem do Lukiego, akurat mial na stanie. 23 pln, ok chetnie kupie..

Kaemic z Koviru

Niego swoją wizję artystyczną.

O ile postęp technologiczny mamy ogromny o tyle duchowo zdecydowanie cofamy się. Wszystkie mainstreamowe religie (zarówno te oparte o Biblię jak i inne) za bardzo szły za nauką zamiast iść za duchem w efekcie czego ksiądz decyduje czy używanie prezerwatyw to grzech czy nie. Dlatego potrzebowałem religii która nie odeszła od duchowości, której mógłbym być sam sobie kapłanem i wiernym. Takiej w której sam (z Boginii pomocą) mógłbym odkryć zagubioną drogę do jedności ze wszechświatem.

Dlaczego więc wybrałem akurat kult Eris a nie inny wymarły kult np Neptuna albo Thora? Otóż patrząc na świat widzimy wszędzie chaos, wszechświat opiera się na jakichś zasadach, ale im bardziej go badamy tym bardziej chaotycznie to wygląda, a zasady wysypują się. Z drugiej strony czy takie przykładowe mrówki, które przypadkiem znajdą się w środku miasta są w stanie powiedzieć, że geografia miasta to nie chaos? Tak samo my, widzimy coś co jest dla nas zbyt skomplikowane i nazywamy to chaosem. A, że Eris to Boginii chaosu w mitologii greckiej, więc idealnie pasuje mi na personifikację tej wyższej siły.