O czym chcesz poczytać na blogach?

Ergo arena

Okiem optymisty

09:13, autolycus
Link Dodaj komentarz »
piątek, 08 lipca 2011
Liga Światowa w Gdańsku

Wczoraj miałem okazję obejrzeć w Ergo Arenie w Gdańsku występ naszych siatkarzy przeciwko Włochom. Spotkanie to w wykonaniu naszych reprezentantów było słabe i w pełni zasłużenie przegrali. Na większą uwagę zasługuje oprawa meczu a także kibice.

Jak to zwykle na siatkówce panów, pojawił się niemal komplet publiczności a większość kibiców była ubrana w barwy. Kto nie miał ich ze.

Chyba nigdzie uniknąć się nie da.

Obecna gra podopiecznych trenera Andrei Anastasiego jest słaba i jeśli tak dalej bedzie, to atmosfera wokół siatkówki może ulec zmianie. Dodatkowo sponsora głównego, czyli sieć komórkową Plus wykupił niedawno pan Solorz i nie wiadomo, czy ten operator będzie dalej wspierał siatkówkę.

Kibice i drużyna w trakcie hymnu.

Zawodnicy słuchają trenera, w tle argentyńskie tango. Dziewczyny były długimi momentami bardziej interesujące niż sam mecz.

Ciekawe, jakie jeszcze warunki trzeba spełniać (oprócz fryzury), żeby trafić do sztabu szkoleniowego Włochów?

Tagi: Ergo Arena fnały Ligi Światowej gdańsk Liga Światowa Polska Siatkówka Włochy

Subiektywny blog o sztuce marketingu

Mu opowiedział o nich,  albo szczególnie interesuje się tą branżą lub jest pasjonatem innowacji i strategii błękitnego oceanu.

Nie mam zielonego pojęcia jaki był efekt finansowy akcji promocyjnych CdS. Całkiem możliwe, że wszyscy swoje zarobili. Ale nie o to chodzi. Przypominam, że występy odbyły się wyłącznie raz w Polsce i wyłącznie w Gdańsku (jedynie Ergo Arena spełniła warunki techniczne wymagane przez CdS). Z informacji, które posiadam, obłożenie przedstawień nie przekraczało 3/4 pojemności hali. Bilety były wciąż dostępne w sprzedaży. To zastanawiające, szczególnie gdy na świecie wyprzedawane są na pniu. Uprzedzam wątpliwości, CdS nie jest rozrywką dla koneserów. Ceny biletów nie były również szczególnie.

Bożena Szydłowska

2011
PO konwencji

Tłumy na sobotniej jubileuszowej konwencji były rzeczywiście niesamowite. Sławomir Nowak stwierdził, że taka frekwencja zawstydziłaby samą Lady Gagę. Co jednak było w Ergo Arenie najważniejsze to fakt, że te kilkanaście tysięcy ludzi emanowało energią, entuzjazmem i zapałem. Jakże inaczej prezentowały się obrazki z odbywającego się równocześnie innego wydarzenia…

Wydaje mi się, że hucznie obwieszczone transfery przyćmiły.

Kobieta - lepszy rodzaj mężczyzny - Onet.pl Blog

Kluzik-Rostkowska przybyła na konwencję PO
Potwierdziły się jednak doniesienia mediów - Joanna Kluzik-Rostkowska pojawiła się na konwencji Platformy Obywatelskiej w Gdańsku. Do hali Ergo Arena przybył już też premier Donald Tusk.


Do hali Ergo Arena w Gdańsku, gdzie Platforma chwali się swoim.